Kaip šiuolaikinės moterys demonizuoja vyrus

Pastebėjau vieną įdomų dalyką mūsų visuomenėje: šiuolaikinės moterys labai dažnai ir labai stipriai demonizuoja šiandienos vyrus, tačiau tai darydamos, remiasi visu tuo, ką vyrai darė moterų atžvilgiu prieš kokį šimtmetį. Ką tai reiškia? Turiu galvoje tai, kad moterys linkusios laikyti vyrus tikrais pragaro išperomis, kurie jas nuolat žemina, įžeidinėja ir apskritai „nelaiko žmonėmis“.

Sutinku, kad kažkada taip tikrai buvo ir moterys buvo laikomos „antrarūšėmis“, lyginant su vyrais. Jos turėjo labai mažai teisių, užtat turėjo daug pareigų. Tačiau jau seniai viskas kardinaliai pasikeitė, ir nepaisant tokio akivaizdaus dalyko, begalė moterų tebejaučia neapykantą visai vyriškai giminei.

Šiuolaikiniai vyrai nekalti, kad kažkada pasaulyje buvo tokia situacija ir, ačiū Dievui, dabar ji visiškai kita, tai kuriems galams ir toliau nuolat kažką įrodinėti vyrams, vaizduojant baisiai „stiprią ir nepriklausomą“? Kam demonstratyviai visiems įrodinėti, kad viską galite pačios ir jums apskritai nereikia vyrų? Juk paskui tos pačios taip besielgiančios moterys verkia ir skundžiasi, kad „nebeliko tikrų vyrų“. Kur čia logika? Kuriems galams taip viską komplikuoti?

Dabar moterys nuolat dėl ​​visko kaltina vyrus: „aš nelaiminga, nes tu per mažai stengiesi mane padaryti laiminga“, „be manęs tu nieko negali normaliai padaryti“, o paskui stebisi, kad vyrai pasimeta, sutrinka, kad jie jau nebe tokie narsūs gynėjai ir šeimos maitintojai, kaip kitados. O kodėl? Taigi moterys viską gali pačios!

Tai, žinoma, gerai, kad pačios viską gali, tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte nedelsdamos žeminti dėl to vyrą ir jam priekaištauti. Juk galima augti, tobulėti kartu, drauge siekti užsibrėžtų tikslų – tiek bendrų, tiek kiekvienam savo, ir tuo pačiu girdėti, palaikyti ir gerbti vienas kitą kaip individą. Mano nuomone, tai daug konstruktyvesnis būdas sukurti laimingus santykius poroje, nei nuolat įrodinėti, kuris iš jūsų yra šaunesnis ir daugiau uždirba.

Ar žinote, ką svarbiausia moteris gali padaryti savo pačios ir vyro labui? Nustokite būti amžina bevale aplinkybių ir vyro požiūrio į save auka. Prisiimkite atsakomybę už savo gyvenimą ir elgesį su savimi, rodykite šį pavyzdį kitoms, bet nepraraskite savo moteriškos esmės. Netapkite „geležine“, kitaip „paskęsite jums svetimose vyriškose energijose. O juk jūs turite begalę moteriškos…

Viską galima pasiekti moteriškai, tai yra atsipalaidavimo ir malonumo, vidinės ramybės ir harmonijos būsenoje, laikantis balanso su savimi ir pasauliu jausmo. Todėl visada leiskite sau pailsėti, net prieš tai, kai tiesiogine to žodžio prasme, nusivarėte nuo kojų.

Tegul nuovargis ar neduok Dieve liga netaps vienintelė „pateisinama“ priežastimi, kad leistumėte sau pagaliau pailsėti. Niekam nereikia jūsų aukojimosi, toks elgesys visų pirma žudo jus pačias, o paskui ir santykius su partneriu.

Tegul jūsų vyras taip pat dalijasi tiek jūsų rūpesčiais, tiek pergalėmis, su džiaugsmu ir dėkingumu priimkite jo pagalbą, o pati tuo metu šiek tiek atsikvėpkite, neužsiverskite visko vien ant savo pečių, abu dalinkitės bendra našta ir tada nė vienam nebus nei apmaudu, nei pernelyg sunku.

Taip, deja, mūsų laikais išties yra vyrų, nelaikančių moterų sau lygiomis, tačiau esama daugybės ir nuostabių bei išmintingų vyrų, kurie gerbia moteris – iš tokių ir rinkitės. O paskui mylėkite ir rūpinkitės vienas kitu.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

One thought on “Kaip šiuolaikinės moterys demonizuoja vyrus”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.