Kas grobia mūsų energiją

Jei visą laiką atsibundate pavargę, o ryto neįsivaizduojate be kavos – iš jūsų grobia energiją. Nereikėtų teisintis amžiumi: kažkas jaučiasi jaunas ir energingas būdamas 60-ies metų, o kitas vos kojas pavelka, būdamas 20-ies.

Pagrindinis veiksnys, eikvojantis jūsų energiją – sveikatos problemos. Jei sergate bent viena lėtine liga (kad ir banalia sloga), dažniau jausitės pavargę.

Kitas didelis energijos grobikas – tinginiavimas ir judėjimo trūkumas. Mūsų kūnas veikia taip: arba esame aktyvūs, arba pasineriame į snaudulį. Jei visą dieną sėdėsite prie kompiuterio, energija atrofuosis kaip nereikalinga.

Blogi įpročiai irgi palieka savo pėdsaką. Išgėrus alkoholio energija ilgam nuslopsta. Be to, šiuo laikotarpiu išsijungs ir jūsų imunitetas.

Žymiai sumažina energiją nesveika mityba. Kai prisikemšate skrandį „šiukšlinio“ maistu, organizmas eikvoja energiją detoksikacijai, apsivalymui nuo kenksmingų medžiagų. Svarbu kontroliuoti savo porcijas ir nepersivalgyti. Tai taip pat atima energijos: po sočios vakarienės visada norisi prigulti ir nusnūsti.

Pirmiausia, į ką būtina nukreipti pastangas jėgų išsekimo atveju – būtina pašalinti toksinus iš organizmo ir pagerinti virškinimo darbą. Įsitikinkite, kad nėra vidurių užkietėjimo, neleiskite susidaryti dujoms. Būtinai atlikite analizę, kad nustatytumėte parazitus ir jų kiaušinėlius.

Atlikite organizmo valymo procedūrų kursą: taip sustiprinsite imuninę sistemą ir išfiltruosite visus virusus ir bakterijas.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *