Kodėl vyrai užsisklendžia savyje

Pas mane dažnai ateina moterys ir užduoda tą patį klausimą – ką aš tokio padariau, kad jis užsidarė savyje?

Jei jums šis klausimas aktualus, pirmiausia vertėtų išsiaiškinti, kodėl jus taip stipriai neramina partnerio emocinės apraiškos, gal turite priklausomybę nuo šių santykių, kuri ir daro jus tokia pažeidžiama?

Ir tik tada galima pereiti prie klausimo, dėl kokios priežasties vyras užsidarė savyje ir vengia kontaktuoti.

Kiekvienas iš mūsų gyvenime turi tam tikrų bėdų, kurios gali mus išmušti iš pusiausvyros. Moteris ir vyras šiuo atveju reaguoja labai skirtingai.

Moteris dažniau dalijasi išgyvenimais su artimaisiais, tai numalšina jos emocinį skausmą ir nuslopina pergyvenimų intensyvumą.

O vyras savo emocijas pasilaikys sau, stengdamasis vienas susidoroti su skausmingais jausmais.

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vyrai užsisklendžia – tai stereotipas, jog stipriosios žmonijos pusės atstovas neturi teisės būti silpnas.

O kada jis rizikuoja tokiu tapti? Kai parodo savo tikrąsias emocijas, dažniausiai ašaras.

Reakcija į situaciją, kurios negalima ištaisyti

Moterys linkusios priimti situaciją tokią, kokia ji yra. Tuo tarpu vyrai stengsis surasti išeitį, savo galvoje susikurs šimtus skirtingų galimos įvykių plėtotės scenarijų. Ir šiame mąstymo procese vyrai linkę pabūti vieni.

Nerealizuotas potencialas

Jei vyras tam tikrame amžiuje supranta, kad nesugebėjo iki galo realizuoti savo potencialo, šis suvokimas – labai skausmingas. Ir vėlgi, jis nesieks su niekuo pasidalinti šiuo kartėliu. Jis norės pabūti vienas su savimi.

Poreikis pažinti save

Šis poreikis gali iškilti bet kuriame amžiuje. Vyras, norintis iš tikrųjų pažinti savo esmę, būtinai ieškos vienumos ir ramybės. Tik tokios sąlygos leis jam giliau pasinerti į savo išgyvenimų, minčių ir vertybių pasaulį.

Svarbaus sprendimo priėmimas

Dažnai išties svarbūs sprendimai priimami absoliučioje vienumoje. Vyras nesitars su bičiuliai ir gyvenimo drauge, kai kalba eina apie kažką esminio, principinio. Jis vadovausis išimtinai savo idėjomis apie tai, kas yra gyvenimas ir koks jis turėtų būti.

Jei vyras dažnai užsisklendžia savyje, neskubėkite jo „traukti” iš šios būsenos. Būkite kiek įmanoma subtilesnis ir taktiškesnis, išmokite klausytis ir išgirsti, kai jis kalba, ir neprovokuokite pokalbio, jeigu jis tam nepasiruošęs.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *