Kodėl moteris traukia nepasiekiami vyrai?

Nežiūrint į tai, kad kiekvienas žmogus yra unikalus ir nepakartojamas, galima išskirti keletą bendrų psichologinių tendencijų, kurios gali paaiškinti, kodėl moterims patinka šalti vyrai.

Šiuo metu tai labai paplitusios tendencijos, iš savo profesinės patirties galiu pasakyti, kad 50% moterų, kurios sprendžia santykių problemas, turi nelaimingą meilę šaltam vyrui, o tai yra labai daug.

Yra daug versijų, kodėl taip nutinka, daug kas rašo apie tėvų įtaką, ir tai tiesa, tačiau tai nėra vienintelis veiksnys.

Remiantis tyrimais, galima daryti prielaidą, kad viena iš šio reiškinio priežasčių gali būti taip vadinamas „Pelenės“ efektas. Moterys auga visuomenėje, kurioje joms diegiamas princo ant balto žirgo idealas: atjos toks princas pas nelaimingą mergaitę ir išgelbės ją nuo visų negandų. Šalti vyrai, iš pirmo žvilgsnio, gali išties turėti tokių „princui” būdingų savybių, tačiau iš tikrųjų po visu tuo slepiasi daugybė problemų ir neišspręstų konfliktų.

Taip pat šį reiškinį gali įtakoti „Hermionės sindromas“. Ši frazė kilusi iš knygų, pavadintų pagrindinio herojaus, įsimylėjusio savo klasės draugą Ronį, vardu. Vaikinas atrodė jai tiesiog tobulas, nepaisant visų jo vaikiškų stereotipų ir trūkumų. Moterys kartais įsimyli šaltus ir neprieinamus vyrus, suvokdamos tai kaip iššūkį ir siekį nuteikti vyrą šiltesniems santykiams.

Kita priežastimi gali tapti artumo baimė, kai moteris nori patirti iškilius jausmus, tačiau realūs santykiai ją pasąmoningai gąsdina, todėl ji pasirenka vyrą, su kuriuo tie santykiai neįmanomi.

Dar viena galima priežastis – pasąmoningas noras pakeisti savo gyvenimą, kuris pasireiškia viduje. Moterys, gyvenančios monotonišką ir nuobodų gyvenimą, gali siekti aštrių pojūčių, kurių paprastai galima patirti su šaltu ir nepasiekiamu vyru.

Ką su visomis šiomis tendencijomis galima būtų padaryti?

Svarbu suvokti, kad bet kokie santykiai turi būti pagrįsti abipusiškumu ir pagarba. Moterys gali padirbėti su savo saviverte ir pamėginti išmokti priimti atvirus ir emocingus vyrus.

Neleiskite, kad jūsų gyvenimą kontroliuotų vien jūsų norai, neieškokite išeities netinkamose vietose. Nepamirškite, kad romantika – tai viso labo įvykių lygmuo, o santykiai kuriami, remiantis daugeliu faktorių, ir geriausia, ką moteris gali sau ir savo partneriui padaryti – bendrauti ir būti atvirai bei nuoširdžiai.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *