Kodėl moteris renkasi vyresnius už save vyriškius?

Iš tiesų, yra tokia moterų kategorija, kurios renkasi daug vyresnius už save vyrus. Kokia tokio reiškinio priežastis?

Bendraamžiai jums visada atrodė neįdomūs. Primityvūs ir turintys įvairiausių kvailų problemų. Kitas dalykas – vyresni vyrai. Kai į namus ateidavo mamos draugai, klausydavai jų „suaugusiųjų“ pokalbių, svajojai ir tirpte tirpai – ach, kad man tektų toks vyras…

Kas gi stumia merginas į glėbį tiems, kurie joms tinka į tėčius? Štai keletas priežasčių.

Traukos jėga

Prasti santykiai su jūsų pačios tėčiu. Arba išvis jokių santykių. Jums taip trūko išmintingo patarimo, padrąsinančio žodžio! Kodėl negavus viso to iš savo vyro?

Su tėvu palaikėte pernelyg gerus santykius. Tėtis – jūsų idealas. Tačiau jūs negalite už jo ištekėti, jį jau „paėmė“ mama. O jūs imate ieškoti kažko panašaus. Atsižvelgdamos, tame tarpe, į vyro amžių…

Jauną panelę vilioja patirtis, gebėjimas gražiai „mergintis“. Iki 40 metų vyras jau tap pilnaverte, savita asmenybe, šiuo metu jis savo karjeros viršūnėje… Jo gerovės atspindys kris ir ant jūsų.

Yra merginų, kurios tiki, kad jaunystė suteikia galimybę manipuliuoti vyru. Pagal principą: jei neįvykdysi mano užgaidų, susirasiu jaunesnį.

O kas laukia priešakyje?

Jei mergina ieško „tėčio“, o vyras svajoja apie „žmoną-dukrą“, santykiai tikriausiai bus pakankamai komfortiški. Tačiau seksas nustumiamas į antrą planą – sutuoktinių, kurių amžiaus skirtumas didesnis nei 10 metų, natūralūs seksualiniai ritmai sutaps tik tada, kai moteris įžengs į penktą dešimtmetį.

Jums kyla rizika susenti anksčiau laiko: tapti vyro „kopija“, perimti jo pažiūras ir įpročius. Nors gali nutikti ir atvirkščiai – jūsų partneris pasitemps, kad galėtų jus atitikti.

Ar įsileis jis jus į savo gyvenimą? Jei jis visada įpratęs viską spręsti pats, gali kilti problemų, kuriant šeimos komandą. Toks žmogus turi griežtą darbo grafiką, iš anksto suplanuotą poilsio laiką ir pačius ilsėjimosi būdus. O žmona privalės prie jo derintis.

Jam ir į galvą nešaus, kad jums mieliau ilsėtis vasarnamyje, vienumoje, o ne pirtyje su jo draugais. Jaunai žmonai bus nelengva netgi susirasti sau vietą namuose („Tai mano fotelis, jame visada sėdžiu, žiūrėdamas televizorių“).

Tikėtinas ir kitas variantas: žmogus taip nori tapti jos vyru, jog darys viską, kad nebūtų išvarytas… Tačiau interesų gniuždymas ir slopinimas anksčiau ar vėliau blogai baigsis. Vyras pavargsta. Jis pradeda jausti susierzinimą ir ima kaltinti moterį dėl dėmesio stokos.

Tvirtumo ir atsparumo testas?

Būtina detaliai išsiaiškinti savyje: kas būtent traukia prie šio vyro. Išoriniai veiksniai – šlovė, materialinė gerovė – vargu ar taps tvirtu meilės pagrindu. Jeigu jis įdomus jums kaip asmenybė, verta pabandyti.

Išsiaiškinkite, kaip jis įsivaizduoja jūsų gyvenimą kartu. Gal būsite jam viso labo gražiu „aksesuaru“? Ar, vis dėlto, lygiateise asmenybe, turinčia savų interesų ir teisių? Išsiaiškinkite, ar ruošiasi jis turėti vaikų.

Jaunas merginas traukia vyrai, kurie gražiai „merginasi“ ir netempia iškart į lovą… Įsitikinkite, kad tai daroma iš pagarbos jums, o ne dėl sveikatos problemų.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.