Kam moteriai vyras?

Viename tinklaraštyje buvo atlikta apklausa. Moterims uždavė klausimą: „Kam moteriai reikalingas vyras?“ Atsakymai buvo labai įvairūs, kartais visiškai netikėti. Štai keli iš jų.

Vyras moteriai reikalingas:

  • Kad aprūpintų ją materialiai;
  • Kad galėtų turėti vaikų;
  • Kad būtų šeima;
  • Kad moteris būtų laiminga.

Norėtųsi detaliau panagrinėti kiekvieną šį atsakymą ir pamąstyti, kas tokių moterų laukia ateityje.

Kad aprūpintų moterį materialiai

Taip, tai vyro pareiga. Bet jeigu moteris į klausimą, kam jai reikalingas vyras, atsako, jog vien tam, kad duotų jai pinigų, darosi aišku, kaip ji žvelgia į visą vyrišką giminę. Ji paprasčiausiai nori pasinaudoti vyrais, kad patenkintų savo norus. Būtent tokias moteris galima pavadinti savanaudėmis ar net parsiduodančiomis, užsiciklinusiomis į materialias gėrybes. Jos elgiasi su vyrais ciniškai, įsitikinusios, kad vyras sutvertas tik tam, kad tenkintų moters norus.

Pasekmės. Taip mananti moteris, be jokios abejonės, susiras materialiai ją aprūpinantį vyrą. Tačiau drauge su juo gaus ir pamoką, kuri suteiks daug skausmo ir ašarų. Taip, pinigų ji turės, bet nieko daugiau, išskyrus pinigus, iš vyro negaus. Nei rūpestingumo, nei apsaugos, nei meilės, nei ištikimybės. Ar suteiks jai laimę pinigai? Labai abejoju.

Kad galėtų turėti vaikų

Kuria prasme? Vyras reikalingas kaip veislinis gyvulys? Padarė vaiką ir laisvas? Tada kam tas vyras, galima dirbtinio apvaisinimo paslaugomis pasinaudoti. Moteris, įsitikinusi, kad vyras reikalingas tik giminei pratęsti, pačiam tam pratęsimo procesui, taip sakant, nelaiko vyro nei žmogumi, nei asmenybe. Toks vyras jai tik vaikščiojantis organas su sperma, atsiprašant.

Pasekmės. Laimingos šeimos su tokiu požiūriu į vyrus tikrai nesigaus. Apskritai jokios šeimos nesigaus. Tokia moteris pritrauks į savo gyvenimą vyrą, kuris padarys, ko jai reikėjo, o paskui išeis pas kitą moterį. Pas tą, kuri jį mylės ir gerbs.

Kad būtų šeima

Ne pats blogiausia atsakymas, turint galvoje kitus. Šeimą išties galima sukurti tik su vyru ir jis jai išties reikalingas. Tačiau skamba taip, tarsi sukurti šeimą – vienintelis ir galutinis tikslas, kurio reikia siekti. Kaip pasakose: visi įvykiai vyksta prieš vestuves, o vestuvės – pasakos pabaiga, iškilmingas finalas. Tarytum toliau nebėra gyvenimo, laimės, meilės, darbo su santykiais.

Pasekmės. Taip mananti moteris šeimą sukurs. Tai – faktas. O kas bus toliau – didelis klausimas. Ji visiškai nesupranta, kad sukūrus šeimą viskas kaip tik ir prasideda. Ir pilka kasdienybė, ir problemos, ir konfliktai, ir nesutarimai. Ir visa tai reikia mokėti išspręsti. Sukurti laimę ir harmoniją iš viso to chaoso.

Kad moteris būtų laiminga

Moteris laukia, kad vyras padarytų ją laiminga. Ir tai – didžiulė klaida. Jeigu ji nelaiminga netekėjusi, tai ir po vestuvių niekas nepasikeis. Nes laiminga ji save gali padaryti tik pati, o ne vyras ar dar kas nors iš šalies.

Pasekmės. Konfliktai šeimoje, kadangi moters lūkesčiai, jog vyras padarys ją laiminga, nesutaps su vyro lūkesčiais, susijusiais su šeima.

Tai kam iš tikrųjų moteriai reikalingas vyras? Atsakyčiau štai kaip: kad galima būtų padidinti vienas kitam jaučiamą meilę, kad šita meilė būtų pratęsta jų vaikuose, kad ši meilė būtų spinduliuojama pasauliui, sociumui, žmonėms.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *