Kas yra moteriška galia?

Moteriška galia slypi sugebėjime būti silpna.

Jau pradėjote niršti? Aukos pozicija, fui…, kaip taip galima, kaip taip gali kalbėti psichologas… Jau matau, kaip į mane atskrenda spiečius supuvusių kiaušinių…

Neskubėkite interpretuoti, iš pradžių išklausykite idėją, suvokite prasmę ir tikrąją reikšmę.

Mano klientų tarpe daugiau vyrų, nei moterų. Iš pirmų lūpų gaunu informaciją, susipažįstu su jų pasaulėžiūra ir norėčiau visu tuo pasidalinti. Taigi. Mano argumentai.

Pirma. Vyrai puikiai suvokia, kokiais jie tampa santykiuose su moterimi, kokias savybes jie išreiškia. Iš kartos į kartą berniukams sakoma: vyras stiprus, vyras – gynėjas, vyras privalo saugoti šeimą. Kaip manote – ar paveikė šios idėjos besiformuojančias vertybes ir įsitikinimus? O jeigu paveikė, tai, matyt, šios nuostatos turi būti realizuotos, tiesa?

Antra. Jeigu moteris prašo padėti, jeigu ji palaiko ir nereikalauja sau išskirtinių teisių, nekaltina, tai greta jos vyras ims save gerbti.

Kodėl?

Todėl, kad jam teks spręsti problemas, įveikti sunkumus, padėti, ginti ir savo akyse jis jausis globėju, veiks iš stipraus žmogaus pozicijos, jausis tikru vyru.

Trečia. Silpną moterį norisi ginti ir saugoti. Su stipria moterimi kyla noras rungtyniauti.

Dabar apie niuansus. Kaip nenusmukti į infantilumą, į silpnos aukos poziciją, kaip nepulti į kraštutinumus.

Silpnumas nereiškia, kad aš esu vaikas, silpnumas nereiškia, kad „be tavęs pražūsiu, mirsiu ir t.t.”, silpnumas nereiškia, kad aš už nieką neatsakinga.

Moteriškas silpnumas reiškia, kad:

  • Esu fiziškai silpnesnė (taip jau gamta pasitvarkė), negaliu tampyti sunkių krepšių, plytų ir t.t., ir man norisi, kad tokiais sunkiais darbais užsiimtų mano vyriškis;
  • Esu būsima mama ir kai pagimdysiu vaiką, man prireiks rūpinimosi ir apsaugos, kadangi pačiai bus labai sudėtinga ir sunku;
  • Esu labai emocinga ir jautri, man dažnai kaitaliojasi nuotaikos, mano psichika bus ne tokia stabili, man reikės palaikymo ir rūpinimosi.

Šiuolaikiniame pasaulyje viešpatauja lyčių suvienodinimo tendencija. Tapo madinga švaistytis kaltinimais seksizmu. Trinami lyčių skirtumai. Ir kuo tai baigsis? Pasikeis pasaulėžiūros paradigma.

Tačiau dabar, čia ir dabar, taisyklės yra tokios: vyras demonstruoja savo stipriuosius bruožus tik tada, kai moteris demonstruoja silpnumą.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *