Kas priverčia vyrus atsigręžti?

Atrodo, kad kai kurioms moterims tiesiog Dievas davė dovaną traukti prie savęs vyrus neįdedant į tai nė mažiausių pastangų. Jūs galite jas sutikti bet kokiame vakarėlyje, visuomeninėje vietoje. Jos nebūtinai gražios. Jos netgi gali neturėti figūros, kuri priverčia pro šalį praeinančius vyrus atsisukti atgal. Tačiau vyrai aplink jas sukasi kaip drugeliai aplink žvakės liepsną, rūpinasi jomis ir elgiasi kaip su karalienėmis.

Galbūt jūs niekuomet ir nenorėjote tapti tokia kaip jos. Galbūt jums labiau patinka ramesnis santūresnis gyvenimas ir stabilūs santykiai su jūsų partneriu ar partneriais. Tačiau ar jūs bent kartą susimąstėte, kokiomis savybėmis pasižymi šios moterys? Kas joms leidžia būti vyrų dėmesio centre?

Ar nenorėtumėte ir jūs turėti tokių savybių, net jeigu jomis norite žavėti tik savo vyrą ir nieką kitą? Įsižiūrėkite į moteris, kurios lyg magnetas traukia vyrus: jūs pastebėsite, kad jos turi kažką bendro.

Jūs panašias savybes galite išsiugdyti savyje ir sugebėti sukurti konkurenciją bet kokiai moteriai, kuri sugalvos pažvelgti į jūsų vyrą, nes jis bus įsitikinęs, kad jumyse suranda žymiai daugiau nei kurioje kitoje moteryje. Žinoma, absoliučių garantijų seksualinių santykių srityje nėra ir negali būti.

Viena iš svarbiausių savybių yra pasitikėjimas savimi, gebėjimas žavėti savo palydovą, išlaikyti jį nepriklausomai nuo to, kiek patrauklių moterų jį supa.

Toks pasitikėjimas savimi neturi nieko bendra su atkaklumu, garsiais riksmais, viršenybe ir netgi flirtu. Svarbiausia – tylus, ramus pasitikėjimas ir savo “aš”, savo kaip asmenybės vertės suvokimas, pasitikėjimas savimi kaip puikia seksualia partnere, kuriai negali prilygti jokia kita moteris. Ką tokio turi Liz Taylor, ko neturite jūs? Ar gali žavinga Holivudo žvaigždė patenkinti jūsų vyrą geriau nei jūs?

Jūs žinote, kokie bus atsakymai – “nieko”, “ne”, “ne”. Jūs patraukli moteris. Jūs viską turite… išskyrus tai, kad nelabai pasitikite savimi ir ne iki galo išnaudojate savo vidinį potencialą. Seksualinėje srityje bet kuri moteris gali nueiti žymiai toliau nei pati mano galinti.

Labai sunku nustatyti, kiek jūs subrendusi kaip moteris, ypač jeigu neturite priėjimo prie seksualinės literatūros ir filmų, o jūsų vyras nuolat sako, kad yra visiškai patenkintas jumis tokia, kokia esate. Tačiau kas gali atsitikti, jei jūsų vyras sutiks tokią moterį, kurios seksualiniai duomenys bus tokie stulbinantys, kad, palyginus su ja, jūs atrodysite kaip pernykštis modelis?

Taigi, nespręskite apie savo seksualinį potencialą pagal savo vyro tvirtinimą, kad jis visiškai patenkintas esama padėtimi. Jūs visuomet turite siekti to, kad būtumėte dar žavesnė, visuomet pasirengusi išmėginti naujoves, visuomet būti žingsniu priekyje. Tuomet tikimybė, kad sutuoktinis nuo jūsų pavargs, bus minimalūs.

Čia jūs surasite dar daug naujų pasiūlymų kaip pagerinti savo intymų gyvenimą ir išplėsti seksualinius horizontus. Tačiau pasitikėjimas savimi prasideda ne nuo naujos sueities pozos, o nuo jūsų pačios.

Geriausias būdas padidinti pasitikėjimą savo seksualumu – tai atidžiai apžiūrėti save veidrodyje. Ar jūs patenkinta tuo, ką matote jame? Gali būti, kad dabar vidurys dienos ir jūs apsirengusi įprastiniais naminiais drabužiais. Tačiau ar atrodote prisižiūrėjusi? Ar jūs pasidažiusi? Pasikvėpinusi? Ar prižiūrėti jūsų nagai?

Paklauskite savęs: jei dabar jūsų gyvenime atsiras naujas vyras, ar jūs jam būsite patraukli tokia, kokia esate šią minutę? Jei į šį klausimą galite neabejodama atsakyti “taip”, jei jaučiate, kad esate gražiai apsirengusi, tai jūs jau žengėte labai svarbų žingsnį kelyje į pasitikėjimą savo seksualumu.

Daugeliui moterų labiausiai trūksta pasitikėjimo savimi tuomet, kai tenka apsinuoginti. Jos žiūri į save veidrodyje ir tiesiog nekenčia savo krūtinės – ji tokia didelė, tokia maža, tokia plokščia, tokia nukarusi. Jos nekenčia savo juosmens, nekenčia savo klubų.

Dešimtį metų vyriausiuoju žurnalo “Penthouse” rekdaktoriumi dirbusio vyro patarimas bet kuriai moteriai, kuri nepatenkinta savo nuogo kūno išvaizda: “nusipirkite keletą “Playboy”, “Penthouse” ar “Hustler” tipo žurnalų. Vaizdžiai tariant, aš mačiau tūkstančius nuogų kūnų. Figūrų įvairovė buvo stulbinanti. Ir, svarbiausia, aš įsitikinau – ne kūnas paverčia moterį seksualiai patrauklia. Merginos, į kurių publikacijas atsiliepdavo daugiausiai skaitytojų, buvo ir neaukštos, ir apkūnios, ir lieknos ir su maža krūtine.

Seksualiomis jas pavertė tai, kaip jos pozavo prieš kameras. Pasitikėdamos savimi, išdidžios, laimingos ir patenkintos savimi. Joms buvo malonu demonstruoti savo apnuogintą kūną.

Aš nesiūlau jums niekam demonstruotis nuogai, išskyrus jūsų partnerį – palikite ramybėje milijonus tokių žurnalų skaitytojų. Tačiau jei jūs spindite pasitenkinimu, malonumu ir džiaugsmu, demonstruodama savo kūną savo partneriui ar vyrui, tai tas pats malonumas ir džiaugsmas atsispindės ir jo veide.

Kaip dažnai aš girdėjau žodžius, skirtus vyrams: “Aš nežinau, ką tu manyje radai”. Kaip dažnai aš girdėjau moterų atsakymą į komplimentą: “Nekvailiok, aš visai ne tokia jau graži”.

Aš žinau, kodėl moterys atsako būtent taip: nes joms trūksta pasitikėjimo savimi. Jos paprasčiausiai nežino, kaip reikia reaguoti į pagyrimą, netiki, kad vyras ją vedė tokią, kokia ji ir yra, ir kad dažnai vyrai išreiškia meilę kalbėdami apie savo išrinktosios grožį.

Kuo daugiau komplimentų jūs atstumsite, tuo mažiau jų sulauksite. Tai kodėl gi jų nepriėmus su šypsena (ir raudonuoti, jei nuo jų raudonuojate) ar paprasčiausiai pasakykite “ačiū”. Paklausykite mano patarimo ir jūs sulauksite žymiai daugiau komplimentų. Jūs jų nusipelnėte.”

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *