Kodėl moteris pasirenka gyvenimą su narcizu?

Kodėl moteris ne tik įsimyli narcizus, bet ir toliau palaiko šiuos santykius – netgi tada, kai jie kelia didelį skausmą?

Pačioje santykių pradžioje narcizas atrodo kaip pats mieliausias ir nuostabiausias žmogus planetoje. Jis ryškus, sėkmingas ir pasitikintis savimi, su juo visada įdomu ir visiškai nesinori skirtis. Tuo pat metu narcizas moka parodyti dėmesį ir rūpestį, sugeba stebinti, padaryti malonių staigmenų. O jau koks romantikas! Žodžiu – kiekvienos moters svajonė.

Tačiau kai santykiai pradeda plėtotis, palaipsniui paaiškėja, kad ne viskas taip paprasta ir skaidru. Pasirodo, narcizas gali būti nemandagus ir bekompromisis, nekreipti dėmesio į artimųjų poreikius ir netgi būti žiaurus. Būti su juo darosi nekomfortiška. Tačiau, nepaisant to, moteris ir toliau palaiko šiuos santykius.

Kodėl?

Motinystės instinktas

Kai kurios moterys pasąmonės lygmenyje savo narcizišką partnerį suvokia kaip vaiką. Jis toks pat nesubrendęs ir nesavarankiškas, infantilus, netoliaregis ir kartais bejėgis. Na, ir kaip jį tokį galima palikti likimo valiai?

Moters pasąmonė vertina greta esantį vyrą kaip mažą sūnų, kuriuo reikia rūpintis, kurį būtina globoti. Pabunda motinystės instinktas, kurį ji realizuoja per hiperglobą, kontrolę ir kitus „motiniškus metodus“.

Be kita ko, tokiuose santykiuose esanti moteris patenkina ir savo poreikius. Pavyzdžiui, tokioje poroje ji gali jaustis reikalinga ir svarbi.

Konkurencija su jo buvusiomis

Niekam nepavyko sukurti ilgalaikių ir patikimų santykių su narcizu. O štai ši konkreti moteris sugebės! Jai kyla labai aštrus poreikis įrodyti pačiai sau, buvusioms vyro partnerėms, visam pasauliui: būdamas su ja, jis pasikeis. Su ja jis išmoks būti dėmesingas ir mylintis, taps atsakingu lyderiu šeimoje.

Ši konkurencija su buvusiomis gali tęstis keletą metų. Ir puiku, jei galiausiai ateis momentas, kai moteris atsikvošės ir supras, kad nesijaučia laiminga tokiuose kreivuose santykiuose.

Tėčio paieškos

Dažnai į santykius su narcizais įsipainioja moterys, kurios neturėjo tėvo. Arba tėvas buvo, tačiau neatliko savo, kaip tėvo, funkcijų. Dėl to moters psichika skatina ją ieškoti tokio paties neprieinamo vyro, kurio širdį galiausiai visgi pavyks ištirpdyti. Ir ji, pagaliau, taps kažkam vienintele ir mylima.

Yra ir gerų naujienų. Santykiuose su narcizu galima išlaikyti racionalumą ir sąmoningumą. O tai reiškia, kad jumis nebus manipuliuojama, pakenkiant jūsų interesams. Tačiau kam jums apskritai reikia santykių, kuriuose visada turėsite būti budri ir viskam pasirengusi?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *