Kaip jūs atbaidote vyrus, net nesuteikdamos šanso

Jūs supratote, kad judu idealiai vienas kitam tinkate ir jau planuojate bendrą ateitį… Tačiau tai juk visiškai nereiškia, kad ir vyriškis mąsto analogiškai. Kokiu būdu jūsų elgesys gali jį atbaidyti?

Neskubėkite visiems (taip pat ir jam) pasakoti, kad esate pora

Nė vienam žmogui nebus malonu, jeigu jį kažkas per prievartą įtrauks į santykius, kol jis pats dar nėra tam pasiruošęs arba pats nenusprendė, kad šito nori. Galbūt jūs einate į pasimatymus ir drauge leidžiate laiką, ir jums tai jau yra santykiai, o štai jam – vis dar rinkimosi ir apsisprendimo etapas, ir ne daugiau. Todėl nereikia skubinti įvykių, nereikia ginti žmogaus į spąstus.

Atsipalaiduokite ir pasistenkite mėgautis šiuo laikotarpiu. Geriau pažinkite jį, jo vertybes ir tikslus.

Neklausinėkite apie jo jausmus

Dauguma vyrų iš principo negali kalbėti apie savo jausmus, o tuo labiau santykių pradžioje. Vyrui gali prireikti daugiau laiko, kad ryžtųsi atsiverti.

Vyrai labiau linkę išreikšti savo jausmus veiksmais ir poelgiais. Tik nereikia daryti spaudimo. Kai vyras pasijaus komfortiškai, jis pats ims dalintis jausmais, o laikui bėgant jūs apskritai pradėsite geriau jį suprasti netgi be žodžių.

Neskubėkite pavydėti

Jūs dar tik pradėjote susitikinėti, ir jau kamantinėjate be sustojimo, kur jis šiuo metu yra, ką veikia, su kuo. Nepavirskite jam antra mama – tai nėra patrauklu, švelniai išsireiškus. Be to, pastangos kontroliuoti rodo didžiulį jūsų nepasitikėjimą savimi.

Vyrams patinka, kai moteris pasitiki savimi ir jais pasikliauja.

Nebūkite reikli ir įkyri

Nebombarduokite žinutėmis, nepersekiokite žmogaus socialiniuose tinkluose, nekaulykite komplimentų. Pirmaisiais santykių etapais pasistenkite tiesiog atsipalaiduoti ir suprasti, kad persekiojimo manija ne tik nieko nepagerins, bet greičiau atvirkščiai – gali viską sugadinti.

Atlikite savo reikalavimų ir lūkesčių reviziją

Neprotinga laukti visko ir iš karto. Tarsi jis turėtų iš karto imti skirti visą savo laisvalaikį buvimui su jumis, pateikti visas įmanomas ataskaitas apie savo veiksmus, viską už jus apmokėti. Nejaugi manote, kad žmogus turėtų džiaugtis jau vien tuo, kad teikėtės su juo būti? Jeigu taip – ar ne per daug susireikšminote? Nesikėsinkite į kito žmogaus laisvę. Jūs esate lygioje padėtyje. Būdama su juo, jūs nedarote jam paslaugos.

Nereikia manyti, kad jūs esate viskas, ko vyrui reikia gyvenime

Nereikia trukdyti susitikinėti su draugais, užsiimti pomėgiais ir pan. Iš pradžių jis gali to nepastebėti jūsų reikalavimų praleisti daugiau laiko su jumis. Tačiau šitą kontrolę iš pradžių pastebės jo draugai, o paskui atsikvošės ir jis pats.

Jei jums nepatinka jo draugai, neapgaudinėkite savęs – greičiausiai jis yra toks pat kaip ir jie, o jūs nenorite to suprasti.

Labai lengva pasinerti į naujus santykius ir pamesti galvą. Tik žiūrėkite, kad jūsų emocijos neužgožtų sveiko proto ir nesugriautų to, kas taip gražiai prasidėjo.

Jeigu jis geras žmogus ir jums tinkamas vyras, jums nereikės jo persekioti, per prievartą versti kažką daryti – jis pats norės viską daryti jūsų labui.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *