Kaip moteriai neskausmingai išsiaiškinti santykius su partneriu

Nesutarimų, nuomonių skirtumų, konfliktinių situacijų neišvengia nė viena pora. Ar norite išeiti iš konfliktinės situacijos kaip nugalėtoja?

Šis straipsnis skirtas toms, kurios:

  • tvirtai žino, kad brangina savo santykius su konkrečiu vyru;
  • tiki, kad, nepaisant sunkumų, pavyks viską sureguliuoti;
  • nori išsaugoti santykius ir vystyti juos.

Kaip teisingai išeiti iš konfliktinės situacijos su vyru?

Šios taisyklės pirmiausia taikomos bendravimui su vyru, bet niekas nedraudžia jų naudotis jomis ir kontaktuose su kitais žmonėmis, nes jos tikrai padės užbaigti konfliktą.

1. Pirmiausia leiskite jam pasisakyti.

Tai ne tik paprastas mandagumas, bet ir jūsų pranašumas. Juk išlaisvinęs viduję susikaupusį žodžių srautą, vyras bus pasirengęs ir jus išklausyti. Be to, leisdama jam išsikalbėti, jūs iškart „nukenksminate“ atmosferą, padidindama šansą pasiekti abipusio supratimo. Jokiu būdu nepertraukinėkite, net jeigu jums atrodo, kad jis šneka visiškas nesąmones.

Daugumai moterų konflikto metu neužtenka kantrybės išklausyti vyro iki galo, nepertraukus jo. Tokia nepagarba yra didelė klaida, provokuojanti skandalą.

Nutraukti galima tik tada, jei vyras įžeidinėja jus, keikiasi ir žemina. Tada sustabdykite jį arba išeikite, primindamos, kad su jumis reikia kalbėtis pagarbiai.

2. Klausykitės jo atidžiai.

Kol jis kalba, klausykitės, o ne kurkite mintyse savus argumentus, praleisdamos pro ausis jo žodžius. Mat jo žodžiai jums perduos svarbiausią informaciją. Tai yra raktas, slaptažodis. Kai jis kalba, stengiasi geriausiu būdu išreikšti esmę, savo požiūrį, savo suvokimą.

Įsiminkite pagrindinius žodžius ir panaudokite juos savo atsakyme. Pamatysite, kad jis atsivers. Vienas iš didžiausių moters talentų yra nerti tinkamų žodžių nėrinius.

3. Kalbėkite pakankamai lėtai ir ramiai.

Jeigu jūs susijaudinusi, tai veikiausiai disputo metu imsite berti žodžius, vis didindama tempą ir garsą, kad pašnekovas jau nebepajėgs sekti paskui jūsų minties giją. Dėl to daugės nesusipratimų ir didės susierzinimas, nes pašnekovas ims laikyti save kvailiu, o jus – isterike.

Pirmiausiai sureguliuokite savo emocinę būklę. Kalbėkitės su vyru tik tada, kai būsite gerokai nusiraminusi. Nesiaiškinkite santykių pykčio įkarštyje, nes tuo galite tik pastūmėti jį į svetimą švelnų glėbį.

Jei vakare supykote, pasistenkite nusiraminti ir užmigti. O ryte paklauskite savęs, ar dar verta pradėti pokalbį ir aiškintis santykius. Ne veltui sakoma, kad rytas protingesnis už vakarą.

4. Pripažinkite savo klaidas.

Vyras pastebės ir įvertins jūsų sugebėjimą pripažinti savo klaidas. Nėra prasmės atkakliai ginti savo tiesos, jeigu jau pati ja abejojate. Pasakykite, kaip yra, neutraliais žodžiais, be kraštutinumų, kalbėkite apie save gerai. Jeigu jaučiate, kad reikia pripažinti savo klaidą, parinkite sau švelnius žodžius.

Pavyzdžiui: vietoj „Pasielgiau kaip paskutinė kvaiša!“ sakykite „Aš pasielgiau nelabai protingai ir gražiai“.

Taip jūs nuslopinsite įtampą ir pranešite vyrui, kad priimate save tokią, kokia esate., kad mylite ir gerbiate save, net suklydusi. Ir jis supras, kad ir pats turi pripažinti savo klaidas.

5. Nusileiskite, būkite išmintingesnė.

Kai kurios moterys nori laimėti ginčus bet kokia kaina. Jeigu tas būdinga jums, klauskite savęs, ar norite būti teisi, ar laiminga. Net jeigu jūs nugalėsite ginče vyrą, įvarydamos jį į aklavietę, jis gali užgniaužti savyje nuoskaudą, juk jo vyriška savimeilė bus pažeista. Pralaimėti moteriai, vadinasi, pasirodyti silpnam. Jis ieškos būdo, kaip nuversti jus nuo pjedestalo. Galbūt jis tai padarys neteisingai ir grubiai. Ir tai įvyks tik todėl, kad jums neužteko išminties nusileisti jam.

Moteris nugali netikėta pasiduodama. Nugalėti vyro kova neįmanoma. Atsakyti agresija į agresiją – tolygu pilti alyvą į ugnį. Prisiminkite, kad mes tampame tuo, kam priešinamės.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *