Ko kiekvienas vyras tikisi iš ilgalaikių santykių

Porų santykių terapeutai neretai prisipažįsta, kad juos stebina moterų reakcija į pasiūlymą gerbti ir girti savo vyrą. Tokiais atvejais moteris iškart puola aiškinti, kad jis to nenusipelno, kad vyras turi pirmas rodyti pagarbą žmonai ir kad ji nenori visą gyvenimą pataikauti ir tarnauti jam.

Apskritai moterys dažnai nenori pripažinti, kad gyvenant santuokoje reikia atsižvelgti į vyro poreikius, suprasti jo psichologiją ir sąmoningai kurti harmoningus santykius, supratimo ir abipusio palaikymo atmosferą. Kam? Joms paprasčiau toliau dejuoti, kelti daugybę klausimų, kurių atsakymai joms nepatinka.

Iš tikrųjų viskas nėra taip blogai. Santuoką abi pusės sudaro tam, kad patenkintų savo poreikius ir įvykdytų gamtos skirtą misiją. Vyras sukuria šeimą, kad galėtų atlikti materialinės gerovės kūrėjo, globėjo, užkariautojo vaidmenį. Jo paskirtis – dirbti ir kurti šeimos labui.

Moteris išteka, kad realizuotų motinos ir šeimos židinio sergėtojos vaidmenį. Jos paskirtis – mylėti ir rūpintis artimaisiais, šildyti juos savo meile, stiprinti pasitikėjimą ir pagarbą. Jai skirta pačiai augti ir vystytis būtent šeimos ir santykių su artimaisiais pagrindu.

Šeima – tai moters atsakomybės zona. Tai – jos paskirtis. Galima teigti, kad šeima – tai jos darbas. Būtent todėl gamta moterį sukūrė psichologiškai stipresnę už vyrą.

Vyro misija kiek kitokia. Jo pagrindinis užsiėmimas – tai darbas, verslas, tikslų siekimas, aktyvumas. Būtent todėl gamta sukūrė vyrą fiziškai stipresnį už moterį.

Kai vyrai neša iš prekybos centro sunkius krepšius, nė vienas iš jų nešaukia: „Kodėl aš turiu juos tempti?“ Tai kodėl moterys iškart ima zyzti ar šaukti, kai namuose joms reikia dirbti psichologinį darbą?

Moters darbas iš esmės yra vidinis, o vyro – išorinis.

Šeimos psichologai nurodo tris svarbiausius vyro poreikius, kuriuos moteris turėtų patenkinti santuokoje, kad sukurtų harmoningus šeimos santykius ir kad abu partneriai jaustųsi laimingi.

1. Pagarba vyrui

Gerbti vyrą reikia ne protu, už tą ar aną, o širdimi. Būtina gerbti vyrą tiesiog už tai, kad jis – vyras. Jis nėra geresnis už jus, tačiau fiziškai stipresnis. Be jo jėgos jūs nieko negalėtumėte pasiekti. Už tai reikia jį gerbti, mylėti ir pasitikėti juo.

Moteris turėtų suprasti, kad pagarba vyrui nėra blogas dalykas, nors kartais jos nebrandus ego ima kentėti ir priešintis: „Mes esame lygūs, jis nėra niekuo pranašesnis už mane!“ Tačiau esmė slypi kitur.

Kai moteris perduoda vyrui pagarbos ir reikšmingumo energiją, tikrą, ne dirbtinę, tada vyras tampa dar stipresnis, labiau pasitikintis savimi. Jį ima gerbti aplinkiniai žmonės, o tai reiškia, kad jis greitai kils karjeros laiptais, pasieks vis didesnių laimėjimų gyvenime, mylės ir gerbs jus. Tai reiškia, kad sėkmės sulauksite ir jūs!

2. Pasitikėjimas vyru

Pasitikėjimas vyrui yra labai svarbus dalykas. Kai moteris pasitiki vyru ir gali pasikliauti juo bet kokioje situacijoje, vyras didina savo galimybes, stengiasi pasiekti kuo daugiau.

Parodyti pasitikėjimą vyru galima atsižvelgiant į jo nuomonę. Sugebėjimas pripažinti vyro sprendimus ir pasikliauti juo, net tada, kai viduje verda pasipriešinimo kova, tai tikrai brandžios ir išmintingos moters įgūdis. Moters, kuri pati verta laimės ir pagarbos.

Neverta ginčytis ir demonstruoti savo proto bei teisumo. Geriau nuolankiai sutikti ir leisti vyrui prisiimti atsakomybę už savo sprendimus. Nesvarbu, kad jo sprendimas jums atrodo neteisingas, galėdamas pats ieškoti išeities, jis vystysis ir stiprins pasitikėjimą savimi. O jūs tapsite jam verta pagarbos, nes pasikliovėte juo ir pasitikėjote, įvertinote jo jėgą ir sugebėjimus.

Pasitikėjimas vyru suteiks aiškumo jūsų santykiuose, o vyrui – galimybę pasikliauti savo jėgomis ir prisiimti atsakomybę už savo šeimą ir sprendimus.

3. Žavėjimasis vyru

Vyras daug ką daro dėl moters. Ir jeigu jis nesulauks dėkingumo ir pripažinimo už savo poelgius, jo entuziazmas išblės. Todėl moterims ir patariama: kad rytoj gautumėte milijoną rožių, šiandien reikia žavėtis ramunėlių puokštele!

Svarbu išsiaiškinti, kaip geriausia savo vyrui išreikšti susižavėjimą: žodžiais, emocijomis, apkabinimu, ypatingais gestais ar žvilgsniais. Visi mes skirtingi. Ir troškimai visų skirtingi.

Per mylimos moters paskatinimą ir žavėjimąsi vyras įgauna jėgos ir ima tikėti tuo, kad jis – puikus džentelmenas. Jis pradeda suprasti, kiek naudos suteikia puokštės jam ir jūsų santykiams. Ir stengsis pradžiuginti jus vėl ir vėl.

Nuosekliai girkite vyrą už menkiausius nuopelnus, rytoj sulauksite jų daugiau. Tik nepataikaukite. Būkite karalienė, o ne tarnaitė. Reikia vertinti, gerbti ir girti save, kad vyras žinotų, kokią dovaną jam padovanojo likimas.

Būkite stipria moterimi – ne ta, kuri viena neša visą šeimos naštą, o ta, kuri sugebėjo tapti laiminga santuokoje, kuri išmoko gerbti ir mylėti savo vyrą, priimti jį tokį, koks yra.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *