Kaip prievartaujami vyrai

Turiu juridinį išsilavinimą, be viso kito tris metus studijavau baudžiamąją teisę. Pats ryškiausias prisiminimas iš to kurso – nusikaltimo, kurio pavadinimas “Išprievartavimas” sudėtis. Nusikaltimo subjektu ten gali būti tik vyras. Kuris turi, taip sakant, gamtos jam padovanotą nusikaltimo įrankį.

Moteris pagal baudžiamąjį kodeksą prievartautoja būti negali. Iš principo. Vyras – prievartautojas, despotas ir galvijas, o moteris tokia visa balta ir pūkuota. Visi moteriški žurnalai tik apie tai ir terašo, kokie jie visi gyvuliai, apgavikai, melagiai, tironai. O moteris – pasakų fėja ir kankinė.

O tai, kad ji terorizuoja smegenų tarkavimu ir kudakavimu nuo ryto iki vakaro, isterijomis, teisinasi PMS kaip gyvenimo norma – tai čia taip ir turi būti. O vyras privalo, būtent PRIVALO visa tai kęsti.

Tada ji galbūt ir apdovanos tą kantrų kvailį keliais triukais iš straipsnio “Kaip nustebinti jį lovoje”. Tačiau jau kitą rytą jis PRIVALO ją vesti. O jeigu jau vedė, tai visi tie “privalo” kriokliu pasipila jam ant galvos. Pradedant “išnešk šiukšles”, baigiant “man reikia batelių”. Kitaip moteris visiškai rimtai ims laikyti jį moraliniu prievartautoju. Ir nepabijos garsiai visiems apie tai pareikšti savo Feisbuke.

Aš irgi nebijau.

Nebijau pasakyti, kai mes, moterys, irgi prievartaujame vyrus.

Turbūt baisiai nustebsite, bet jie anaiptol ne visada nori užsiimti su mumis seksu. Mes galime bjauriai atrodyti, mes irgi galime nusilakti iki žemės graibymo, praradusios net menkiausią užuominą į seksualumą. O vyrams, kaip nebūtų keista, irgi gali skaudėti galvą. O dar jie gali paprasčiausiai neturėti nuotaikos.

Tačiau jie tai daro – kad mūsų neįskaudintų. Kad parodytų, jog jiems brangūs santykiai. Ir bijo paskui pasakyti, kad mes pačios privertėme užsiimti seksu. Kad bučiavo tave, nors visiškai nenorėjo to daryti.

Argi tai ne prievarta?

O dar vyras išties nepamena pirmo bučinio, pirmojo sekso ir pirmojo pasimatymo datos. Ką ten pasimatymas. Jis gali iš pirmo karto tavo gimtadienio datos neprisiminti. Ir visos tos mielos datos jam gali absoliučiai nerūpėti. Tačiau jis su tavimi jas švenčia. Stovi eilėje prie gėlių, užsako staliuką restorane, perka tau dovanas. O gal jis visai ir nenori viso šito, bet vis tiek daro, gali tai suprasti?

Argi tai ne prievarta?

O dar jie ne visada nori su mumis kalbėti. Ir rašinėti visų tų žinučių. Žiūrėti mums patinkančių filmų. Eiti vakarieniauti su mūsų giminaičiais. Ne dėl to, kad nemyli, o dėl to, kad paprasčiausiai nenori – suprantate? Bet vis tiek visa tai daro.

Argi tai ne prievarta?

Negana to, aš tiksliai žinau, kad ne viskas, kas mums patinka lovoje, patinka mūsų vyrams. Žinau vieną vaikiną, kuris kiekvieną dieną užsiimdavo su mylima moterimi oraliniu seksu, nors jam buvo labai nemalonus jos kvapas. Ji nebuvo apsileidusi ar ligota. Kvapas jam nepatiko tiesiog savo cheminiu pavidalu. Bet jis vis tiek tai darė, nes tai mėgo mylima moteris.

Argi tai ne prievarta?

Žinau porą, kurioje vyras baisiai mėgsta gaminti maistą. Gamina įvairius itališkus patiekalus. Tame tarpe ir itin riebius. Jo moteris amžinai laikosi kokios nors dietos, visą dieną maitinasi salotomis ir kopūstų lapais, kad vakare pagirtų jį už pagamintą patiekalą ir neužgautų atsisakymu paragauti. Nes jam patinka gaminti savo moteriai. O jai patinka šis vyras.

Mano vyriškiui patinka paskaityti knygą laisvą dieną, drybsant ant sofos. Ir būtinai, kad ir aš įsitaisyčiau greta su knyga, kitaip jokio malonumo. O man patinka valandų valandas vaikštinėti po miestą. Dėl to pusę dienos vaikštinėjame, o kitą pusę skaitome. Ir abu laimingi, kad įgyvendinome vienas kito norus, ir niekas nesijaučia išprievartautas.

Nes tai neturi nieko bendro su prievarta. Kalba eina apie susitarimą. Apie abipusę pagarbą. Apie santykius, kai trokštama duoti, o ne gauti. Ir tik tokie santykiai gali būti išties laimingi. Nes tik duodanti ranka jaučiasi laiminga, o vien tik imti ir imti be pabaigos paprasčiausiai neįmanoma.

Kiekvieną kartą, kai nusileidusi vyrui manai, jog tai smurtas iš jo pusės, pagalvok apie tai, kaip pati kasdien jį psichologiškai prievartauji.

Ir nebijok sau pačiai to prisipažinti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *