Kodėl negalima skųstis savo vyru

Kai kurios damos neturi nuolatinių santykių ir niekaip negali rasti vyriškio santuokai. Ieškodamos svajonių vyriškio ir dvejodamos ar apskritai jo verta ieškoti, jos tuo pat metu yra priverstos klausytis draugių skundų savais vyrais. Juk tos mielos draugės taip siekė santuokos, ieško artimo žmogaus, draugo, meilužio. Štai jis – šalia. O praėjus kiek laiko – vien skundai ir nieko daugiau. Vyrai gi tuo pat metu paprasčiausiai priima sprendimą būti su jumis. Dėl to nereikia skųstis savo vyriškiu, šis kelias nenuves į laimingą santuoką. Būtina išsiaiškinti ir sutvarkyti savo pačios mintis bei lūkesčius, susijusius su jūsų vyriškiu.

“Jis su manimi tik dėl vaiko”

Prieš skųsdamasi dėl šio dalyko, atkreipkite dėmesį į skyrybų statistiką vaikų turinčiose šeimose. Vyras gali išeiti nepriklausomai nuo to – yra vaikų ar nėra. Mažyliai nepajėgūs sustabdyti vyro.

“Jis su manimi tik dėl to, kad jam taip patogu”

Iš pradžių pagalvokite, ką turite tokio patogaus, ko jam negali duoti kitos nuostabios moterys. Turite milžinišką palikimą? Esate supežvaigždė? Esate jo verslo partnerė ir išsiskyrimas sugriaus verslo imperiją? Jeigu ne, tada nereikia fantazuoti priežasčių, iš musės išpučiant dramblį.

“Aš skalbiu jam kojines ir gaminu valgyti”

Na štai, įsibėgėjote. Esate tikra, kad jis kentės jūsų isterijas, celiulitą, kompleksus, grąsinimus, ašaras, nekalbadienius dėl neskalbtų kojinių ir lėkštės sriubos?

“Jis gyvena su manimi iš įpročio ir inercijos”

Kai nėra sąmoningų veiksmų – inercija neįmanoma. Žmogus paprasčiausiai bus ne su jumis.

“Jis mane vedė, nes nebuvo geresnių variantų”

Paprasčiausiai apsidairykite aplinkui. Yra begalė moterų, kurios nereikalaus, kad jis atitiktų jų sufantazuotus lūkesčius, nemokys jo, kaip teisingai ją mylėti ir t.t. ji jam pasakys: “Sveikas atvykęs, mielasis. Aš – geresnis variantas”. O jeigu jis vis dar su jumis – vertėtų susimąstyti, kodėl.

“Esu gera šeimininkė, tik dėl to jis su manimi”

Patikėkite, vyras tikrai pajėgus, jeigu tik jam to labai reikia, susiorientuoti, kas kur parduodama pigiau, ką ant stalo padėti ir kiek juodai dienai atidėti. O moteris, laikanti save buitiniu agregatu jam vargu ar reikalinga.

Kai kils pretenzijų savo vyrui, prisiminkite, jog jūsų vyras gyvena su jumis todėl, kad sąmoningai nusprendė būti su jumis, todėl, kad myli jus. Tokiais momentais geriau užsiimkite savimi, pagalvokite, ką galima nuveikti jūsų santykių labui, kaip konkrečiai galite pagerinti santykius. O jei po ilgų apmąstymų supratote, jog vyras išties jūsų netenkina, tai kas jus verčia su juo būti? Geriau vėliau, negu niekada. Atiduokite tą vyriškį moteriai, kuri jį iš širdies pamils.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *