Kodėl daugelis moterų siekia perdaryti vyrus?

Liaudies išmintis byloja: „Moteris ištekėjusi tikisi, kad vyras pasikeis. Kai tuokiasi vyras, jis tikisi, kad moteris nesikeis ir išliks tokia pati”. Daugeliu atvejų taip ir atsitinka. Vyras nesikeičia, o moteris su maniako užsispyrimu niekaip negali nustoti keisti savo vyriškio. Aptarkime šį klausimą – kodėl moterys stengiasi perdaryti vyrus?

Dažnai damos užmezga santykius su vyru, kad jis darytų tai, ką joms reikia ir kaip joms reikia. Moterys visiškai nuoširdžiai tiki, kad:

  • Tai ir yra santykių esmė;
  • Jos geriau žino, kaip turi būti – kaip vyras turi elgtis, ką ir kaip jis turi daryti ir t.t.

Tokios moterys yra nuoširdžiai įsitikinusios, kad jei vyras nedaro to, ko joms reikia, reiškia, šitą „blogį” galima ir reikia šalinti. Kai kur stipriau paspausti, kai kur – paglostyti, kai kur pamanipuliuoti, bet galiausiai vis tiek pasiekti savo. To pavyzdys – daugybė istorijų, kaip žmonos „tarkuoja” vyrams smegenis arba kaip nuo ryto iki vakaro kelia nesibaigiančias isterijas. Arba lanko įvairiausius moterų mokymus, kad išmoktų dar meistriškiau ir rafinuočiau manipuliuoti.

Jos visiškai ignoruoja elementarų faktą, kad vyras yra suaugęs nepriklausomas žmogus, galintis nuspręsti, ką ir kaip jam reikia daryti. Moteriai neateina į galvą, kad vyras gali tiesiog nenorėti daryti to, ko ji iš jo tikisi.

Iš to išplaukia akivaizdi išvada, kad moterys, kurios bando perdaryti vyrus, neturi nė menkiausio supratimo apie savo ir kitų žmonių asmeninės erdvės ribas.

Nes jei su ribomis viskas būtų gerai, situacija klostytųsi kitaip. Moteris supranta, kad jei vyras nenori dėl jos daryti to, ko ji nori, tai jų norai tiesiog nesutampa. Ir ji nepurto jo kaip kriaušės, o žengia toliau.

Tačiau dažniausiai būna taip, kad moteris vyrą suvokia kaip savo tąsą ir susiformuoja tokia keistoka loginė grandinėlė „aš užsimaniau, būk malonus tai padaryti!” Moteris suverčia atsakomybę už savo poreikius ir norus vyrui, mėgindama tapti laiminga kito žmogaus sąskaita. O tai jau parazitavimas.

Žmogui, turinčiam prastas asmeninės erdvės ribas, apskritai sunku suvokti, kad kiti žmonės yra atskiri individai, turintys savo troškimų, nenorų, teisių, pareigų, jausmų, minčių, planų.

Įdomu tai, kad tokia moteris atkakliai nepripažįsta akivaizdžios realybės, ji visais būdais stengiasi ją priderinti prie savo įgeidžių. Paprasčiau kalbant, galvoje sufantazuojamas gražus vyro vaizdinys, ir velniai nematė, kad realus vyras to vaizdinio neatitinka. Moteris dės maksimalias pastangas, kad realų žmogų „užmautų” ant tos savo fantazijos, kad priartintų vyrą prie to, ko jai norisi.

Ji tai daro todėl, kad kategoriškai atsisako pripažinti realybę. Juk realybė labai tolima nuo to galvoje susidaryto idealaus vaizdinio, ir su šiuo faktu reikės kažką daryti. Žymiai lengviau užsimerkti, ignoruoti realybę ir nukreipti energiją vyro „remontui”. Šitaip moteris pasirenka gyvenimą iliuzijų pasaulyje, o nusivylimas šiuo atveju yra tiesiog neišvengiamas.

Kažkas panašaus, jei žmogus nutartų pasiskinti braškių nuo ąžuolo. Norėti jis, žinoma, gali kiek nori, tačiau ąžuolas mezga ne braškes, ąžuolo vaisiai – gilės. O moterys, kurios siekia perdaryti vyrus, vis bando ir bando nusiskinti nuo ąžuolo braškių. Ir laiko tai visiškai normaliu dalyku.

Nieko baisaus, kad jis neturi ypatingų siekių, kad jį visiškai patenkina dabartinis darbas. Tiesa, man norėjosi ambicingo vyro. Ką gi, įkvėpsiu ir jis bėgte nubėgs užkariauti viršūnių, kur jis dėsis, nebėgęs.

Nieko baisaus, kad jis pakęsti negali fizinio aktyvumo. Reiškia, reikia paaiškinti sporto naudą, įtikinti, kad užsimanytų tuo užsiimti. Aš gi norėjau sportiško, tad paaiškinsiu kuo naudingas sportas, sudominsiu

Nieko baisaus, kad jis nemėgsta švelnumų ir įvairiausių rožinių snarglių, nesvarbu, kad iš jo sunku meilų žodį ištraukti. Aš savo pavyzdžiu jį perauklėsiu. Ir dar papasakosiu, kokie mieli yra mano draugių vyrai – tegu sudega iš gėdos!

Tokioms moterims norisi pasakyti tik viena – ech, kad taip visą šitą jūsų energiją nukreipus kokia nors naudinga linkme!

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *