Kodėl moteris negalvoja, ką, kam ir kaip kalba…

Vyrai tikrai supras, apie ką čia kalbama, o štai su moterimis tai gali ir nepavykti. Kodėl šio tokio paprasto įgūdžio, kuris, regis, lengvai visiems prieinamas, moterys ne tik negali įsisavinti, bet netgi suprasti? Juk tam visiškai nereikia kokių nors specialių pastangų. Bent jau vyrų tarpe tai daryti pakankamai paprasta.

Moteris, žinoma, moka tai daryti, tačiau susidaro įspūdis, kad jos širdyje katės draskosi, dėl to ji ir nepajėgia nutilti. Tarytum, jei ji tai padarys ir šiek tiek patylės, bus prarasta jos tolimesnio gyvenimo prasmė, visas jos pasaulis pasiners į tamsą…

Niekada nemaniau, kad apie tokius elementarius dalykus reikėtų kalbėti. Kažkodėl visada labai aiškiai suvokiau, kad jei laiku neužsičiaupsi, gali prisidirbti didžiulių bėdų.

Berniukams pasisekė labiau ir jie visa tai savo kailiu patiria dar nuo vaikystės, kai pasakai ką nors nereikalingo ir tik po kelių dienų pradedi kažką matyti užplaukusia akimi. Vyrų pasaulyje maždaug taip viskas ir vyksta…

Žmogus turi būti atsakingas už savo žodžius, už tai ką kalba. Prieš ką nors pasakius, reikia labai gerai pagalvoti, kitaip pasekmės gali būti labai nemalonios. Ir dažnai berniukai išvis daug ko nesako, kad neprovokuotų, dėl viso pikto.

O kaip dėl mergaičių?

O mergaites gi reikia ginti, jos silpnos, už savo ilgą ir neretai nuodingą liežuvį jos nesulauks jokių pasekmių. Galbūt todėl jos ir nemąsto, ką pliauškia, nors kai kuriose situacijose susimąstyti tikrai vertėtų.

  • tu juk aiškiai matai, kad vyras grįžta iš darbo piktas ir nieko nekalba, jam ten kažkas nemalonaus atsitiko. Tai ko tu prie jo lendi? Kurių galų kamantinėji ir tardai, o kai jis aštriai kažką atsako, pradedi vos ne isterijos seansą? Tu nemirtinga? Ar tarsi katė turi 9 papildomus gyvenimus?
  • arba matai, kad neadekvatus vairuotojas bando tave nustumti į šalikelę, tai kodėl tu jį keiki ir įžeidinėji, iškišusi galvą iš automobilio, o paskui tavo brangusis su tuo bjaurybe išsiaiškins. O tavo brangusis – tau iki pažasties, ką ir su kuo jis ten gali išsiaiškinti? Tai kurgi tu lendi tokiu atveju?

Kodėl moterys galvoja, kad jei vaikystėje joms buvo sakoma, jog berniukai mergaičių neįžeidinėja, tai ir suaugus bus lygiai taip pat? Vienas dalykas būti normalia mergaite ar moterimi, o visai kitas – įžūlia akiplėša, kuri visiškai nemoka adekvačiai bendrauti su žmonėmis. Jaučiate skirtumą?

Arba štai dar viena situacija. Jūs matote, kad vyras sėdi ir bukai perjunginėja TV kanalus, o tai reiškia, kad jo smegenys šiuo metu ilsisi ir jis bando persikrauti, tad kodėl jūs jam trukdote ir toliau kažko klausinėjate ar pasakojate, o paskui piktinatės, kad jis jūsų negirdi ir neklauso, ir gali netgi sušukti, kad nustotumėte jam trukdyti? Jis ilsisi, tai gal visgi suteikite jam šią galimybę  pasisemti jėgų ir jau tada skirti jums dėmesio.

Nejaugi taip sunku kartais užsiimti savo reikalais ir patylėti?

O dar man labai „patinka” tokios moterys, kurios pradeda ginčytis su vyrais ir įrodinėti savo teisumą. O dar šauniau – nuvertinti vyrą, pereiti į asmeniškumus.

Ir štai ji įrodė, kad yra lygiavertė vyrui ar netgi kietesnė už jį. Kad ji viską žino geriau už vyrą ir visa tokia šaunuolė neišpasakyta. Ir kiekviena proga vis priduria ką nors žeminančio, kandaus, sarkastiško jo adresu.

Tai tas pats, kas su kardu su tanku kariauti. Ir paskui tokios moterys stebisi, kad vyrai tokie agresyvūs, nespėji žodžio pasakyti, o jis iškart rėkia. Ne, mielosios damos, ne iškart. Visa tai kaupiasi ilgą laiką. Ir kadangi nervai ne geležiniai, tai galiausiai viskas, kas susikaupė, sprogsta.

Pavyzdžių galima pateikti labai daug, kur moteriai būtų labai šaunu patylėti. Bent trumpam padaryti pauzę ir patylėti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *