Kodėl vyras turėtų miegoti žmonai iš kairės – atsakymas jus nustebins

Ką sako liaudies sakmės, religija ir evoliucinė psichologija – kurioje pusėje turėtų miegoti vyras.

Sutuoktinių gyvenimas visada buvo laikomas subtilia dvasine sritimi, kupina paslapčių ir draudimų. Net mūsų protėviai tikėjo, kad šeimos laimė ir gerovė priklauso nuo to, kaip tiksliai sutuoktiniai miega savo miegamajame.

Taigi protėviai turėjo aiškią taisyklę – žmona turi miegoti dešinėje vyro pusėje. Kdangi į dešinę nuo jos tada bus tas, kuriuo ji visiškai pasitiki. Tai yra, jos vyras.

Taip atsirado garsusis posakis „dešinioji ranka”, t. y. ištikimas ir patikimas pagalbininkas.

O senovės žmonės taip pat laikėsi nuomonės, kad dešinė ranka yra atvirumo ir tiesos simbolis. Dar ir dabar, sakydamas priesaiką, žmogus dešinę ranką deda ant Biblijos.

Etiketo metu sveikinantis, ištiesus dešinę ranką, nei demonstruoti savo gerus ketinimus. Tačiau kairė ranka nuo seno laikoma apgaulės, klastos simboliu. Todėl vyras, nenorėjęs, kad žmona būtų jam neištikima, guldavosi jai iš kairės.

Ant kokios pusės miega sutuoktiniai, atkreipdavo dėmesį ne tik protėviai. Pagal fengšui moteris turėtų miegoti ant dešiniojo vyro šono, nes ši pusė laikoma „moteriška”, turinti unikalią energiją.

Gulėdama ant kairiojo šono, moteris ją tarsi slopina. Kinijoje ir Japonijoje nuo seno tikima, kad jei žmona miega ant kairiojo vyro šono, ji negalės pastoti ir išnešioti vaiko.

Kurioje pusėje turėtų miegoti žmona pagal evoliucinę psichologiją

Per amžius vyrams ir moterims susiformavo dvi kūno pusės: gynybinė ir pasitikinti. Vyrų gynybinė pusė yra dešinioji, o moterų – kairioji. Todėl jei vyras atsigula ant jūsų dešiniojo šono, vadinasi, jis nepasitiki.

Idealiu atveju, jei sutuoktiniai atsigula vienas kitam ant pasitikinčios pusės, vadinasi, jie sukuria vieningą visumą, laikydamiesi gynybos nuo aplinkos.

Senovėje ant kairiojo moters šono visada būdavo dedamas vamzdelis su vaiku. Kairiąja puse moteris užmigdydavo kūdikį.

Ką sako mokslas: kaip turėtų miegoti sutuoktiniai

Šiuolaikinės medicinos teigimu, svarbiausia yra ne tai, kaip tiksliai sutuoktiniai išsidėstę miegamajame, o ramus ir sveikas miegas. Jei mėgstate miegoti ant šono, geriau pasirinkite dešinę pusę, kad vidaus organų svoris nespaustų širdies.

Jei miegate ant nugaros – pasirinkite tokią pusę, kad netrukdytumėte miegoti savo partneriui.

Astrologija, tarologija, numerologija, būrimas, spėjimas, aiškiaregystė – nėra mokslai, o prognozės ne visada būna 100 % teisingos.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *