Kodėl moterys nepalieka savo skriaudėjų?

Ar teko susidurti su situacija, kai graži, protinga ir iš pažiūros ideali moteris gyvena su žmogumi, kuris ją įžeidinėja, žemina ir nieko gero jai neduoda?

Kodėl ji neišeina?

Tiesą sakant, čia slypi ištisas priežasčių kompleksas, kurio bendras pagrindas – nepasitikėjimas savimi. Ką dažniausiai galima išgirsti iš tokios moters – smurtautojo aukos:

„O ką, jeigu neištversiu viena?”

„O kas dar galės mane taip mylėti?”

„O ką man reikės daryti, jeigu išsiskirsime?”

Šios pasitikėjimo savimi spragos ir pritraukia pačias įvairiausias baimes. Moteris gyvena nuolatinėje įtampoje, nerime ir neviltyje. Kai kurios iš jų net nepasakoja artimiesiems apie tai, ką patiria. Jos tiesiog užsidaro ir kažkur giliai savo viduje gyvena su viltimi, kad JIS pasikeis. O JIS nesikeičia ir gyventi su juo darosi vis sunkiau ir sunkiau.

Šis užburtas ratas griauna moterį, iš jos akių pradingsta spindesys, o kraštutiniais atvejais netgi kyla noras numirti iš nevilties.

Jei jūs ar kas nors iš jūsų artimųjų pateko į užburtą prievartos ratą, pats pirmas dalykas, kurį turite padaryti, kad iš jo ištrūktumėte – smarkiai padirbėti su savo saviverte. Kai moteris šį darbą atlieka, ji daugiau niekada gyvenime nebesutiks vaidinti aukos vaidmens.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *