Kiek miego reikia kiekvienam Zodiako ženklui, kad jaustųsi žvalus?

Kiekvienas žmogus gyvena pagal individualų bioritmą, o miego poreikis būna glaudžiai susijęs su gyvenimo būdu. Vieni nori anksti eiti miegoti ir keltis su pirmaisiais saulės spinduliais, kitiems patinka ilgai naktinėti. Reikia pridurti, kad ir Zodiako ženklas turi įtakos miego poreikiams ir dienos ritmui.

AVINAS

(03 21–04 20)

Energingam Avinui, kuriam būdingas aktyvus gyvenimo būdas mažai reikia miego. Jis nenori gaišti brangaus laiko poilsiui ir pripranta prie trumpo 4–5 valandų miego po įtemptos dienos, ko jam visiškai pakanka.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučiui reikia septynių valandų miego, tačiau tinkamam poilsiui jam būtina sąlyga yra rami aplinka. Priešingu atveju jį gali kankinti nemiga arba miegas bus neramus, su dažnais pabudimais.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniams reikia daugiau nei aštuonių valandų miego, kad jaustųsi pailsėję. Tačiau problema ta, kad jiems dažnai sunku užmigti, nes jų smegenys atkuria praeities įvykius.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiui reikia ilgo poilsio, mažiausiai devynių valandų, kad jaustųsi visiškai pailsėjęs. Jis mėgsta pabusti natūraliai, be žadintuvo ir vertina komfortą lovoje.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas gali miegoti fragmentiškai, pabusti kelis kartus per naktį ir, nepaisant to, išlikti budrus ir aktyvus. Bendra Liūto nakties miego trukmė paprastai ribojama iki šešių valandų.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Organizuota ir azartiška Mergelė turi unikalų gebėjimą pasitenkinti minimaliu miegu. Tinkamam poilsiui jai tereikia keturių valandų, jei per tą laiką niekas jos netrukdys. Tačiau Mergelę dažnai kankina košmarai, kylantys iš dienos išgyvenimų ir rūpesčių.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Mėgstančioms komfortą ir harmoniją Svarstyklėms labai patinka ilgas miegas. Kartais jos pabunda tik po 9-10 valandų. Svarbi gero poilsio sąlyga – didelė, patogi lova ir visiška tyla nakties miego metu.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas per miegą atgauna energiją, todėl jam reikia bent 7–8 valandų nakties poilsio. Nepaisant to, jis yra linkęs į nemigą ir gali kelis kartus pabusti per naktį dėl dienos streso ir rūpesčių.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Pramogas mėgstantis, laisvo elgesio Šaulys dažniausiai renkasi naktinį gyvenimo būdą. Jis eina miegoti pagal savo vidinį bioritmą. Paprastai jam reikia 5–6 valandų miego tinkamam poilsiui, tačiau kūrybinio įkvėpimo laikotarpiu gali apskritai nemiegoti po kelias dienas iš eilės, išlaikydamas budrumą ir gerą nuotaiką.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui reikia 7–8 valandų miego, kad galėtų efektyviai atsigauti per naktį, tačiau nuostabu yra tai, kad jis gali bet kada eiti miegoti ir pabusti pagal savo vidinį grafiką. Jis retai kenčia nuo nemigos, nes tenkina savo natūralius poreikius.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis miegą suvokia kaip kažką neišvengiamo ir būtino tik jėgoms atstatyti ir efektyvumui atkurti. Jis skiria miegui 5-6 valandas per naktį ir retai susiduria su nemiga.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Gilaus miego mėgėjos Žuvys, jei joms niekas netrukdo, lovoje gali praleisti net 10–12 valandų. Tačiau visiškai pailsėti joms užtenka maždaug aštuonių valandų, o miegą jos suvokia kaip būdą atsigauti ir atsikratyti neigiamų minčių ir net prilygina jį gero filmo žiūrėjimui.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *