Kodėl vyrai daug žada, bet mažai daro

Vyrai žada – moterys apie tai nuolat primena. Ir galiausiai tampa piktais ir nuolat burbančiais sutuoktiniais, kurie visada viskuo nepatenkinti.

Tačiau moterys turi rimtų priežasčių atkreipti dėmesį į kartą ištartus žodžius. Dailiosios lyties atstovės yra atsakingesnės, todėl niekam stengiasi nesuteikti papildomų vilčių. Jei mergina sako „ne“, vadinasi, ji turi galvoje „ne“, o ne „gal“, „vėliau“, „nagi, užkariauk mane“.

Moterų troškimai konkretesni, kad ir kaip kažkas stengtųsi įrodyti kitaip. Todėl moterys dažnai patenka į mąstymo „jeigu aš taip mąstau, vadinasi, taip mąsto ir jis“ pinkles. Tačiau vyrukai labai dažnai žaidžia žaidimą „Vyras davė žodį, vyras žodį atsiėmė“.

Verta suprasti, kodėl jie tai daro. Viskas priklauso nuo to, ar galima pasitikėti vienu ar kitu stipriosios lyties atstovu, sako internetinio leidinio ekspertas, psichologas, treneris, kultinių mokymų „Iš tikrųjų esu protinga, bet gyvenu kaip kvailė“ kūrėjas Pavelas Rakovas.

Jis tavęs nemyli

Gali gyventi su vyru nesusituokusi, gali būti jo žmona, pagimdyti jam tris vaikus, bet kai išgaruoja meilė, išgaruoja ir pažadai. Ir kam nertis iš kailio dėl to žmogaus, į kurį net nesinori žiūrėti? Tai, žinoma, jau kitas klausimas. Kyla klausimas, kodėl jis neprisipažįsta jai, kad jo jausmai ėmė ir išgaravo? Nes arba jis laiko savo sutuoktinę patogia moterimi (žr. 10 pastraipą), arba bijo ją įskaudinti savo žodžiais, ieškodamas tinkamo momento išsiskirti.

Jis yra gudrus manipuliatorius

Tiesa, nemažai daliai vyrų nesvetimos ir manipuliacijos. Jie žada stengtis dėl santykių, kad mylima moteris jų nepaliktų. Arba pasako, jog būtinai prikals lentyną ir išneš šiukšles, kad žmona pagaliau nusiramintų ir pavaišintų vakariene.

Vienaip ar kitaip, jie visada gauna ko nori, o po to… Po to pažadus galima pamiršti, nes jis net neketino įvykdyti to ką pažadėjo! O kiek vėliau visą kaltę juk galima suversti moteriai: esą ji nepriminė, supyko, suerzino, sugadino nuotaiką.

Jis tiesiog neatsakingas žmogus

Kad ir kokio amžiaus būtų suaugęs vyras, kartais širdyje jis yra tikras berniukas, kuris nori linksmintis, žaisti, smagiai leisti laiką, o pažadai jį tik erzina. Šis reiškinys turi pavadinimą – infantilizmas, tai yra nesugebėjimas prisiimti atsakomybės už savo žodžius ir veiksmus.

Tebūnie viską daro kas nors kitas, bet ne jis! Gerai, bet kodėl tada tokie vyrai vis tiek žarstosi pažadais? Tylėtų arba darbą atlikti patikėtų kam nors kitam. Viskas paprasta: geriau pažadėti, kad moteris paliktų vyruką ramybėje ir šis galėtų ramiai baigti kompiuterinį žaidimą, stebėti futbolo varžybas ar išgerti su draugais alaus.

Jo nuotaika itin permaininga

Vakar žadėjo pažaisti su vaikais ir nueiti su jais į zoologijos sodą? O šiandien jis staiga pakeitė planus ir nuėjo padėti draugui remontuoti buto? Kas per žmogus, kurio nuotaika nuolat keičiasi? Paprastai toks vyras nesidomi kitų gyvenimu, yra įpratęs tenkinti savo troškimus. Rutina jį gąsdina, buitis verčia jaustis blogai. Galbūt dėl darbo ir uždarbio jis dirbs penkias dienas per savaitę, bet dėl savo artimųjų – jis tikrai nesistengs.

Jis tik norėjo padaryti įspūdį

Vyrai santykių pradžioje kartais tampa visiškai kitais žmonėmis. Noras padaryti moteriai neišdildomą įspūdį gali sukelti didelių sunkumų.

Vyrukas žada aukso kalnus, kad tik mylimoji nusišypsotų ir iš džiaugsmo suplotų rankomis kaip maža mergaitė. Tačiau dažnai jis tiesiog nėra pajėgus tesėti duoto žodžio. Atleisti tokį elgesį ar ne, priklauso nuo jūsų.

Jis susirgo

Tai iš tiesų yra pateisinama priežastis neįvykdyti pažado laiku. Kai vyras serga, vargu ar jis galės dirbti fizinį ar protinį darbą.

Tokiu atveju verta suprasti ir atleisti. Tačiau stebėkite, ar tuo laikotarpiu, kai jis pažadėjo, nepadaugėjo lėtinių ligų. Jei tai vyksta reguliariai, tai, ko gero, kalbame apie manipuliatorių (žr. 2 pastraipą), kuris sumaniai slepia savo klaidas.

Moteris jam reikalinga tik dėl sekso

Stipriosios lyties atstovai visada skirsto moteris į du tipus – pirmajam tipui priklauso mylimosios, o antrajam – kurios reikalingos tik dėl sekso. Deja, anot vyrų, dėl pastarųjų stengtis nėra būtina.

Koks skirtumas, ką pamanys eilinė moteris, reikalinga tik fiziologiniams poreikiams patenkinti? Viena išeis – jos vietoje visada atsiras kita, su kuria vyras darys tą patį.

Gręsiančios skyrybos arba buvimas atskirai

Kai pora nusprendžia išsiskirti (net jei ne galutinai), vyras automatiškai iš sąrašo išbraukia visus pažadus. Juk, vyro manymu, dabar ji ne jo moteris, todėl tegul ji pati sprendžia savo problemas.

Kartais konfliktai ir kivirčai, vyruko iniciatyva, baigiasi skyrybomis tik todėl, jog nereiktų stengtis ir vykdyti pažadų. Vėliau jis  grįžta pas savo partnerę ir pažada ką nors naujo. Iki kito išsiskyrimo.

Jis yra patologinis svajotojas

Patologiniai svajotojai savo mintyse ir žada, ir pažadus, be abejo, išpildo. Tačiau visi šie procesai dažniausiai vyksta tik mintyse, tik skirtumas, kad pirmasis būtinai išsakomas žodžiais.

O apie antrąjį pranešti nereikia, nes tokio vyro vizijose (beje, niekuo nesiskiriančiose nuo realybės) viskas jau atlikta! Ir su mylimąja gerai praleido vakarą, ir padėjo atlikti buities darbus, ir patikrino vaikų namų darbus, ir šunį pavedžiojo.

Jis su jumis, nes esate jam patogi

Meilės nėra, seksas tenkina, bet vyras niekur nedingsta? Jam su jumis tiesiog patogu, ypač, jei visapusiškai jį aptarnaujate namuose ir netgi padedate finansiškai.

Tiesą sakant, jūs atliekate tylios ir pavyzdingos tarnaitės vaidmenį ir, ko gero, esate gražus jo gyvenimo priedas. Taigi, jis gali pažadėti, bet juk valdovas neprivalo vykdyti savo žodžių. O patogi moteris viską ištvers, pakentės ir atleis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *