Kodėl moteris gražėja sulig amžiumi

Tik dabar supratau, kad laimė aplanko tas, kurios nekelia gyvenimui sąlygų ir reikalavimų. Kurios kažkada pateikė savo pageidavimą pasauliui, o paskui atsipalaidavo ir ramiai gyveno, širdyje suvokdamos, jog atsitiks būtent taip, kaip ir prašė.

Tik dabar supratau, kad kaip ir laimė, grožis aplanko tas, kurios moka gyventi. Tiesiog atsipalaiduoti ir gyventi, neskaičiuodamos dienų ir raukšlių. Reikia tiesiog atsipalaiduoti ir gyventi – ir viskas bus gražu.

Prieš kelis metus britų sociologai atliko įdomią apklausą. Jie klausinėjo vyrų ir moterų, iš ko susideda moteriškas grožis. Nustebsite, bet 70% vyrų pareiškė, kad svarbiausias dalykas, į kurį jie atkreipia dėmesį moteryje – pasitikėjimas savimi. Būtent pasitikėjimas daro moterį geidžiama.

O pasitikėjimas ateina su amžiumi. Kai pamiršti kompleksus, nustoji aimanuoti dėl spuogų, verkti vonioje, kol akys paraudonuos. Kai priimi save tokia, kokia esi. Kai tau su savimi, pagaliau, komfortiška.

47% vyrų pareiškė, kad jiems moteryse labai svarbus stiliaus jausmas. Būtent į tai jie kreipia labai daug dėmesio. O kada susiformuoja stiliaus jausmas? Kai suprantame, kad štai šis megztinis mus stambina, šios kelnės visiškai netinka šiai situacijai, kad būtų neblogai užsimesti šį švelnios spalvos šalį, kuris pabrėš mūsų skruostų rausvumą. Stiliaus jausmas atsiranda sulig amžiumi.

Dabar, aišku, pulsite ginčytis. Bet prieš tai užmeskite akį į savo senas nuotraukas. Kaip jums jos? Stilinga, tiesa? Ir tie juokingi paaugliški apdarai be galo mieli, teisingai? Gerai, važiuojame toliau.

Sulig amžiumi mes gražėjame. Ir nieko nuostabaus. Štai šios raukšlelės aplink akis man primena juoko priepuolius prie jūros. O šitos – džiaugsmą, kai mano darbus pripažino Paryžiuje. Šitos atsirado nuo juoko bendraujant su vyru, linksmesnio žmogaus nėra visame pasaulyje, aš tokia laiminga, kad jis šalia.

Ir aš neiškeisiu šių raukšlelių į nieką pasaulyje! Ir niekada nesistengsiu jų atsikratyti jokiais kremais ar kitomis priemonėmis. Nes būtent jos daro mane gražia. Ir neslėpkite savo mokyklinių nuotraukų, mes jose dar pasiknaisiosime. Asmeniškai aš negaliu žiūrėti į jas nesijuokdama. O Dieve, nejaugi tai aš? Kas ten man buvo atsitikę? Aš ten panaši į šlapią šuniuką! Tikrai ne į save dabartinę.

Analizuokime toliau, chronologiškai. Universitete aš irgi atrodžiau keista. Kas pasakė, kad man tinka ši šukuosena? Su ja mano galva atrodė kaip puodas. Dabar juokinga, nes šiandien aš savimi pasitikiu.

„Amžius – tai viso labo skaičiai kalendoriuje”. – mėgsta kartoti draugas, sveikindamas mane su eiline gimimo diena. – „Nesinervink, tai viso labo skaičiai”.

Abu kikename. Jis dėl to, kad jam išties nusispjauti į amžių. Jis vyras, be to, šiek tiek jaunesnis už mane. O aš kikenu dėl to, kad amžius iš tiesų tėra tik skaičiai. Nieko nereiškiantys. Šiandien esu tuo tikra.

Dabar jau tiksliai žinau, kad visų mūsų grožis atsiskleidžia individualiai. Ir atsiskleidžia jis skirtinguose amžiuose. Bet įvyksta tai po kelių konkrečių momentų. Ir kol šie etapai nebus įveikti, jūs niekada netapsite išties gražia.

Bet kuriuo atveju visada turėkite galvoje – viskas dar laukia jūsų priešakyje, sulig kiekvienais metais jūs tapsite vis gražesne ir gražesne, kad ir ką jums bekalbėtų aplinkiniai ar jūsų asmeninė kosmetologė.

Grožis ateina pagimdžius pirmą vaiką. Moteris ima švytėti iš vidaus. Tai labai sudėtinga paaiškinti žodžiais ir raidėmis, tačiau susidaro toks įspūdis, jog ji sužinojo, pajuto kažką labai stipraus, nežinomo, paslaptingo, suprantamo tik jai vienai. Tasai švytėjimas daro moterį nepakartojama. Į ją visi atsigręžia gatvėje ir nulydi žvilgsniais.

Grožis ateina po stipraus nusivylimo. Nustebote? Ilgai galvojau apie tai. Stiprią krizę išgyvenusi ir po jos atsistojusi ant kojų moteris pradeda giliau mąstyti. Jos po tokios istorijos taip lengvai neapmausi. Ji daugiau kvailai nekikens kaip mokinukė. Ji nustoja būti infantilia, o būtent infantilumas taip dažnai atstumia vyrus. Keliasdešimtmetės paauglės atrodo kvailokai, ar ne tiesa? O gyvenimiškos patirties sukaupusi moteris visada atrodys patraukli ir paslaptinga. Ją norisi pažinti, ištirti.

Grožis ateina, kai sutinkate savo vyriškį. „Oi, kokia tu šiandien graži! Tiesiog švytėte švyti!” – šūktelėjo man pažįstama, kai bėgau į pasimatymą su vyriškiu, į kurį buvau be proto įsimylėjusi. Ir kuris mylėjo mane. Ir nuo šio jausmo išties atsirado tasai vidinis švytėjimas. Aš labiau pasitikėjau savimi. Supratau, kad patinku vyriškiui. Buvau laiminga. Vadinasi, graži. Reikiami vyrai padeda mums ištrūkti iš kokono. Su mylimu vyriškiu mes visada keleriopai gražėjame.

Grožis ateina tada, kai pradedame save mylėti. Būtent mylėti. Ne lepinti, ne teisinti savo silpnybes, o būtent mylėti. Tai nėra paprasta, šis sugebėjimas ateina sulig amžiumi. Ir tai bene svarbiausias gebėjimas moters gyvenime. Jo būtinai reikia išmokti. Įsiklausyti į save, pabrėžti savo privalumus ir išravėti silpnybes. Jeigu tau liūdna – nelėkti išsiverkti pas draugę, o persirgti liūdesį namuose. Jeigu esi savimi patenkinta, nesigirti tuo kiekvienam sutiktam žmogui. Meilės sau galia yra labai individuali. Ir ji labai mums reikalinga, be jos nebūsime laimingos.

Grožis ateina, kai moteris nusiramina. Grožis nepakenčia isterijų. Gerai, jeigu pergyvenome jas jaunystėje. Gerai, jei sulig amžiumi mes pagaliau išmokome kontroliuoti emocijas. Ramios, pusiausvyrą išsaugojusios moterys visada atrodo patraukliau. Jos visada traukia dėmesį.

Amžius – tai viso labo skaičiai, kurie patys savaime nieko nereiškia. Paklauskite savęs, ar norėtumėte tapti tokia, kokia buvote prieš 10 metų? Neduok Dieve! Aš pagaliau išmokau sutarti su savimi. Išmokau save mylėti. Ir tai suteikė man pasitikėjimo.

Aš myliu save dabartinę. Su visa savo praeitimi, kuri, galbūt, pradėjo daryti man šiokią tokią įtaką raukšlelių pavidalu. Su savo patirtimi, kuri, galbūt, jau atsispindi sidabrinėmis gijomis smilkiniuose.

Bet aš nė už ką nieko neatsisakau ir neišsižadu. Nes visa tai suteikė man jėgų būti savimi, būti tokia, kokia esu.

Mylėkite save, jūs nuostabi. Mylėkite save bet kokio amžiaus. Sulig kiekvienais metais vis stipriau. Būkite rami ir laiminga. Ir atminkite: amžius – tai viso labo skaičiukai kalendoriuje, kurie patys savaime nieko nereiškia.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *