išsirinkti ne tą vyrą

Kaip išsirinkti ne tą vyrą

Jei norite išsirinkti vyrą tokiu būdu, kad niekada nebūtumėte su juo laiminga, turiu jums gerą naujieną. Tai padaryti labai paprasta.

Ko tam reikėtų?

Pirma

Prieš išsirinkdamos ir padariusios jį savu, jums reikia neturėti žalio supratimo, kokio vyro jums norėtųsi ir kokių norėtumėte santykių su juo.

Kraštutiniu atveju vadovaukitės idėja, kad jums tiks „gražus, seksualus ir turtingas“. Šito visiškai pakaks, kad galima būtų sukurti nelaimingus santykius ar prisikurti begalę problemą, kuriant laimingus.

O juk jūs būtent šito norėjote?!

Antra

Susipažįstant ir plėtojant santykius žiūrėkite tik į tai, ką jis jums sako ir kaip jis tai sako. Orientuokitės į jo žodžius ir jokiu būdu ne į poelgius jūsų adresu.

Žiūri į jus, ypač pačioje santykių pradžioje, net kvėpuoti pamiršęs, o su realiais poelgiais kažkaip nelabai? Maitina jus pažadais, o į jūsų prašymą atvežti vaistų, atsako: „Mieloji, dabar negaliu“?

Bet juk tai nuostabu! Kaip tik tai, ko jums reikia! Juk su juo jausitės absoliučiai nesaugi ir neverta, nereikalinga.

Trečia

Seksas – tasai dalykas, kurio jam labai reikia ir be ko niekaip negalima išsiversti susipažįstant. – galvojate jūs. Ir visiškai teisingai galvojate. Kuo greičiau su juo permiegosite, tuo greičiau jis įsitikins, jog yra superherojus.

Dėl to, kai pamiegosite su juo metus, antrus, trečius ir užsimanysite sukurti šeimą, jis labai nustebs: „Kuriems galams? Mums gi ir taip gerai!“ O dar gali rimtai susimąstyti: „Net nežinau… Turbūt aš dar nelabai pasiruošęs santuokai“.

Na ir kas, kad jums jau beveik trisdešimt ir jau norisi vaikų? Jūs gi būtent šitaip įsivaizdavote įvykių raidą?

Ketvirta

Kad galutinai susigadintumėte gyvenimą, būtinai pradėkite susitikinėti su vyru, kuris jau turi kitą moterį. Kai jis pavargs makaluotis tarp dviejų krantų ir nutars prišvartuoti savo laiviūkštį prie jūsų krantinės – džiaukitės!

Jūs gavote egzempliorių, kuris neilgai trukus iškrės lygiai tokią pačią šunybę jums pačiai. Laiviūkštis tam ir laiviūkštis, kad blaškytųsi iš vieno uosto į kitą.

Sveikinu. Puikus pasiekimas!

Penkta

Labai greitai ir garantuotai gyvenimą susigadinti galite su infantiliu vyru. Susiraskite tokį, kad jis dar nuo mokyklos baigimo laikų vis ieškotų ir niekaip negalėtų surasti darbo, savęs ir savo gyvenimo prasmės.

Tokiam vyrui tapsite mama, paskui nustosite jį gerbti, vėliau liausitės jo norėti ir galiausiai visiškai juo nusivilsite.

Jums teks išlaikyti save, vaikus ir jį. Su kuo ir sveikinu!

Primenu, tai buvo patarimai, kaip sugriauti sau gyvenimą nesėkmingai pasirinkus gyvenimo draugą ir neišmanant pagrindinių santykių kūrimo dėsnių. Nors kažkas man kužda, jog jums, vis dėlto, norėtųsi visai ko kito.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *