Kodėl moterims naudinga pykti ir įsižeidinėti ant vyrų?

Viskas buvo lyg ir normalu, o ji staiga papūtė lūpytes, nustojo kalbėtis ir suprask dabar, kad nori, kas jai čia nei iš šio, nei iš to užėjo. Tokiais momentais vyrai iš nevilties ima niršti, o moterys mėgaujasi pergale.

Kodėl moterims naudinga užpykti, įsižeisti arba apsimesti įsižeidusiomis?

Kad nutrauktų kokį nors pokalbį

Šis metodas padeda atsikratyti įkyrių kavalierių ar netgi nuosavo vyro, kuris pradėjo kokį nors moteriai nepatinkantį pokalbį. Užtenka parodyti, kad esate dėl ko nors nusiminusi, ir pokalbio gija jau prarasta: vyrą kankina nauja mįslė – kas jai vėl negerai.

Naudotis šiuo metodu dažnai – rizikinga, vyrai irgi ne kvaili ir gali suprasti, kad įsižeidimas yra išsigalvotas, kad jūs juo tiesiog manipuliuojate. Tačiau iš pradžių efektas bus visai neblogas.

Kad galima būtų išsisukti nuo atsakymo

Jei moteris neturi ką atsakyti į jūsų klausimą – reikia atsakyti klausimu į klausimą! Juk pati geriausia gynyba – tai puolimas. O pasinaudojus pauze, kol išrinktasis ieško žodžių savo mintims perteikti, būtina pademonstruoti nuoširdų įsižeidimą ir nusivylimą.

Ir viskas! Incidentas išsemtas: vyras paguldytas ant menčių, o jūs tapote nugalėtoja ir laukiate atsiprašymo.

Nedidelis pavyzdys: vyras sunerimęs klausia, kodėl ji taip ilgai užtrunka darbe.

Moteriai nepatogu prisipažinti, kad pusę ji dienos praleidžia tuščiai plepėdama su draugėmis, todėl į vyro klausimą atsako kontrklausimu: „Kodėl staiga tuo susidomėjai? Atsirado priežasčių manimi nepasitikėti?”

Vyras stengiasi parinkti žodžius tokiu būdu, kad neįžeistų moters: juk priežasčių įtarinėti nėra, bet šioks toks nepasitikėjimas jau atsirado. Vyras susimąsto, įsivyrauja pauzė ir – valio! – ji baisiai įsižeidė ir štai jis ją jau ramina.

Ir paklok visą pasaulį man po kojomis!

Kai moteris verkia, kai yra nusiminusi ar įžeista – vyras pasirengęs visą pasaulį pakloti jai po kojomis, kad tik ji jam atleistų. Viskas, kas genialu, yra labai paprasta: moterys ima veikti iš priešingos pusės.

Moteriai reikia pakloto pasaulio po kojomis? Tada ji skubiai modeliuoja situaciją, provokuoja vyrą barniui, išprovokuoja, kad jis jai atsakytų kažką grubaus. Arba tiesiog įjungia „nekalbadienį”. Ir viskas – visos pasaulio gėrybės kris jai po kojomis kaip iš gausybės rago, o vyras ramins ir ieškos moters liūdesio priežasties.

Švelnumas ir komplimentai

Vyras, kuris jaučiasi kaltas, būna švelnus kaip katinas kovo mėnesį, teatleidžia man stipriosios lyties atstovai už tokį palyginimą, tačiau tai tiesa. Kartais moterų įsižeidimai yra ne kas kita, kaip „prašymai” mylimajam.

Ji ne šiaip dūsauja, jai kaip niekada reikia jūsų dėmesio, prieraišumo ir meilės. Apkabinti, pabučiuoti ir pasakyti gražių žodžių – štai jūsų pirmosios pagalbos planas tokioje situacijoje.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *