Keturios moters būsenos

Pamėginkite geriau suprasti vyrus ir pačios save.

  • „Aš jį įkvepiu, o jis į mane kojas šluostosi”;
  • „Iš manęs jam reikia tik sekso”;
  • „Vyras manimi nesirūpina, nedovanoja dovanų, gėlių”;
  • „Aš jau įpratau būti viena”;
  • „Vyras manęs nevertina”.

Pažįstami išsireiškimai? Ką gi, pradedame.

Internete pilna maždaug tokių citatų: „Ideali moteris – tai karalienė viešumoje, šeimininkė virtuvėje ir prostitutė lovoje”. Apie ką eina kalba? Apie moters būsenas.

Kiekviena moteris turi keturias būsenas. Ir net jeigu naudojasi tik viena iš jų, tai visiškai nereiškia, kad neturi kitų trijų.

Pradėsiu nuo pirmosios būsenos, kuri pastaruoju metu vis labiau įsiviešpatauja – moteris karalienė.

Savarankiška, pati save apsirūpinanti, nepriklausoma, pasitikinti, išdidi. Karjera, verslas, savęs realizavimas sociume. Prašyti pagalbos? Jūs ką, iš proto išsikraustėte?! Puikiai jaučiasi publikoje, į ją visi žvelgia su susižavėjimu. Protinga, tiesmuka.

Šioje moteryje viešpatauja gavimo energija. Paprasčiau kalbant: aš nuostabi, aš kieta, aš laukiu, kad vyras į mane investuotų (užkariautų, siektų, rūpintųsi ir t.t.)

Antroji būsena, pagal „populiarumą” – šeimininkė. Tai – motinystės energija. Atidavimas. Ji labai aiškiai pasireiškia, kai gimsta vaikas. Tokia moteris gamina maistą, tvarkosi, sugeba išklausyti. Su ja labai ramu ir komfortiška.

Trečioji – tai mergaitės būsena. Gavimo energija. Silpna, besidžiaugianti gyvenimu. Gauna, ko nori tiesiog todėl, kad to nori (skirtingai nei karalienė, kuri viską pasiekia pati). Tokiai moteriai visada ateis į pagalbą, apgins, pasirūpins. Amžina svajotoja.

Ketvirtoji – meilužės būsena. Atidavimas, aistra, laisvumas, seksualumas. Sekso pagalba moteris perduoda vyrui galingą energiją, užpildo jį jėga. Lengvai pritraukia vyrus.

O dabar aptarkime svarbiausią dalyką. Energijos disbalansą.

Kas vyksta, jei moteryje dominuoja karalienės būsena. Daug kartų rašiau apie tokius atvejus. Vienatvė, niekas tokiai moteriai nepatinka, viduje – šaltis. Ji įsitikinusi, kad dauguma vyrų – silpni ir neverti.

Jeigu dominuoja šeimininkės būsena. Labai rūpestinga, vyrui su ja labai patogu. Kartais nusiritama iki to, kad į šią moterį ima šluostytis kojas. Šeimininke vyrai nesižavi. Žavisi mergaite, meiluže, karaliene. Ir rūpinasi anaiptol ne moterimi-šeimininke.

Jeigu dominuoja mergaitės būsena. Iš vienos pusės, vyrams labai malonu būti reikalingais. Padėti jai, džiuginti šią mergaitę. Pasisemti įkvėpimo žygdarbiams. Bet jeigu tai vyksta visą laiką, tokie santykiai galiausiai įkyri. Nes šios moters energija veikia tik gavimo ir ėmimo režimu.

Dominuoja meilužės būsena. Moteris iš kategorijos „Vyrams rūpi vien seksas!” Taip, vyrai jos nori. Taip, vyrai stengiasi ją užkariauti (iki tam tikro momento). Tačiau susieti su tokia moterimi gyvenimą nejaučia jokio noro. Išlaikyti vyrą tokiai moteriai nesigaus.

Ir ką gi daryti?

Tikrasis moteriškumas – tai sugebėjimas valdyti šias keturias būsenas. Išlaikyti balansą. Dvi būsenos turi gavimo energiją, kitos dvi – atidavimo.

Kai vyras atėjo po darbo namo, alkanas ir pavargęs, jį domina tik vienas dalykas. Jis nori valgyti. Ir čia pats laikas įjungti šeimininkės būseną. Pamaitinkite jį. Pageidautina – skaniai.

Kai vyras įkalė vinį ar atnešė namo atlyginimą – yra prasmės įjungti mergaitės būseną. Ji tokia džiugi, taip moka žavėtis savo medžiotoju, atvilkusiu į namus ką tik nudobtą mamutą.

Meilužė gali sudominti, pritraukti, tačiau vyro neišlaikys be kitų trijų būsenų.

Karalienės būsena – tai savarankiškumas, meilė sau ir savo kūnui (meilė aplinkiniams prasideda tik nuo meilės sau), grožio salonai, gražūs drabužiai, hobis, saviugda ir tobulėjimas.

Vyras jūsų nevertina? Įjunkite karalienės būseną. Užsiimkite savimi, savo kūnu, savo hobiu. Tik visa tai neturi būti painiojama su kerštu ar pykčiu. Ir pati pamatysite, kas atsitiks.

Išvados

Yra keturios moters būsenos:

  • Karalienė (gavimo energija);
  • Šeimininkė (atidavimo energija);
  • Mergaitė (gavimo energija);
  • Meilužė (atidavimo energija).

Daugumoje moterų dominuoja viena iš šių būsenų, nuskriaudžiant kitas. Arba šokinėjama iš būsenos į būseną (įvairiais gyvenimo periodais). Kas galiausiai iš to gaunasi? Ne man jums pasakoti.

Raktas į tikrąjį moteriškumą – visų keturių būsenų balansas. Reikia būti lanksčiai ir mokėti persijungti, priklausomai nuo situacijos. Visas šias būsenas galima labai nesunkiai vystyti ir tobulinti.

Norite mylėti save ir būti mylima? Būti laiminga ir dovanoti laimę aplinkiniams? Norite, kad jūsų vyriškis (jau esamas, ar tasai, kurį netrukus sutiksite) būtų sėkmingas, ištikimas, stiprus ir t.t.? Puiku. Ką tik paaiškinau, ką reikia daryti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *