Ko iš tikrųjų nori moteris?

Jei tėtis demonstravo nusivylimą savo dukra („kodėl ne berniukas?!”), jis ją nuvertindavo. Arba, dar blogiau, padarė ją savo agresijos taikiniu. Ir tada jau subrendusi moteris nuolat stengsis užpildyti save nuosavos svarbos jausmu, reikalaudama iš partnerių besąlygiško žavėjimosi ja.

Ji flirtuos. Gundys, netgi jei to daryti nėra jokios būtinybės. Ji konkuruos su kitomis moterimis ir joms pavydės. Stengsis būti/elgtis „kaip berniukas”, pelnyti taškus savo neišpasakyta nepriklausomybe, pasiekimais ir savarankiškumu.

Tačiau!

Kad ir kiek taškų tokia moteris surinktų, jai visada neužteks.

Todėl, kad:

1. Jai labai reikia. Jos viduje – žvėriškas alkis! O pasotinti tą, kuriam labai reikia, pakankamai sunku. Toks žmogus, kaip jauniklis paukščiukas, visada laukia pražiojęs snapą. Ir visą laiką cypia: „Duok, duok, duok“. Greta esančius žmones tai labai vargina.

2. Kai duodate tam, kuriam labai reikia, reikia dar įsigudrinti duoti būtent tai, ko jam reikia. O bėda ta, kad moteris šiuo atveju ir pati nežino, ko jai reikia! Alkis toks įsisenėjęs, kad ji viską ryja be atodairos. Ir duoti jai reikia kažką ypatingą, tik jai tinkantį ir tik jai tinkamu būdu. Bet ko ir bet kaip ji nepriims.

3. Tas, kuriam labai reikia, nori kažko ne iš jūsų. O iš kažkokio kito žmogaus, reikšmingo iš praeities. Dėl to tai, ką duodate jūs, yra nuvertinama, atmetama. Jūs pamaitinti tokios alkanos moters negalite iš principo.

4. Tas, kuriam žvėriškai reikia, labai pyksta, kad jam nuolat duoda ne tai ir ne taip. Ir dėl to bando pakeisti kitą žmogų, o ne save. Kritikuoja ir žemina.

Santykiai su tokia moterimi – tarsi sūpynės. O ant sūpynių ilgai nesiūbuosi. Anksčiau ar vėliau pasidarys bloga ir kils noras nulipti nuo tokio atrakciono.

Nei vienas vyras, kad ir kaip stengtųsi, negalės numalšinti moteriško ilgesio, troškimo, kad ją priimtų, kad pripažintų jos moterišką vertę, jeigu mergaitė vaikystėje negavo tėvo besąlygiško susižavėjimo ir tėčio priėmimo.

Jau matau visą virtinę komentarų: „Juk praeities pakeisti negalima“. Taip, praeities pakeisti negalima. Tačiau galima pakeisti savo požiūrį į praeitį. Ir liautis semti vandenį, kad atsigertumėte, iš seniai išdžiūvusio šulinio.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *