Kodėl geras vyras niekada neapgaudinėja savo partnerės

Tiesą sakant, yra daug priežasčių, kodėl geras vyras niekada net nepagalvos apie savo mylimos partnerės apgaudinėjimą…

1. Geras žmogus vertina tai, ką turi

Tai labai svarbi priežastis. Kuo labiau vyras vertina savo moterį, tuo ji jam vertingesnė ir tuo mažiau jis nori rizikuoti ją prarasti ar įskaudinti.

2. Geras žmogus yra aukščiau savo pirminių troškimų

Kiekvienas žmogus turi biologinių potraukių, kuriuos mums įskiepijo milijardus metų trukusi evoliucija. Tai dažnai naudojama kaip pasiteisinimas išdavystei – sakoma: „mes nesame sukurti monogamijai“.

Monogamija yra pasirinkimas. Tai pažadas mylimam žmogui būti jam ištikimam. Geras vyras gali atsispirti savo pirminiams troškimams.

3. Geras vyras vertina meilę, o ne trumpalaikį susižavėjimą

Kai palaikote meilės santykius, pasitenkinimas yra ne tik intymūs santykiai. Santykiai, pagrįsti tik seksualiniu potraukiu, yra trumpalaikiai ir greit baigiasi. Tačiau kai du žmonės nuoširdžiai myli ir gerbia vienas kitą, jie gali daug ką išgyventi kartu.

Kažkas tokius santykius suranda greitai, kažkas ilgai ieško, bet geras vyras susiradęs savo moterį nerizikuos dėl poros minučių seksualinio malonumo (kurį gali gauti namuose).

4. Geras vyras turi sąžinę

Viskas paprasta, bet svarbu. Nuolatinis kaltės jausmas dėl mylimos moters apgaudinėjimo ir poreikis apsimesti, kad viskas gerai, sąžiningam ir sąmoningam vyrui yra nepaprastai sunkus.

5. Geras vyras gerbia moteris savo gyvenime

Sukčiavimas yra nepagarba. Tai yra kito žmogaus jausmų nepaisymas dėl jūsų trumpalaikio noro. Išdavystė yra apgaulė, tai yra pasitikėjimo sugriovimas, tai kažkas, kas nėra daroma gerbiamo žmogaus atžvilgiu.

6. Geram vyrui moterų skaičiaus lovoje nekelia savigarbos

Jis pakankamai pasitiki savimi ir neturi niekam nieko įrodyti. Jis laiko save vyru ir tai įrodo būtent savo ištikimybe vienai moteriai.

7. Geras vyras gerbia save

Tokie vyrai elgiasi teisingai, net kai niekas nemato. Kai kurie vyrai neapgaudinėja, nes bijo būti sugauti, bet geri vyrai išlieka ištikimi, net jei niekas apie tai nieko nežino. Kodėl? Nes jie gerbia save. Jie turi savo gyvenimo standartus, savo suvokimą apie save. Sutikdami santykius duodate pažadą ne tik partneriui, bet ir sau, kad susidorosite su tokia atsakomybe.

8. Geras vyras neieško lengvų kelių

Išdavystė yra paprastas būdas išeiti iš blogų santykių. Taip vengiate atsakomybės už išsiskyrimą padarydami ką nors kvailo ir versdami moterį viską nutraukti. Tai būdas išvengti problemų, o ne su jomis susidurti ir jas spręsti kartu.

9. Geras vyras vertina savo reputaciją

Išdaviko titulas turi įtakos ne tik jūsų asmeniniam gyvenimui. Tai priverčia žmones kitaip į jus žiūrėti. Jei išdavėte žmogų, kurį sakėte, kad mylite, kaip gali jumis pasitikėti kiti žmonės, su kuriais jūs neturite tokių artimų santykių?

10. Geras vyras niekada neatsuks draugui nugaros

Laiminguose santykiuose esate ne tik partneriai, bet ir draugai. Geriausi draugai. Geras vyras niekada neišduos savo draugės.

11. Geras vyras neturi laiko apgaudinėti

Jeigu jis nėra užsiėmęs darbais, vadinasi, jis yra užsiėmęs leisdamas laiką su mylima moterimi, kurią jau turi.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *