Kodėl vyrai veda: dvi priežastys

Žinoma, gali būti ir daugiau priežasčių, bet pagrindinės vis tiek yra dvi. Iš jų išplaukia visos kitos.

Šiais laikais, būkime atviri, vyrai ne itin skuba įteisinti santykių ir pasiūlyti savo moteriai susituokti. Jiems labiau patinka metų metais dairytis savo išrinktosios. Kai kurie jų iškart įspėja, kad vedybos neįeina į jų ateities planus ir apskritai tie formalumai jų nedomina.

Bet vis tiek atsiranda tokių, kurie būna pasirengę vesti ir kurti šeimą su visomis to sprendimo pasekmėmis. Tai kokios priežastys paskatina vyrus ryžtis tokiam atsakingam žingsniui?

2 esminės priežastys, kodėl vyrai veda

1. Vyrui „patogu“ vesti šitą moterį.

Įsivaizduokime situaciją: vyras susitikinėja su moterimi, kuri iš visų jėgų stengiasi jam patikti, be to, ji dar yra graži, simpatiška ir, svarbiausia, įsimylėjusi jį labiau, nei jis ją. O vyrai tai labai gerai jaučia.

Ir štai toji moteris visais įmanomais būdais stengiasi „nusipelnyti“ jo meilę: gamina gardžius patiekalus, patenkina jį lovoje, rūpinasi juo ir „neknisa smegenų|“. Ji apskritai nesukelia jam jokios įtampos ir tarsi nieko neverčia daryti. Ji visaip stengiasi įrodyti vyrui, kad yra ideali kandidatė geros ir pavyzdinės žmonos vaidmeniui.

Todėl su laiku vyras ima susimąstyti: „O gal tikrai? Kodėl gi ne? Juk man patogu su ja!“

Tai yra, jeigu tas vyras turėtų tikslą susirasti idealią „patogią“ moterį, kuri puikiai derintų savyje meilužės, virėjos, valytojos, kartais „mamytės“ vaidmenis ir, svarbiausia, jeigu toji moteris sugebėtų organizuoti jam visišką komfortą ir ramybę, tai jis tikrai ją ves. Juk jis norės gauti visą tą komfortą nuolatos – 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Tačiau svarbus elementas yra tai, kad toji moteris negyventų su juo ir nenorėtų gyventi kartu iki santuokos. Žinoma, ji gali ateiti pas jį į svečius ir net paviešėti kelias dienas, kad galėtų sublizgėti savo kulinariniais sugebėjimais ar sutvarkyti jo butą, tačiau duotų jam aiškiai suprasti, kas paprasčiausiai gyventi su vyru be santuokos ji nesiruošia, kad ji turi kitų prioritetų.

Ir tada vyras supranta, kad „už dyką“ viso to gyvenimo patogumo ir komforto negaus ir, jeigu jis nori nuolat mėgautis šios moters glamonėmis ir meile bei gauti visus tuos patogumus, jam teks ją vesti.

2. Vyras tikrai įsimylėjo tą moterį

Jeigu vyras nuoširdžiai pamilo moterį, tai klausimas, kaip priversti jį vesti, praktiškai atkrenta. Juk jis pats yra pasirengęs pasiūlyti jai savo ranką ir širdį, nepaisant to, kad moteris gali visai nedemonstruoti jam kokių nors neįtikėtinų šeimininkavimo sugebėjimų ir nesistengti įtikinti jo, kokia ji yra puiki ir kaip jam gera bus gyventi su ja.

Mylimai moteriai užtenka paprasčiausiai būti. Ir to jau gana.. Tada dažnai pasitaiko atvirkštinis variantas, kai vyras, o ne moteris stengiasi parodyti save iš geriausios pusės ir padaryti ją laiminga. O jeigu moteris atsako jam tuo pačiu ir taip pat dovanoja jam meilę bei švelnumą, tai vyras jau nebedvejoja.

„Juk ją gali nuvilioti kitas, o aš nenoriu ir negaliu jos prarasti! Reikia vesti“, galvoja vyras. Ir štai po kurio laiko, jausdamasis visai laimingas ir įsitikinęs savo sprendimo teisingumu, jis iš tikrųjų veda šitą moterį. Juk jis suprato, kad ji tikrai yra jam artimas žmogus..

Tikriausiai pastebėjote, koks skirtumas tarp pirmosios ir antrosios priežasties, kodėl vyras nusprendžia vesti. Pajuskite tą skirtumą, nes tai yra labai svarbu.

Mielos merginos, linkime jums ištekėti už vyro, kurį skatintų tik antroji priežastis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *