Kodėl vaikinai nekalba apie meilę?

Amerikiečių rašytoja Minna Antrim taikliai pastebėjo: „Skirtumas tarp vyriškos ir moteriškos meilės glūdi tame, kad moteris myli visa širdimi ir visa siela, o vyras – visu savo protu ir kūnu.“

Ir ji buvo teisi. Prisiminkite, kaip dažnai moterys klausinėja savo išrinktojo: „Ar tu mane myli?“. Ir kaip dažnai jis atsako: „Taip, žinoma“. Atsakymas būna visai ne tas, kurio laukė moteris. O vyras negali suprasti, kodėl nusiminė moteris, jeigu jo atsakymas buvo teigiamas.

Merginos, kaip jautresnės būtybės, būna pasirengusios kasdien kalbėti apie savo meilę ir jausmus. Jos dar trokšta atitinkamo atsako. O vaikinams patogiau įrodinėti savo jausmus poelgiais ir veiksmais.

Ir kai ateina toks momentas, kai, merginos požiūriu, turėtų nuskambėti frazė „aš tave myliu“, vaikinas netikėtai pasako: „Aš nupirkau tau telefoną, apie kurį svajojai.“ Jo požiūriu (jo kalba), jis išsakė savo meilę, ir tai turi būti suprantama.

Ar jis negali ištarti tų trijų paprastų žodžių? Taip, gali, bet tam jis turi sukaupti visas savo jėgas ir drąsą.

Kas trukdo vaikinams prisipažinti mylint?

Priežastis ta, kad kiekvienas vaikinas kalba apie savo tikruosius jausmus labai retai, tik tais momentais, kai jis supranta, kad tikrai myli tą merginą ir be jos gyventi negali. Bet kai jis jaučia nors menkiausią abejonę, tai neištars tokių svarbių žodžių.

Pirma, jis bijo apsirikti dėl savo pasirinkimo. Juk tokių žodžių atgal nesugrąžinsi. Pasitaiko atvejų, kai meilė būna supainiojama su potraukiu, aistra. O šie du jausmai greitai praeina.

Antra, jis nenori apsijuokti, jeigu nebus tikras dėl savo išrinktosios jausmų. Juk pasitaiko merginų, kurios sugeba slėpti savo jausmus ne prasčiau už vaikinus.

Trečia, vaikiną visą gyvenimą mokė, kad sentimentalumas tinka tik silpniems arba mergaitėms: „Neverk, tu juk – vyras!“

Kaip atpažinti tikruosius vyro jausmus?

Visai kitaip situacija atrodo, kai vyras būna jau sukūręs šeimą ir santykiai trunka ilgai. Pirmieji meilės prisipažinimai seniai nuskambėjo, ką dar galima pridurti? Vyras svarsto, jeigu jau sykį jis tai ištarė, tai taip ir yra, nesvarbu, kad jau praėjo 10 metų.

Nustatyti, ar vyras dar myli, bus lengviau ne pagal jo žodžius, o pagal darbus. Jis gyvena su jumis? Parneša produktų iš parduotuvės? Dovanoja dovanas? Jeigu taip, vadinasi, myli. Ir nėra reikalo jo kankinti įkyriais klausimais.

Kur kas blogesnė situacija susidaro, jei vyras nuolat kartoja meilės žodžius. Svarbiausia frazė tampa nereikšminga, nuvalkiota. Tokiu atveju reikėtų susimąstyti, ar vyras apskritai myli. Gal jis įprato kartoti tą frazę, po kurios moteris sutinka su viskuo, ko jis reikalauja.

Kaip matote, vyro nenorą kalbėti apie savo jausmus galima lengvai paaiškinti.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *