Kaklas ir psichosomatika – skausmo priežastys

Kaklo skausmas yra labai varginantis dalykas. Paprastai jis atsiranda staiga ir smarkiai apsunkina gyvenimą, nes menkiausią galvos kryptelėjimą ar posūkį lydi nemalonūs pojūčiai. Kurį laiką juos galima slopinti tepalais ir vaistais, tačiau tikroji negalavimo priežastis tokiu būdu nebus pašalinta

Psichosomatika gali padėti atsikratyti skausmo visam laikui. Mat kaklas yra atsakingas už daugelį gyvenimo sričių, o su juo susijusios bėdos rodo, kad elgiamės neteisingai.

Psichosomatika: kaklo skausmo priežastys

Kaklo skausmas yra lankstumo stokos požymis.

Fiziškai kaklas jungia galvą ir liemenį; metafiziškai – mūsų materialųjį ir dvasinį pasaulį. Tad bet koks skausmas reiškia konfliktą tarp šių dviejų sferų: kūnas nori vieno, o galva – kito, pragmatiškas protas siūlo savo sprendimą, o jausmai reikalauja priešingų dalykų..

Žmonės, kuriems niekada neskauda kaklo, gyvena arba santarvėje su savimi, arba nežino, kas yra pasirinkimo problema: jie tiesiog daro tai, ką nori, nesigrauždami dėl to.

Kaklas simbolizuoja mąstymo lankstumą, nes būtent jis leidžia apsidairyti, aukštyn ir žemyn, atsigręžti atgal. Jei negalite to padaryti fiziškai, tada yra vidinių problemų.

Nesinorite pažvelgti į situaciją iš kitų pozicijų ir demonstruojate perdėtą užsispyrimą?. Galbūt atsidūrėte situacijoje, kuri jums yra nemaloni ir nenorite to pripažinti? Tramdote nerimą, vidinį nepasitenkinimą dėl to ir bandote apsimesti, kad viskas gerai, todėl „sustingsta“ kaklas.

Taip pat nesugebėjimas pasukti kaklo rodo, kad žmogus baiminasi to, kas vyksta už nugaros. Tai gali būti smerkiantis kitų žvilgsnis, tam tikra neteisybė, į kurią mieliau užmerkia akis, arba situacija, kurios jis negali valdyti.

Psichosomatinis kaklo apšilimas

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti norint išspręsti bet kokią, net ir nedidelę problemą, yra ją išanalizuoti. Kaklo skausmas gali turėti įvairių priežasčių, pabandykite nustatyti savas ir imtis veiksmų pagal išvadas.

Raskite prieštaravimą.

Labiausiai tikėtina, kad esate tokioje situacijoje, kai atliekate veiksmą, sukeliantį vidinį protestą. Pabandykite suprasti šią situaciją ir išsiaiškinti: kas joje yra blogai, kas yra gerai, kokius rezultatus sukels jūsų neveiklumas, o kokius – jūsų veiksmai. Svarbu rasti būdą, kaip sumažinti prieštaravimus ir veikti, sutelkiant dėmesį į savo teisingumo sampratas.

Klausykite užuominų.

Pažiūrėkite, kokiu atveju labiau skauda pasukti kaklą: kai pritariamai linktelite ar neigiamai papurtote galvą? Pirmuoju atveju nenorite su kažkuo sutikti, antruoju – bijote atsisakyti. Jūs priešinatės savo kūnui, o jis tiesiogiai nurodo, kaip elgtis geriau.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *