Kas suteikia įkvėpimo kiekvienam Zodiako ženklui

Sužinokite, iš kur semiasi motyvacijos ir paskatų kiekvienas Zodiako ženklas.

AVINAS

(03 21–04 20)

Aviną įkvėpimas apima tada, kai jam į galvą šauna gera idėja. Jis yra novatorius iš prigimties, avangardo menininkas, nuotykių ieškotojas, nenuorama, kuriam reikia veiklos.

Jis yra tas sėjikas, kuris barsto sėklas į visas puses, tačiau derliaus vaisius tenka nuimti kitiems. Avinui kyla genialių idėjų, kiekvienas jo žodis būna prasmingas.

Pasistenkite ieškoti bendraminčių, galinčių įgyvendinti jūsų idėjas, o įkvėpimo jausmas neapleis jūsų iki senatvės. S Bendradarbiavimas su Ožiaragiu ir Žuvimis bus efektyvus.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučiui būdingas „žemiškas“ gyvenimo suvokimas. Ar manote, kad tai blogai? Tai gerai! Kai kiti sklando padebesiais ir stato oro pilis, Jautis pinigus uždirba tarytum iš nieko ir moka juos protingai išleisti, o tai taip pat svarbu. O jo energingos veiklos vaisiai pasireiškia per didelį namą, daugybę vaikų, sodą, kurio pavydi kaimynai,ramybę ir šeimos židinio šilumą. . Jautis būna laimingas ilsėdamasis, o nelaimingas – šurmulyje! Jis turi ramiai kurti ir suvokti aplinkinius.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Laimė ateis tą akimirką, kai Dvyniai pradės eikvoti mažiau savo jėgų. Jau ne paslaptis, kad kai kurie kiti Zodiako ženklai naudojasi Dvynių patiklumu ir gerumu, siurbia iš jų energiją ir greitai nualina, išsekina.

Nesijaudinkite, nesinervinkite dėl smulkmenų, o pasistenkite atidžiau stebėti ir geriau suprasti tai, kas vyksta aplinkui,– tai trumpiausias kelias į įkvėpimą. Aiškiai sudarytas veiksmų planas padeda pasiekti gerų rezultatų ir sutaupyti daug jėgų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys – jautrus, žavus, ekstravagantiškas ženklas, tačiau jam trūksta patirties. Todėl iki 30 metų gyvenime stato oro pilis; viskas kas vyksta iki to laiko nėra rimta. Didelė dalis šio Zodiako ženklo atstovų pirmoje gyvenimo pusėje save per daug nuvertina, bijo išsakyti savo nuomonę. Tačiau antroje pusėje viskas pasikeičia, Nuo tada kelias į laimę Vėžiui eina per savęs pažinimą ir identifikavimą. Vėžiui gerai, kai jo šeimoje viskas gerai. „Man bus gerai – kai tau bus gerai“ – Vėžio šūkis.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Studijuodamas slaptas filosofines doktrinas, mokymus, religiją Liūtas gali pasiekti aukščiausią savo vystymosi tašką;. Jis gali pažinti žvaigždes ar tapti vaistažolių žinovu. Tačiau Liūtui visada kyla mintis siekti daugiau ir užvaldyti visą pasaulį arba pažinti jį iki žemės gelmių. Liųtui visą gyvenimą neduoda ramybės klausimas „Kodėl?“ Jis nori gauti atsakymą.

Liūtui negalima ignoruoti intuicijos, jo vidinis balsas visada sufleruoja teisingą sprendimą.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Kad išlavintų savo įgimtus gabumus, Mergelė turi… tinginiauti. Ji gali paskambinti į darbą ir pasakyti, kad serga – ir visą dieną sėdėti prie kompiuterio žaisdama banalius žaidimus. Tik primityvus beprasmių poelgių kelias padės Mergelei būti savimi. Gyvenimas pagal minučių rodykles greitai ją nuvargina. Jeigu ji nuolat dirba, tai tik tam, kad galėtų tinkamai pasirodyti prieš kitus. Kai ji sustoja, pasivarto kelias dienas ant sofos, paskaito detektyvus, pažiūri „muilo operas“ – ir tada jai ateina į galvą gerų idėjų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Kūrybingoms Svarstyklėms įkvėpimas yra svarbus dalykas, kartais susijęs su jų darbu, karjeros augimu. Mūza pagal užsakymą, kaip taksi, neatvažiuos. Svarstyklės ją prisišaukia per kruopštų ir kartais monotonišką darbą.

Po nuobodaus sėdėjimo biure ar po 9 valandų varginančio darbo išgirstas kolegos pagyrimas gali suteikti joms energijos ir pasitenkinimo savimi. Svarstyklėms griežtai draudžiama bartis su bendraminčiais ar leistis į kivirčus su kolegomis.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Tarp šio Zodiako ženklo atstovų pasitaiko daug puikių žmonių, tačiau jų gyvenimas yra visiška paslaptis. Orientuodamasis į kokybę, Skorpionas gali pasiekti neįtikėtinų laimėjimų. Be to, jam būdingas suvokimo spontaniškumas ir reakcijos greitis. Kasdieniame gyvenime jis yra niūrus, naivus, nerangus; bet, kilus ekstremalioms situacijoms, kai kiti pasitraukia, jis sugeba mobilizuoti visas jėgas ir energingai šalinti kliūtis. Nuobodulys ir nykuma jį žudo, jam reikia stiprių iššūkių, kad apimtų įkvėpimas veikti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys turi išmokti įsijausti į kitą asmenį, „ištirpti partneryje“ ir suprasti kitų žmonių silpnybes. Įkvėpimas jam gali ateiti per meną, hobį, bet ne per darbą. Kuo Šaulys skurdesnis, tuo jis talentingesnis. Savo kūrybos šedevrus ar išskirtinius darbus jis sugeba padaryti „pogrindyje“ – kai nėra tinkamų sąlygų, viskas sunku, niekas nepadeda, aplinkui tik priešai ir problemos. Jei pats nepagirs savęs, niekas nepagirs. Jėgos jis įgauna įveikdamas savo mažas silpnybes ir įgyvendindamas savo troškimus.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Bet kokia griežta sistema gali sukelti Ožiaragiui kompleksus. Tėvai nuo pat vaikystės daug pasidarbavo, kad jis būtų susikaustęs, moralus ir neišsišokantis. Kartais jis jaučiasi dėkingas tėvams už auklėjimą, kartais stengiasi išsivaduoti nuo savo kompleksų Ten, kur reikia atkakliai ir ištvermingai siekti pergalės, Ožiaragio disciplinuotumas jam labai praverčia.

Stenkitės, kad jūsų gyvenimo šūkis būtų: „Kas ieško, tas randa!“ Ugdykite savyje teisingumo jausmą, stenkitės adekvačiai vertinti save. Sportas gali sustiprinti jūsų dvasią.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Kūrybinio pakilimo laikotarpis Vandeniui atsiranda , kaip planai pradeda virsti realybe ir ateitis ima artėti prie dabarties. Kai Vandenis pajus „šių laikų pulsą“, suvoks, kad jo gyvenimas tiesiog kunkuliuoja, jis pasijus tuomet jis bus pats laimingiausias žmogus, nes didžiausias jo priešas yra nuobodulys. Svarbūs Vandenio optimistiškos nuotaikos komponentai: tikėjimas savo jėgomis, šviesios ateities viltis ir įkvepianti meilė.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šiam sentimentaliam, gudriam ir protingam Zodiako ženklui gyvenimo variklis yra poreikis būti kažkam reikalingam. Neretai Žuvys pajunta moralinį pasitenkinimą vien pasiūlydamos mylimam žmogui paskaityti mėgstamą knygą arba paskolindamos kokį daiktą . Meilė gali daryti stebuklus su Žuvimis. Jos yra jausmingos ir svajoklės. Kai tik Žuvys pasineria į savo fantazijas, jos pajunta įkvėpimą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *