Kas svarbiau – meilė ar bateliai?

Gyvenimas daugiabriaunis ir nebus jame laimės, jeigu nebus balanso. Dėl to net jeigu moteris yra super sėkminga verslininkė, o asmeninis gyvenimas klostosi nelabai – laiminga jos nepavadinsi. Norėtųsi pakalbėti apie santykius. Į lyriką patraukė. Ir ne šiaip sau.

Kažkurią dieną vaikštinėjau su sūnumi po prekybos centrą, pavargome, prisėdome ant suoliuko pailsėti. Už nugaros sėdėjo porelė ir barėsi. Pakankamai garsiai, neišgirsti buvo neįmanoma. Kaltas buvo vyrukas. Mergina užpyko dėl kažkokių batelių. Ar tai jie jam nepatiko, ar tai nenupirko. Vyrukas stengėsi susitaikyti, tai apsikabindavo merginą, tai bandė pabučiuoti, tai šimtą dešimtą kartą atsiprašydavo. O mergina ir toliau elgėsi kaip kaprizinga mažvaikė, stūmė jį šalin nuo savęs, koneveikė.

Nebūčiau atkreipusi į juos dėmesio, jeigu ne barnio trukmė. Mudu su sūnumi sėdėjome ant to suoliuko, ilsėjomės, užkandžiavome vos ne valandą laiko, o jie vis barėsi. Paskui mes nuėjome, o mergina taip ir neatleido vaikinui.

Ilgai negalėjau išmesti tos porelės iš galvos. “Jeigu rytoj jų lauktų ilgas išsiskyrimas arba vaikino paprasčiausiai nebebūtų, nejaugi tie nelemti bateliai jai taip ir liktų tokiais svarbiais? Nejaugi santykiai ir meilė verti tų suknistų batelių, nejaugi ne gaila švaistyti kelių valandų gyvenimo tokiems kvailiems barniams?”

Galbūt, jeigu ji pažvelgtų į situaciją būtent tokiu aspektu, visa ta istorija merginai pasirodytų juokinga ir kvaila. Man taip ir knietėjo jiems pasakyti: “Mielieji, juk vien tai, kad turite vienas kitą, jau yra didelė laimė. Pasaulyje tiek vienišų žmonių, kurie jums galėtų pavydėti. Nueikite į kavinę, suvalgykite picą. Ar pasižiūrėkite dviese, apsikabinę, gerą filmą. Tiesiog nueikite namo ir užsiimkite seksu. Juk tik nuo jūsų priklauso, kokia spalva nusidažys kiekviena jūsų gyvenimo valanda”.

Ar pasitaiko jūsų gyvenime, kad galite ištisas valandas, dienas ar netgi savaites nesikalbėti su mylimu žmogumi, pūstis ir įsižeidinėti dėl ne tokių jau labai ir svarbių dalykų? Kaip dažnai užtaisote skandalus dėl menkiausio partnerio nusižengimo?

Barnio metu, savaime aišku, atrodo be galo svarbu jį, niekšą, nubausti. Tačiau pagalvokite štai apie ką: jeigu rytoj jo nebebus (o juk rytoj tikrai daugybės žmonių visame pasaulyje jau nebebus) – ar labai savimi didžiuositės, kad paskutines jo gyvenimo valandas praleidote kivirče? Nejaugi ne vietoje numestos kojinės vertos ištisų santykių?

Gyvenimas toks trumpas, kad išmesti iš jo ištisas dienas ar net savaites – tikra beprotybė. Reikia pajausti malonumą ir mėgautis vienas kitu, kol dar yra tokia galimybė. Atleiskite mylimiesiems už jų klaidas, juk ir jūs anaiptol ne idealas…

Ir tada į santykius ateis harmonija. Visiškai pasikeis gyvenimo kokybė. Dešimt kartų pagalvokite, ar verta įsižeisti ir kelti skandalą. O gal geriau tiesiog pasikalbėti apie tai, kas jums nepatinka, o paskui, apsikabinus, pasklaidyti mėgstamas nuotraukas ir užbaigti dieną su gera nuotaika?

Visada prisiminkite, kaip greitai lekia gyvenimas ir būkite dėkingi, kad turite žmogų, kuris jums svarbus ir jums neabejingas.

Merginos, tausokite savo mylimuosius ir savo santykius. Juk kiekvienas barnis palieka santykiuose randą. Santykiai vis labiau žeidžiami ir jau niekada nebebus tokie pat sveiki ir nauji kaip pradžioje.

Tik nuo jūsų priklauso, kiek sveikus juos išsaugosite, ar bus jie skaidrūs kaip stiklas po penkių, dešimties ar dvidešimties metų, o gal apsiblaus nuo begalės įbrėžimų? Turėkite tai galvoje. Ir būkite laimingos.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *