Keturios Zodiako ženklų merginos, kurios po vestuvių neatpažįstamai pasikeičia

Paprastai merginos į vestuves žiūri kaip į magišką įvykį, po kurio pasibaigs visi partnerio užkariavimo rūpesčiai ir prasidės begalinė laimė. Stebuklas neįvyksta ir žmonos, puoselėjusios nerealistiškus rūpesčius, pavirsta arba rūsčiomis moterimis, arba nuskriaustomis būtybėmis. Po kokiais Zodiako ženklais gimsta moterys, kurios po santuokos tampa kitokios, tarytum kas būtų jas pakeitęs.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Kokia moteris su ištampytais marškinėliais ir suplyšusiomis kelnėmis balkone rūko cigaretę? O, tai juk ryškioji Liūtė. Ir nėra ko stebėtis – dama į vyrus gavo nuostabų vaikiną ir galėtų atsipalaiduoti. Tačiau realybė skiriasi nuo fantazijos. Tad Liūtė keršija savo vyrui: „Tu mane nuvylei, o aš tave nuvilsiu.“ Prieš vestuves buvusi miela ir žavinga mergina pasislėpė karingos moters kūne.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Draugų nėra, gerbėjai pabėgo, pomėgiai baigėsi – Svarstyklės ištekėjo ir… nusivylė gyvenimu. Žinoma, ne visos šio Zodiako ženklo merginos pasirenka niekšus, tačiau prie daugumos jų limpa blogi vaikinai. O ir pati Svarstyklių ženklo moteris po vestuvių nublanksta ir tarytum įsitraukia į nuobodžią kasdienybę, ištirpsta joje.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

„Na, ir velniop!“ – sušunka Ožiaragio ženklo moteris, praėjus metams po vestuvių, kai pagaliau supranta, kad prarado save kaip asmenybę. Ji tampa paklusnia, paslaugia, malonia, pataikaujančia. Ji virsta pavyzdinga žmona. Ji – idealas, tačiau pati tuo nė kiek nesidžiaugia. Ją gali išgelbėti tik skyrybos. Tačiau ir pati Ožiaragio moteris gali sutramdyti savo ragais vyrą ir paversti jį paklusniu pastumdėliu.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Linksmas juokas – jau praeityje. O dabartyje – kieta dama, tvirtai laikanti savo vyrą. Gyvenimas virsta kova be taisyklių: jei nevalgysi, būsi suvalgytas. Žuvys dažniausiai išsikapsto ir bet kokios situacijos sveikos. Prie jų, kaip ir prie Svarstyklių, limpa visokie niekšeliai. Joms lieka arba prisitaikyti prie vyro, arba jį pakeisti.

Žinokite, kad retos moterys išlieka tokios pat, kokios buvo iki santuokos – kasdienybė pažeidžia šviesias merginų sielas. Nereikia piktintis – juk ir taisyklėse būna išimčių.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *