Kodėl moteris būtinai turi būti laiminga

Mūsų nevienareikšmiškais chroniškų stresų ir netesėtų pažadų laikais, mėgindamas nieko nepamiršti ir viską suspėti, kartais nepastebi, kaip šiose lenktynėse prarandi svarbiausia – vaikišką betarpškumą, harmoniją su aplinkiniu pasauliu ir savimi. Kažkaip nepastebimai pasitraukia laimės pojūtis.

Netenkame kažko labai svarbaus, kol vaikomės viso to, kas atrodo taip svarbu ir skubu: diplomai, pinigai, pareigos. Kiekvienas gali pats papildyti šį sąrašą. Be to, kiekvienas punktas atskirai – tai mūsų gyvenimas, atnešantis savų džiaugsmų ir kartėlio, ir neatidėliotinų reikalų negalima štai taip imti ir ignoruoti. Tačiau kai dėl visų tų smaugiančių „reikia“ prarandamas pojūtis, kad gyveni sau, kvėpuoji pilna krūtine, atėjo laikas trumpam sustoti ir pagalvoti apie savo prioritetus.

Būti laimingu – labai svarbu kiekvienam žmogui, o moteriai – ypatingai. Kodėl būtent moteriai? Todėl kad žmonija jau seniai suprato, jog moteris – žymiai subtilesnė, emocingesnė būtybė, ji geriau mato visus gyvenimo ir jausmų atspalvius.

Moterį pati gamta apdovanojo labai svarbiais žmonijos išgyvenimui bruožais. Moteris – tai gyvybės, šilumos, jaukumo, harmonijos šeimoje šaltinis, židinio saugotoja. Moterų mums reikia kaip mamų, mylimųjų, dukterų, seserų, draugių.

Tačiau kad galima būtų skleisti aplinkiniams šilumą, rūpintis, dovanoti laimės ir gyvenimo pilnatvės jausmus, būtina, kad tie pojūčiai gyventų moters viduje, kad gyvenimo harmonija jos nepaliktų, kad moteris jaustų gyvenimo skonį, kad jos akys švytėtų iš laimės.

Tai, kas yra mums svarbu iš tikrųjų jau egzistuoja mumyse. Šita tiesa ir paprasta, ir tuo pat metu sudėtinga. Patikėjusi savimi, leidusi sau prabangą įsiklausyti į savo vidinį balsą, į savo troškimus ir pojūčius, moteris būtent tame gali rasti savo neišsenkantį laimės šaltinį. O kai esi laiminga ir patenkinta savimi bei aplinkiniu pasauliu, visu šiuo gėriu norisi dalintis, dovanoti aplinkiniams ir ypač – mylimiems žmonėms.

Labai svarbu būti išties laiminga moterimi. Laimė skleidžia viduje užgimstantį grožį. Optimizmas, švytinčios akys ir laimingos moters šypsena paprasčiausiai negali palikti kitų abejingais. Laiminga moteris gyvena su malonumu. Ji viską daro su pasitenkinimu. Džiaugsmas ir mėgavimasis gyvenimu išlaisvina labai daug pozityvios energijos, skirtos įvairiems pasiekimams. Net kai užeini į pilną žmogaus patalpą, neįmanoma nepastebėti laimingos moters. Ji – kaip saulutė. Norisi prieiti arčiau, bendrauti su ja ir nesitraukti. Greta laimingos, patenkintos gyvenimu moters kažkaip savaime ištirpsta smulkios problemos, nereikšmingos nuoskaudos. Pasaulis aplinkui atrodo švaresnis, ryškesnis, linksmesnis. Laimė – užkrečiamas dalykas.

Dėl to man labai norisi teksto pabaigoje dar kartą pabrėžti pagrindinę mintį: mielosios moterys – tausokite save ir jus supančius žmones ir nepraraskite svarbiausio – laimės pojūčio.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.