Ko nori vyrai arba Kaip išsaugoti šeimą

Tai, apie ką kalbėsime šiame tekste, yra daugiau nei aktualu daugumai susituokusių porų, kadangi dažniausiai po kelerių metų santuokos kiekvienas poros narys galiausiai susimąsto apie šeimos tikslingumą.

Tai kokių gi problemų turi šiuolaikiniai šeimos santykiai? Ar turi čia reikšmės socialinė ir finansinė padėtis? O gal šeimyninio gyvenimo problemos visais atvejais turi tas pačias šaknis?

Pamėginkime tai išsiaiškinti, pasitelkę realų gyvenimišką pavyzdį, gal šis tekstas kam nors bus naudingas ir išgelbės šeimą?

Kodėl sakoma, kad nėra nė vieno vyro, kuris bent kartą nebūtų išdavęs savo žmonos? Ar tai tiesa, ir kodėl vyrai išduoda?

Visi vyrai yra prognozuojami, jie iš prigimties yra medžiotojai, būtent tokia jų prigimtis, nulemta genetikos. Pamatęs patinkančią moterį, vyras ims siekti jos visomis jam prieinamomis priemonėmis, o kai tikslas bus pasiektas, tačiau aukštesni jausmai taip ir neužgimė – viskas, susidomėjimas išgaruoja ir medžiotojas pradeda ieškoti naujo trofėjaus.

O kas bus, jeigu jis vis dėlto įkliuvo į jūsų meilės tinklą ir tapo jūsų vyru? Kaip išvengti neištikimybės grėsmės? Čia yra du variantai arba, jei norite, dvi diagnozės: „nepataisomas lovelasas“ ir „potencialiai ištikimas vyras“.

Su pirmuoju variantu, deja, praktiškai nieko padaryti neįmanoma, jeigu už jo ištekėjote, belieka apsišarvuoti kantrybe, žmogaus pakeisti ar „suremontuoti” neįmanoma, net ir 70-ies sulaukęs, jis toliau flirtuos su priešinga lytimi, o kai kurie egzemplioriai dar ir įsigudrina tokiame amžiuje „suvaikščioti į kairę”. Trumpiau tariant, „nepataisomas lovelasas” – tai diagnozė visam gyvenimui.

O štai „potencialiai ištikimas vyras“ turi visas galimybes būti išties ištikimu ir mylinčiu sutuoktiniu iki pat galo, tačiau nepaprastai svarbu sukurti jam kuo labiau komfortiškas sąlygas ir pačioms neprovokuoti jo genetiškai nulemto polinkio ieškoti nuotykių. Būtent šita vyrų kategorija mums ir reikalinga šeimai sukurti.

Čia mes nenagrinėsime įvairiausių kraštutinumų ir nukrypimų (sadistai, egoistai, narcizai, alkoholikai ir pan.). Tikras vyras – irgi ne be trūkumų, tačiau jis stiprus, pasitikintis savimi, siekiantis tikslo, rūpestingas, švelnus, dosnus ir mylintis, tik tada mes turime šansą jį pamilti ir savo šeimos gyvenimą padaryti laimingu.

Kas gi iš tikrųjų gali išprovokuoti jo neištikimybę? Čia yra labai daug variantų, įskaitant jūsų pačios liguistą pavydą, kadangi net ir labiausiai mylintis, net ir pats ištikimiausias vyras, kasdien susidurdamas su isterijomis dėl pačių įvairiausių pretekstų, galiausiai neteks kantrybės ir numos į viską ranka.

Pavyzdžiui, jis užtruko darbe, apsivilko naujus marškinius, nusipirko sau naują odekoloną arba prieš išeidamas iš namų papildomai nusiprausė po dušu – o jūs jau darote išvadą, kad jis turi kitą!!! O kur dar nuolatinis kišenių kraustymas, telefono ar kompiuterio šnipinėjimas ir t.t. Viskas baigsis tuo, kad vyras nebeatlaikys tokio teroro ir galiausiai iš tiesų ką nors susiras, šitaip bent jau bus ne taip pikta ir skaudu dėl niekuo nepagrįstų kaltinimų. Štai tokia nelinksma tiesa…

Štai taip ir gaunasi, kad įtarumas – vienas iš didžiausių šeimyninės laimės priešų. Apsirūpinkite valerijonu ar stipresniais preparatais, prasiblaškykite, susiraskite kokią nors jums patinkančią veiklą ir pradėkite pagaliau ravėti iš savo galvos įkyrias idėjas. Pasitikėjimas, pasitikėjimas ir dar kartą pasitikėjimas – štai kokie yra realios šeimyninės laimės garantai.

Beje, ar kada susimąstėte apie tai, kad ir pati turbūt nesate tokia jau visiškai nepriekaištinga, dėl ko jis ir žvilgtelėjo gatvėje į kitą, a? Atlikime nepriekaištingumo testą, jame pakanka atsakyti „taip” arba „ne” į išvardintus 10 klausimų, ir viskas iškart paaiškės:

  • Aš graži?
  • Aš liekna?
  • Ar būdama namuose visada atrodau tobulai?
  • Miegu nuoga ar su prašmatniu apatiniu trikotažu?
  • Dievinu suartėjimą su savo vyru ir niekada jo neatsisakau?
  • Puikiai gaminu? Jam patinka mano patiekalai?
  • Esu rami ir diplomatiška, niekada nesikabinėju prie smulkmenų?
  • Mes turime daug bendro (interesų, pomėgių ir pan.)?
  • Suteikiu jam laisvę bendrauti su draugais, gerbiu jo teisę į laisvalaikį?
  • Ar visada su juo pasitariu, ar gerbiu ir vertinu jo nuomonę?

Ką gi, jei atsakėte „taip” į daugiau negu pusę klausimų, reiškia, jūsų santykių laukia gera ateitis, o jeigu daugiau kaip pusė atsakymų buvo „ne” – laikas skubiai imtis priemonių šeimai gelbėti.

Optimalus sprendimas šiuo atveju – siekti asmeninio tobulumo, juk stengsitės brangiam, mylimam ir vieninteliam žmogui, kurį taip vertinate ir bijote prarasti. Dėl to pats laikas liautis keisti ir „remontuoti” savo mylimą žmogų ir pabandyti pasikeisti pačiai. Tik tada pastebėsite, kad jūsų šeimyninis gyvenimas tapo laimingesnis, o santykiai įgijo visiškai kitokį pobūdį.

http://neboley.com.ua/ru/family/2012/06/08/61277



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *