Kodėl moteris neturi būti vyrui svarbiausias prioritetas

Moteriai svarbu suprasti, kad ji negali užpildyti viso vyro gyvenimo. Jis turi savų interesų, tikslų ir reikalų. Visa tai padeda vyrui realizuoti save kaip asmenybę ir įsitvirtinti. Todėl net labai karštai mylima moteris niekada nebus jam prioritetas.

„Aš pasiruošęs bučiuoti smėlį, po kurį tu vaikščiojai“, – puiki romantiška dainelė su hiperbole (meniniu padidinimu). Jeigu jūs neieškote tokio vaikino savo gyvenime, tai viskas normalu. Kai tik moteris pradeda kankintis dėl klausimo: „Kodėl aš nesu jam pirmoje vietoje?“, tai jos vieta yra psichologo kabinete.

Pirmoje vietoje vyriui turi būti darbas ar jo gyvenimo tikslas.

Jūs esate jam svarbi, bet kai vyras sako, kad jūs – svarbiausias dalykas jo gyvenime, bėkite nuo jo! Ypač jeigu jis tai kartoja ne vieną ir ne du kartus.

Vyrauja nuomonė, kad vyrai nemėgsta kalbėti apie meilę. Vyras – tai poelgiai. Gražūs susižavėjusių riterių žodžiai – tai tik gražūs žodžiai. Jeigu vyras juos ištaria retai, žinodamas, kad moteriai malonu, tai gerai. Jeigu jis rimtai kuria jūsų santykius ant bekraštės romantiškos meilės, reikia susimąstyti.

Vyras, įsitraukęs į savo darbus – įdomus ir netuščias. Su juo galima jaustis patikimai ir nenuobodžiauti. Paprastai tokie vyrai žino, ko jie nori, ir siekia savo tikslų. Ir džiaugiasi dėl to, kad jūs esate šalia ir gerbiate jo interesus, palaikote, o kartais ir motyvuojate.

Moters dalia –suteikti vyrui energijos. Vyrai (prisiminkite berniukus) kur kas dažniau nei moterys gyvena ir veikia iš visų jėgų. Jie taip sutverti. „Pirmiausia lėktuvai, o merginos paskui“. Vyrai valdo griaunamąją jėgą, tai ir padeda jiems daryti proveržius moksle, technikoje, politikoje, jie nugali ir veržiasi į mūšį.

Moterys pagal evoliuciją yra kūrėjos.

Ir čia reikia pridurti svarbų dalyką – būtent todėl visais nestabilumo, drebėjimų visuomenėje periodais, moterys pasirodo kur kas atsparesnės, jos geriau orientuojasi ir gali iš nieko sukurti kažką.

Jos būna labiau lankstesnės už vyrus. Jos yra užprogramuotos įžvelgti išgyvenimo variantus. Vyrai mato permainų variantus. Kai gyvenimas ima klibėti, jie gali pasimesti. Jiems reikia sukti Žemę nuo kažko nuolat atsispiriant, o nestabiliais laikais nebūna nuo ko atsispirti.

Svarbu, su kuo vyras pas jus atėjo, ir ką jis gali pasiūlyti.

„Nereikia manęs kaltinti merkantilizmu. Aš ne tokia, – aiškina psichologė Julija Kultina portale b17.ru, – Tačiau nuo vaikinų, kurie man jaunystėje pasakojo, kad esu šviesa jų lange, aš bėgdavau neatsigręždama. Man paprasčiausiai buvo su jais neįdomu. Man įdomu buvo sužinoti apie juos. Apie tai, kas jiems svarbu, kuo jie gyvena, kas jiems pavyksta, kas juos domina ir kas jiems yra reikšminga.“

Jeigu vyras yra pripildytas kažko, tai jis nevalingai pasistengs įtraukti jus į tai, pasakoti jums apie savo interesus. Vyrai yra taip sutverti. Jie nesąmoningai daro savo žygdarbius todėl, kad šalia jų šioje planetoje gyvena moterys.

Įsivaizduokite vyrą, kuriam jo darbai pirmoje vietoje, o jūs esate antroje. Kaip paprastai vadinama antroji vieta? Antroji garbinga vieta.

O dabar įsivaizduokite vyrą, kuriam pirmoje vietoje esate jūs. Jūs stovite aukštai ant pjedestalo, o jis šalia smėlį bučiuoja. Kaip jaučiatės ten aukštai?

Bijokite gražių žodžių apie amžiną meilę. Tai netipiškas vyrui elgesys.

Moterys priekaištauja vyrams, kad ne taip jie myli, kaip dainose dainuojama. O vyrai taip nemyli. Jie myli kitaip. Jie atlieka veiksmus, uždirba pinigus ir tikisi, kad nereikia kalbėti apie meilę, nes ir taip viskas aišku.Naujienos iš interneto

One thought on “Kodėl moteris neturi būti vyrui svarbiausias prioritetas”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *