Kodėl dauguma moterų po 40-ies pradeda ieškoti verslininko

Visi žino, kad sulaukus 35 metų, vyrą gali ištikti vidutinio amžiaus krizė. Tačiau mažai kas tiki, kad ir moteris gali patirti tokius pat sukrėtimus. Ir jeigu vyriškąją auditoriją tyrinėja psichologai ir kitokie specialistai, tai silpnosios lyties atstoves linkstama palikti ramybėje. Bet juk moterys yra tokios pat jautrios stresui ir vidutinio amžiaus krizėms, kaip ir vyrai.

Po 40-ies moterys susiduria su hormonų disbalansu, kai kurios su menopauze ir kitomis bėdomis. Ir kažkodėl šiuo savo gyvenimo periodu jos ima manyti, kad turėtų susirasti sau įtakingą, turtingą žmogų – verslininką.

Sėkmę šioje srityje pasiekę vyrai laikomi realizavusiais save, atkakliais, kelia pagarbą. Tik čia iškyla vienas labai akivaizdus klausimas: „Ar reikalinga pačiam verslininkui toji 40-ies sulaukusi moteris?“ Juk minėtų savybių turintys vyrai gali nesunkiai užkariauti jaunos ir žavios, kupinos energijos, linksmos moters širdį.

Kaip rodo praktika, vyrai į keturiasdešimties metų moteris dėmesį atkreipia vos keliais atvejais:

Protinga ir sumani – intelektą ir humoro jausmą turinčios moterys visada domins įtakingus vyrus. Tai paaiškinama tuo, kad vyrams reikalingi juos suprantantys pašnekovai, gyvenimo partneriai, suprantantys jų požiūrius. O vištelės, kurias domina tik grožio salonai ir finansai – ne pats patraukliausias variantas.

Atrodo jaunai ir rūpinasi savimi – pasitaiko keturiasdešimtmečių, kurioms ir 30 neduosi. Gražios moterys rūpinasi savimi, sportuoja, teisingai maitinasi, todėl puikiai atrodo. Dėl to tokios moterys gali varžytis net su dvidešimties metų merginomis.

Turi įtikinėjimo ir žavesio dovaną – kai su žmogumi įdomu, linksma, yra apie ką pasikalbėti ir iš ko pasijuokti, amžiaus ribos visiškai nusitrina. Jei moteris žavinga, komunikabili, moka sudominti ir išlaikyti dėmesį, tai kodėl neužmezgus su ja santykių?

Visais kitais atvejais vyresnės nei 40 metų moterys atrodo vangios, neįdomios ir kartais elgiasi labai nuobodžiai. Sukaupusios gyvenimo patirties, jos mėgina primesti vyrui savo pažiūras, bando jį „perauklėti“ savo patogumui, šitokiu būdu atstumdamos visus bent kiek įtakingus vyrus. Kitus, beje, irgi.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *