Kaip tapti moteriškesnei? Galbūt jums bus priimtini šie patarimai

Originalas

Nemažai moterų vieną dieną suvokia, kad tapti laimingomis ir brandžiomis asmenybėmis jos gali tik pažindamos ir priimdamos savo prigimtį. Deja, kai kurios nenori priimti savo moteriškosios pusės ir žengia per gyvenimą vyriškuoju keliu, pirmiausia vystydamos savo valią ir stipriuosius charakterio bruožus.

Kai tokia stipri moteris, įpratusi viską per gyvenimą tempti viena ant savo pečių, suvokia, kad toks kelias nepadeda jai patirti asmeninės laimės, ką daryti tada? Jai kyla natūralus klausimas, kaip tapti moteriškesnei, kur paslėpti savo stipriąsias charakterio savybes – valios jėgą, ištvermę ir ryžtingumą, kaip iš geležinės ledi pavirsti mažąja princese.

Tai padaryti galima teisingai išdėstant akcentus. Jeigu moteris pradės neigti tą jėgą, kurią turi, ir stengtis būti tokia, kokia iš tikrųjų nėra pagal savo prigimtį, tai veikiausiai jai greitai nusibos vaidinti tokį spektaklį ir ji greitai sugrįš prie ankstesnio savo gyvenimo būdo. Jėgą reikia nukreipti tinkama vaga ir lygiagrečiai vystyti savo moteriškąją prigimtį.

Toliau pateikiami patarimai padės tapti moteriškesnei neprarandant savęs.

1. Mokykitės klausytis kitų žmonių

Laikas suvokti, kad nesate protingiausia pasaulyje. Pratinkitės pasitikėti kitais žmonėmis. Jūs tikrai ne viską mokate daryti geriau už kitus. Perduokite dalį savo įsipareigojimų kitiems ir nekontroliuokite jų kas minutę. Sumažinkite savo krūvį, tada jums atsiras daugiau laiko vystyti moteriškajai prigimčiai.

2. Kartkartėmis pereikite nuo stipruolės vaidmens prie mergaitės

Prašykite vyrų pagalbos. Net nepažįstamų. Jeigu šalia yra savas vyras, tai turite kasdien prašyti jo jums padėti. Tik nepamirškite padėkoti ir pasidžiaugti.

3. Lėtinkite tempą

Vyrišku keliu žengianti moteris visą laiką kur nors skuba. Jai reikia suspėti padaryti tūkstančius darbų ir viską kontroliuoti. Moteriškas kelias reiškia ramybę, jis nepakenčia skubotumo. Neužsiverskite sunkiai įgyvendinamais planais. Sumažinkite reikalavimus sau. Mokykitės nekaltinti savęs už poilsį.

4. Kreipkite dėmesį į smulkmenas ir mokykitės mėgautis gyvenimu

Moteriška moteris yra ta, kuri moka mėgautis. Mėgautis kavos puodeliu, skaniu pyragu, geru oru. Ji pastebi daugybę malonių smulkmenų ir taip pakelia sau nuotaiką.

5. Užsiimkite veikla, kuri ramina protą

Tai gali būti mezgimas, siuvimas, lipdymas, piešimas – bet koks kūrybinis darbas, atliekamas rankomis. Beje, prie jų galima priskirti ir būsto tvarkymą, indų plovimą, maisto gaminimą. Svarbu, kaip būsite nusiteikusios dirbdamos tuos darbus.

6. Mokykitės nesiginčyti

Stenkitės nusileisti, kai tai neprieštarauja jūsų pagrindinėms vertybėms. Būkite lanksčios ir išmintingos.

7. Mokykitės žvelgti į vyrą kaip į autoritetą

Nesistenkite atrodyti kietesnės už jį.

8. Demonstruokite gailestį ir užuojautą

Labdaringa veikla labai gerai „sušvelnina“ širdį.

9. Atrodykite moteriškai

Vilkėkite sukneles, sijonus, avėkite aukštakulnius, nešiokite aksesuarus. Pasirūpinkite makiažu ir šukuosena. Jūsų išorė turi derėti su vidumi.

10. Nukreipkite savo prigimtinę jėgą į tikslų siekimą ir savo asmeninių ribų gynybą

Tai bus protingiausias savo stiprybės pritaikymas.

Štai ir visi 10 pagrindinių praktinių patarimų, kaip tapti moteriškesnei. Jeigu pradėsite juos taikyti savo gyvenime, greitai pastebėsite rezultatus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *