Kaip išvyti negatyvumą iš namų: jūsų katė duos užuominą

Neigiama energija yra vienas iš tų dalykų, kurių negalima paliesti ar pamatyti, bet galima pajusti. Taip pat ir blogų pasekmių sau pavidalu.

Jau anksčiau rašėme apie tai, kodėl katė miauksi ir bėgioja po namus. Tai ne visada yra ligos požymis. Kartais tai tiesiog bloga jūsų namų energija.

Kaip žinoti, kada jūsų namuose yra neigiama energija – jums pasakys katė.

Katės yra labai pastabūs gyvūnai ir gali aptikti namuose esančią neigiamą energiją. Pavyzdžiui, jos gali elgtis neįprastai – garsiai miauksėti, draskytis, bėgti į kitą kambarį arba rodyti kitus streso požymius.

Jei pastebėjote tokį katės elgesį, tai gali būti neigiamos energijos namuose požymis.

Paprastai neigiamą energiją į namus atsinešame patys, kai patiriame stresą darbe, kivirčijamės su šeima arba kenčiame nuo blogų naujienų apie padėtį šalyje.

Kaip atsikratyti neigiamos energijos namuose – penki paprasti būdai

Jei iškilo problema, reikia žinoti veiksmingų būdų, kaip ją spręsti. Mūsų atveju yra keletas gana paprastų būdų, kaip išvalyti energiją savo namuose:

Uždekite druskos lempą. Ji ne tik pašalina neigiamą energiją, bet ir, kaip manoma, pagerina oro kokybę namuose.

Pasodinkite namuose kambarinių augalų. Jie sugeria blogą energiją ir puošia interjerą. Geriausiai tinka alavijas, palmės ir pelargonijos.

Atlikite valymo ritualą. Tai gali būti malda, meditacija, smilkalų ar aromatinių aliejų deginimas. Svarbu ne ritualo forma, o jūsų gera nuotaika po ritualo.

Išvėdinkite kambarį. Leiskite į kambarį patekti šviežiam orui. Tai padės pašalinti susikaupusį negatyvą ir atgaivins jūsų energiją.

Surenkite vakarėlį namuose. Priimtina bet kas – nuo užmokesčio iki susitikimo su seniai matytu draugu. Esmė ta, kad tiesiog išstumtumėte neigiamą energiją.

Ir, žinoma, niekas neriboja jūsų išbandyti kelis būdus ar net visus iš karto.

Kaip rasti neigiamų dalykų namuose

Jūsų blogi jausmai nėra vienintelė galima priežastis, kodėl energija jūsų namuose tapo neigiama. Kartais pagrindinė priežastis gali būti negyvas materialus daiktas, kuris anksčiau sugėrė jūsų ar kieno nors kito neigiamas emocijas.

Jei valymo procedūra nedavė norimo efekto, o jūsų katė vis dar kelia nerimą, ieškokite blogos energijos ženklų bute tarp interjero daiktų.

Pradėkite atsikratyti visko, kas jums nepatinka ir dėl kokių nors priežasčių erzina. Tai gali būti sulūžusi kėdė kampe, išblukusios užuolaidos arba niekada neliesti svarmenys, kurie nuolat primena apie jūsų tinginystę.

Seni daiktai, kurie kažkada kažkam priklausė, kartais gali skleisti neigiamą energiją.

Čia vėl praverčia jūsų augintinis. Jei katė šnypščia, urzgia ar kitaip išreiškia susierzinimą, kai jam (jai) atnešate daiktą, tai yra neigiamos energijos šaltinis.

Tikimės, kad šie patarimai padėjo suprasti, kaip išvalyti energiją namuose ir sukurti harmoningą atmosferą.

Visada atminkite, kad jūsų namai yra vieta, kurioje turėtumėte jaustis patogiai ir saugiai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *