Ko moterys nežino apie vyrus

Moterims dažnai atrodo, kad apie savo vyrą žino viską. Vyrai tuo pat metu tvirtina, kad moterų suprasti neįmanoma. Tokie nesusipratimai baigiasi visiškai nereikalingais barniais, kelia nuolatinę įtampą santykiuose. Dėl to, prieš pradėdamos įtariai šnairuoti į partnerį, iš pradžių pamėginkite suprasti, kodėl jis taip elgiasi. Pateikiame kelis dalykus, kurių moterys išties nežino apie vyrus arba žino, bet nekreipia į juos dėmesio.

Jis nenori keistis. Dideliam kai kurių moterų apgailestavimui vyro išties neįmanoma priversti keistis. Dėl to nesiguoskite iliuzijomis, kad vienu pirštelio krustelėjimu paversite užkietėjusį chuliganą džentelmenu. Kuo didesnį spaudimą moteris daro vyrui, tuo tragiškesnis finalas. Dėl to reikia tiesiog priimti jį su visais jo trūkumais. Visais kitais atvejais jūsų santykiai paprasčiausiai neturi prasmės.

Ultimatumai neveikia. Visada ateina momentas, kai moteris galiausiai teškia vyrui į veidą kokį nors ultimatumą. Tokios situacijos labai negatyviai paveikia santykius – pradingsta pasitikėjimas ir apskritai suinteresuotumas tolimesniais santykiais. Vyrams dažnai atrodo, kad jų dama blefuoja, dėl to nelabai tiki jos ketinimų rimtumu. Turėkite galvoje – ultimatumas yra labai galingas instrumentas. Būkite pasiruošusi jo panaudojimo pasekmėms.

Jis jums ne tėvas. Egzistuoja principinis skirtumas tarp vyro, kuris nori nugyventi su jumis gyvenimą ir tėviško elgesio. O moteriai tuo tarpu baisiai norisi, kad vyras rūpintųsi ja kaip tėtis, bet niekuo jos neribotų ir daug ką leistų. Bėda ta, kad poroje labai svarbi abipusė pagarba ir bendras požiūris į problemų sprendimą. Jeigu viena pusė šito nesupranta, santykiai neturi ateities.

Periodiškas ignoravimas. Dauguma moterų kraustosi iš proto, jeigu partneris per 5 sekundes neatsakė į jam išsiųstą SMS. Vyrai, beje, išties ne visada akimirksniu atkreipia dėmesį į jūsų pranešimus. Kartais jie dirba, kaip nebūtų keista. Arba sėdi susirinkime. Arba vairuoja. Dėl to būtų labai keista visada laukti šimtaprocentinės skubios reakcijos. Užuot puolus į neviltį, kad partneris jus ignoruoja, geriau apsišarvuokite kantrybe.

Nereikia verkti. Labai gaila, bet tai absoliučiai patikimas, daugybės tyrimų metu patvirtintas faktas: ašarose esama medžiagos, kuri sumažina vyrams testosterono lygį. Kitaip sakant, kuo daugiau moteris verkia, tuo mažiau traukia savo partnerį. Tai, žinoma, nereiškia, kad jums apskritai nereikia reikšti emocijų. Tiesiog pasistenkite jas kontroliuoti ir nenaudokite ašarų kaip ginklo.

Nesmerkite. Partneriai turi būti vienas su kitu atviri ir sąžiningi, kadangi bet kokie santykiai – tai pasitikėjimas ir pagarba. Vyrai, netgi nežiūrint į galimą audringą jų praeitį, nori, kad juos priimtų tokius, kokie jie yra. Dėl to, jeigu jūsų išrinktajam šauna į galvą papasakoti apie savo praeitį, pasistenkite suimti save į rankas. Praeitį turime visi. Visada buvo ir bus klaidų. Nereikia griežtai teisti.

Vyrai mėgsta būti palepintais. Jei manote, kad lepinimą mėgsta tik moterys, labai klystate. Vyrai irgi mėgsta dėmesio ženklus ir šiltus santykius – jiems tai požymis, kad moteris jais rūpinasi ir žino jų poreikius. Vyrai mėgsta ir dovanas, ir su dideliu malonumu išklauso šiltus žodžius ar komplimentus. Pateikite kartas nuo karto jiems tokių malonių siurprizų.

Vyrai gali būti pernelyg tiesmuki. Vyrai irgi turi jausmų, nuomonę ir prioritetų. Jie irgi gali būti sąžiningi ir atviri, tiesa, kartais tas atvirumas būna pernelyg tiesmukas. Dėl to nereikia skausmingai reaguoti į partnerio komentarus, geriau pagalvokite, dėl kokių priežasčių tie komentarai nuskambėjo.

Vyrai nepakelia vienatvės. Nežiūrint į tai, kad vyrams būtina asmeninė erdvė, jie negali ilgą laiką būti vieni. Jiems reikia žmogaus, kuris rūpintųsi ir suteiktų jų gyvenimui prasmę. Santykius turintys vyrai jaučiasi nepalyginamai geriau, yra žymiai laimingesni nei užkietėję vienišiai.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *