Ko nepatartina išsižadėti dėl mylimojo

Kai vaikinas ir mergina nusprendžia gyventi kartu, jiems neišvengiamai tenka prisitaikyti, keistis ir kai ko atsižadėti. Labai liūdna, kai moteris aukoja daugiau, išsižada savęs, nes myli stipriau ir bijo prarasti savo brangiausiąjį.

Ko negalima atsisakyti dėl kito žmogaus?

Moralinių principų

Kiekvienas žmogus turi savo moralinių principų. Partneris gali nepritarti jūsų pažiūroms, bet turi gerbti jas. Jokiu būdu neišduokite savęs!

Svajonių

Tam, kad būtumėte kartu su savo išrinktuoju, nebūtina išsižadėti to, ko siekėte visą gyvenimą. Neskubėkite atsisveikinti su svajonėmis. Vyras privalo gerbti jūsų tikslus ir padėti juos realizuoti, o ne atvirkščiai.

Išvaizdos

Vakar mylimasis pareikalavo, kad pakeistumėte plaukų spalvą, o šiandien – kad atsikratytumėte celiulito? Vargu, ar jis tikrai jus brangina ir vertina. Susiraskite kitą, kuris mylėtų jus tokią, kokia esate.

Bendravimo su artimaisiais

Kad ir kokie nuostabūs būtų santykiai su partneriu, negalima pamiršti artimųjų ir draugų, kurie buvo šalia jūsų anksčiau, palaikė sunkiais momentais ir džiaugėsi kartu su jumis.

Savęs

Kad patiktumėte savo partneriui, stengėtės pamėgdžioti kokią nors Holivudo žvaigždę, jos manieras, stilių, drabužius, net balsą? Toks partneris jums nereikalingas. Ir jūsų ryšys pasmerktas žlugti. Neverta dėtis tuo, kuo nesate. Užmegzkite tokius santykius, kuriuose galėtumėte būti savimi.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *