Kaip nevirsti meilės kaulytoja

Į psichologų konsultacijas dažnai kreipiasi moterys su vienu ir tuo pačiu rūpesčiu – jos trokšta meilės, švelnumo ir dėmesio iš savo vyrų, o tie atsisako joms visa tai duoti. Ir štai tada tos moterys virsta kaulytojomis, kurios žvelgia didelėmis liūdnomis akimis ir tiesiog gaudo kiekvieną vyro žodį.

Jos renka jo dėmesio kruopelytes, tokius retus gerus žodžius ir įtikinėja save, kad joms to užtenka, bet, žinoma, tai netiesa. Nereikia savęs apgaudinėti, kad jums to užtenka, nereikia pasitenkinti tais retais momentais, kai jūsų vyras pagaliau teikiasi atkreipti į jus savo dėmesį. Juk taip būti neturėtų, deja, tai tikrai nėra abipusė meilė, jausmai su atsaku.

Visi mes norime mylėti ir būti mylimi, ir tai yra visiškai normalu. Todėl, jeigu jaučiate, kad su savo vyru jūs lėtai, bet užtikrintai virstate kaulytojomis, kurios pasirengusios viskam, kad tik jas mylėtų ir joms skirtų truputį dėmesio ir savo laiko, tai būkite tikros – nieko gero iš to neišeis.

Juk gyvenant su tinkamu vyru jums neteks maldauti jo meilės ir dėmesio, neteks nuolat stengtis užsitarnauti, pataikauti ir žemintis, kad nors kaip nusipelnytumėte jo palankumo, nes jis pats su dideliu malonumu apgaubs jus savo dėmesiu, švelnumu ir rūpesčiu. Jis nevers jūsų nertis iš kailio, kad įtiktumėte jam ir kad jis apskritai prisimintų apie jūsų egzistavimą.

Prisiminkite vieną svarbų dalyką: tas, kuris nori būti su jumis ir dovanoti jums savo meilę, tai darys ir be nuolatinių jūsų priminimų, o kas nenori – iš to jums teks nuolat kaulyti jo dėmesio ir laiko trupinėlių, o apie meilę nė užsiminti neverta, nes jos tokiais atvejais nėra nė kvapo.

Ar jūs pasirengusios tam? Ar pasiruošusios susitaikyti su tuo, kad jūsų poreikiai niekada nebus patenkinti? Ne tik visiškai, bet net iš dalies nebus patenkinti. Juk tas vyras paprasčiausiai neturi kuo su jumis pasidalyti, jo meilės indas tuščias, todėl jis negali jums nieko pasiūlyti.

Ir apskritai kaulijimas čia nieko nepadės, tik pradės erzinti ir dar greičiau atitolins vyrą nuo jūsų. Jo ir taip neriša prie jūsų stiprūs jausmai.

Žinoma, jums gali būti labai skaudu ir apmaudu tai pripažinti, bet kuo greičiau tai suvoksite, tuo greičiau nustosite kaulyti iš jo to, ko paprasčiausiai nėra. Ir tada suteiksite sau šansą sutikti tą, kuris taip pat kaip ir jūs bus kupinas meilės jums ir su malonumu ja dalysis. Ir jūs taip pat.

Tik tokiuose santykiuose, kur patenkinami jūsų meilės, švelnumo, rūpinimosi ir dėmesio poreikiai, jūs galite būti laimingos, o jūsų santykiai tapti tvirti. Ir tokiuose santykiuose jūs visam laikui pamiršite, kad apskritai galima maldauti meilės. Branginkite save!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *