Klaidingos nuostatos, trukdančios moterims sukurti visaverčius santykius

Kai moterys ne pirmą kartą užmezga santykius su egoistiškais vyrais ir kenčia dėl to, dažniausiai dėl to būna kaltos netinkamos jų pačių gyvenimo nuostatos.

7 žalingos moteriškos nuostatos, pritraukiančios netinkamus vyrus:

„Žmonės nustato mano savivertę“

Negalima leisti, kad aplinkinių nuomonė būtų jūsų savivertės indikatorius. Ar svarbu, ką kiti galvoja apie jus? Ryšiai su žmonėmis užsimezga ir vėl nutrūksta. Tai nėra priežastis formuoti nuomonę apie save pagal kitus.

Aplinkiniai gali jus vertinti neigiamai dėl įvairių priežasčių. Galbūt jie jums pavydi ar specialiai ieško jumyse kokių nors trūkumų.

„Aš nieko negaliu duoti kitiems“

Jeigu esate įsitikinusi dėl savo menkumo ir nesugebėjimo, tai kaip jūs galėsite pritraukti tinkamą vyrą? Jeigu jausitės pasitikinti savimi, savarankiška, visaverte asmenybe, tai jūsų likime neatsiras vietos toksiškiems partneriams.

„Aš nuolat įsipainioju į netinkamus santykius, matyt, toks mano likimas“

Praeitis daro įtaką mūsų ateičiai, bet nenulemia jos. Ir tai naudinga žinoti. Jeigu nuolat kartosite praeities santykių klaidas ir naujiems ryšiams taikysite senus modelius, tai pačios sau kenksite. Tai, kas buvo praeityje, pateikia mums vertingas pamokas, kurias reikia įsisavinti, kad daugiau nekartotume.

„Kiekvieną vyrą galima pakeisti“

Žmonės nesikeičia. Nebent labai retai. Neigiamos charakterio savybės sunkiausiai pasiduoda korekcijai brandžiame amžiuje, o įpročiai tvirtai įsišaknija. Todėl bandyti perdaryti kitą yra bergždžias energijos eikvojimas.

„Jis nusipelno antrojo šanso“

Tai labai pavojingas įsitikinimas. Suteikti žmogui antrą šansą, vadinasi, pratęsti santykius su partneriu, kuris blogai su jumis elgėsi, sukėlė skausmą. Jis supras, kad jam gali būti atleidžiama. Nėra jokios garantijos, kad jis nepakartos savo nedoro elgesio.

„Aš nesu verta geresnio“

Dauguma neigiamų nuostatų būna kilusios iš vaikystės. Pikti, negeri arba abejingi tėvai, jų įdiegti kompleksai veikia mūsų suaugusiųjų gyvenimą. O paskui aplinkiniai tampa mūsų veidrodžiais. Jei viduje būsite įsitikinusios, kad nusipelnėte tik vidutiniško elgesio, tai taip ir bus su jumis elgiamasi.

„Mano gyvenime vien tik negatyvas

Jeigu žmogus nusiteikęs negatyviai, tai jo gyvenime vyksta mažai gerų dalykų. Nusiminimas, nuolatiniai skundai, niūri nuotaika niekada nepritrauks džiaugsmingų ir optimistiškų žmonių į jūsų gyvenimą.

Neverta užsifiksuoti į nesėkmes. Juk jūs esate nusipelniusios paties geriausio.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *