Kodėl vyrai išeina – 6 priežastys, kurias moterys dažnai ignoruoja

Moterys, labai klystate, jei tikrai tikite, kad vyrai, palikdami jus, bėga pas tas grakščias ir išdidžias moteris, kurios kvepia naujumu, kurios yra moteriškesnės, gražesnės ir seksualesnės už jus!

Ne! Tai netiesa! Daugumos vyrų vardu pasakysiu, kad seksualumas ir grožis su tuo neturi nieko bendra! Gervė danguje yra graži ir, žinoma, ja grožėtis iš tolo galima visą amžinybę, bet niekas iš vyrų taip paprastai savo mėgstamos zylės į gervę neiškeis…

Pirma priežastis, kodėl vyrai palieka savo moteris, yra nepagarba!

Kas yra nepagarba, manau, visi žino. Joks normalus vyras nepasmerktų savęs kalėti iki gyvos galvos šalia moters, kuri jo negerbia. Kuri leidžia sau su juo elgtis nepagarbiai, manydama, kad jis viską ištvers, viską išgyvens ir apskritai dėl to jis neįsižeidžia. Tiesiog jis toks žmogus!

Na, ne, mielos moterys, kurios iš savo vyrų daro naminius šunelius. Anksčiau ar vėliau jie jums pasakys – viso gero! Bijokite to, kuris kantriai tyli…

Vyras yra lyderis, maitintojas, dvikojis liūtas, kaip karalių galite paversti šunimi?

Antroji priežastis, kodėl vyrai palieka savo moteris, yra įsiveržimas į jų asmeninę erdvę! Ir ši priežastis yra labai svarbi.

Mielos moterys, kurios egoistiškai manote, kad jei vyras gyvena su jumis, pusryčiauja, mylisi ir yra su jumis susituokęs, tai jis negali turėti savo asmeninės erdvės, laisvo laiko ir apskritai kiekvieną jo žingsnį turite jūs kontroliuoti. Noriu jums pasakyti, kad jūsų vyrai bėgs nuo jūsų bet kur, net į pasaulio kraštą, net į visišką ir gilią vienatvę, kad tik galėtų laisvai kvėpuoti!

Nenutraukite deguonies savo vyrams. Net jei palaikote rimtus ilgalaikius santykius su savo išrinktuoju, esate susituokę ar net turite vaikų, jokiu būdu neuždėkite jam antrankių, nes tai pabaiga!

Kiekvienas vyras visada turi turėti savo asmeninį laiką, savo nuošalų tylos ir ramybės kampelį, kuriame jūsų neturėtų būti, savo Asmeninę erdvę, (asmeninę, suprantate?), kurios ribos jūs niekada neturėtumėte peržengti!

Suprantu jūsų, moterys, troškimą būti artimomis kūnu ir siela, bet toks artumas gadina viską. Tegul jūsų vyrai šalia jūsų jaučiasi laisvai, ir jie bus laimingi gyvendami su jumis…

Pasikartosiu toms moterims, kurios užčiuopė ką tik paslėptą grėsmę sau ankstesniame mano sakinyje „Jaustis laisvai“. Atsipalaiduokite, zylės, jūsų gervės niekam nereikalingos! Norėtųsi, kad artimiausi žmonės nesukurtų mums pragaro…

Trečia priežastis, kodėl liūtas palieka – dėkingumo trūkumas! Atrodytų, tikra smulkmena. Bet tai tikrai svarbu.

Jie jus rengia, maitina, dovanoja papuošalų, gėlių, šypsosi, o jūs pamirštate padėkoti! Ne, už gėles ir papuošalus nepamirštate, bet visa kita, ką, neva, vyras turėtų daryti a priori, jūs tai laikote savaime suprantamu dalyku. Dėkokite už viską ir visada!

„Jis įkalė vinį, na ir kas. Juk jis ir yra diedas!” – Atleiskite, mielosios ponios, mes ne diedai. Mes esame vyrai. Prašome elgtis su mumis pagarbiai. Jūs esate ne bobos, atleiskite, bet moterys.

„Na, boba verkia, tegul verkia. Kas man rūpi?” Nepagarba dažniausiai sukelia atsakomąją reakciją! Turėkite tai omenyje.

Dėkokite net už dalykus, kurie atrodė neverti padėkos. Pasakykite mums ačiū ir mes norėsime padaryti dėl jūsų dar daugiau…

Ketvirtoji priežastis – moterų nesirūpinimas savo išvaizda ir apsileidimas.

Kažkodėl kai kurios moterys mano, kad jei vyras kelerius metus su jomis pabunda vienoje lovoje, tai prilygsta tam, kad daugiau savimi rūpintis nebereikia. Kas čia per nesąmonė, moterys?

Jei norite visą gyvenimą nugyventi su vyru, tai kiekvieną dieną prisiverskite pasidaryti makiažą, prižiūrėti savo kūną, naudoti kvepalus ir kiekvieną kartą, esant progai ir be jos, stenkitės savo vyrui atrodyti taip, kad jis nenorėtų dairytis į šalis.

„Tegul žiūri“, – ramiai pasakys man atsipalaidavusi moteris, kuri tingi atrodyti savo vyrui pačia gražiausia. O jis ir pasižvalgys…

Žinote, moterys, ypač nemalonu, kad išėjusios į gatvę atrodote kaip deivės, o namuose kaip…

Penktoji priežastis – nemeilė. Ko gero, pati baisiausia ir paprasčiausia priežastis. Jis jūsų nemyli. Jis ne jūsų. Jūs ne jo.

Šiuo atveju tiesiog paleiskite. Kiekvienas turi teisę klysti ir, kad ir kaip skaudžiai tai skambėtų, kiekvienas gali tapti kieno nors klaida.

Nemeilė net ne priežastis, o nuosprendis.

Jei jūsų vyras nemyli jūsų ir niekada nemylėjo, jei jis su jums yra „per prievartą malonus“, išjunkite šį tekstą dabar, jis parašytas ne jums!

Šešta priežastis, kodėl vyrai išeina – blogai jaučiasi šalia moters!

Jei moteris visada vaikšto be nuotaikos, visada yra kažkuo nepatenkinta, o bet kokios šventės šalia jos virsta sielvartu, tai vyras iš pradžių neskuba grįžti namo, o paskui šią moterį palieka.

Moteris yra „šventė, kuri visada yra su tavimi“. Moteris yra džiaugsmas, tai energija, tai vyriška galia.

Moteris yra vienintelis žmogus pasaulyje, pas kurį visada turi norėti grįžti namo išgerti taurę šampano už sėkmę ar taurę konjako už patirtą fiasko.

Vyrų pasaulyje ir taip nėra lengva. Nesinorėtų, kad brangi moteris atimtų visas gyvybines jėgas…

Žinote, jūs, moterys, tikriausiai ginčysitės su manimi, kad viskas, ką parašiau, yra nesąmonė. Ir, kad dėl vyro išėjimo yra kaltos gražios ilgos kojos, trumpi sijonai ir moterų paleistuvystė.

Noriu pasakyti, kad kiekvienas žiūri iš savo varpinės. Pavyzdžiui, aš pažiūrėjau iš vyriškos ir galiu atvirai ir tiesiai šviesiai pasakyti, kad nė vienas ilgakojis modelis trumpu sijonu niekada negalės nuvilioti vyro, kuriam patinka grįžti namo…Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *