Kodėl moteris susitikinėdama pasirenka princesės vaidmenį?

Vaikystėje visi žiūrėjome Disney animacinius filmukus. Nuostabios princesės visam gyvenimui įsirėžė į mūsų atmintį, tačiau sutikę jauną panelę su karalaitės sindromu vargu ar apsidžiaugsite. Kodėl moteris pradeda sau „matuotis” princesės vaidmenį?

Tėvų auklėjimas

Dauguma tėvų dievina savo mergaites, tačiau kai kurie peržengia sveiko proto ribas. Mama nekreipia dėmesio į dukros nusižengimus, tėtis pildo kiekvieną užgaidą. Mergaitė nežino, ką reiškia žodis „ne“: ji įpratusi, kad artimiausi žmonės tiesiogine to žodžio prasme šliaužioja prieš ją ant kelių. Suaugusi, ji tokio paties elgesio tikisi ir iš kitų. Gaila, bet tokios rožinės svajonės dažniausiai sudūžta į realybės akmenis.

„Aš juk mergaitė…“

Kai kurios moterys visiškai rimtai tiki, kad gimti moterimi – tai kažkoks didžiulis pasiekimas, privilegija, už kurią kiekvienas vyras turėtų automatiškai ją gerbti ir žavėtis jos moteriška galia. Tokia jauna dama priskiria sau įvairių išsigalvotų savybių, neturinčių nieko bendro su realybe. Ji visiškai rimtai tiki, kad kiekvienas ją pamatęs vyras turėtų nedelsdamas kristi jai po kojų ir pulti ant kelių prieš „Jos Didenybę“.

Tikėjimas savo išskirtinumu

Mergina-princesė įsitikinusi, kad antros tokios kaip ji surasti neįmanoma. Ji tartum nusileido pas jus iš kitos planetos: visa tokia nuo galvos iki kojų unikali ir nepanaši į kitas. O iš tikrųjų joje nėra nieko ypatingo: ji neturi nei vien jai būdingų individualių bruožų, nei kitokio unikalumo. Tokios „princesės“ aklai mėgdžioja „Instagram“ tendencijas ir ieško eilinio „tėtuko“, kuris nupirks joms firminį niekutį, kad galėtų eilinį kartą nusifotografuoti socialiniams tinklams.

Perdėti reikalavimai vyrui

Pas kiekvieną princesę turi atjoti princas ant balto žirgo. Dar geriau – atvažiuoti brangiu automobiliu… O kaip kitaip? Juk ši mergina nepakartojama, joje viskas nuostabu! Kaip ji gali gaišti laiką paprastam statistiniam vyrui?

Tačiau visas svajones vėlgi sugriauna rūsti realybė, ir galiausiai tokia princesė išteka ne už mėlynakio gražuolio su stora pinigine, o už paprasto kaimyno iš gretimo privažiavimo. Ir tai – geriausiu atveju, nes ne kiekvienas hipotetinis kaimynas norės gauti sau tokią likimo „dovanėlę“.

Žinoma, kiekviena mergina gali užsidėti ant galvos nematomą karūną, užriesti nosį ir apsimesti pasaulio valdove, tačiau iš tikrųjų toks elgesys atrodo mažių mažiausiai komiškai.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *