Kodėl kai kurie vaikinai stengiasi neatskleisti savo jausmų merginai?

Šį klausimą sau kelia daug merginų, įsižeidusių, kad mylimieji neatskleidžia joms savo jausmų ir neprisipažįsta meilėje. Kodėl tai yra? Kodėl vyrai slepia savo emocijas?

Bijo pasirodyti silpni

Anot psichologų, vyrai visada stengiasi atrodyti racionalūs, todėl emocijas stengiasi užgniaužti. Gal todėl vaikinai neskuba visam pasauliui skelbti apie savo meilę, elgiasi santūriai ir šaltai. Mat vyrų įsitikinimu emocijos – silpnybė, būdinga tik moterims.

Noras pakelti savo vertę

Dauguma stipriosios lyties atstovų sąmoningai stengiasi sudaryti įspūdį damoms, kad jie turi minias gerbėjų. Vyrai iš prigimties būna linkę daug ką perdėti, padidinti, išpūsti. Kartais jie stengiasi sukelti savo draugėms pavydo jausmą. Taip elgiasi todėl, kad mano, jog populiarumas gali padaryti moters akyse juos dar patrauklesnius.

Sugebėjimas kontroliuoti save

Vyrai paprastai nori būti lyderiai, situacijų šeimininkai. Todėl dažnai būna priversti slėpti savo emocijas, nes mano, kad jausmų demonstravimas – savotiškas valdžios perdavimas į moterų rankas. Vyrai bijo prarasti situacijos kontrolę ir savitvardą.

Svarbus statusas

Jei merginos mylimasis – stambios firmos vadovas ar kitas atsakingas pareigas užimantis žmogus, sutikite: atrodytų labai kvailai, jeigu jis imtų graudintis iki ašarų ir dovanoti pliušinius meškučius. Daugiausia, ką mergina gali išpešti iš tokio tipo, tai frazę: „Man gera su tavimi“. Apie tokio vyro jausmus reikia spręsti ne pagal žodžius, o pagal jo elgseną.

Baimė

Dauguma kavalierių bijo kalbėti apie savo jausmus ir emocijas, nes nepasirengę išgirsti neigiamo atsakymo ir pasijusti atstumti. Mergina turėtų pasisemti kantrybės, nes kiekviena baimė turi savo galiojimo laiką. Kai vaikinas pripras prie jos, ims ja pasitikėti, tai jausmų nebeslėps.

Kita šeima

Ši priežastis, žinoma, labai liūdna. Neretai pasitaiko ir toks atvejis. Jeigu merginos mylimasis ilgai tyli apie savo jausmus, gali būti, kad jis turi kitą moterį ar teisėtą žmoną. Merginai reikėtų jį atidžiau stebėti ir išsiaiškinti, ar jo širdies nėra užvaldžiusi kita.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *