Kodėl vyrui sunku prisipažinti meilėje?

Prisipažinimo žodžiai jausmuose, ypač meilėje, yra labai svarbūs kiekvienam žmogui. Tačiau kodėl vieni tai daro lengvai ir be ypatingų pastangų, o kitiems – prisipažinti meilėje prilygsta žygdarbiui?

Trumpai ir aiškiai ar daug ir įmantriai kalbėti apie meilę?

Šis klausimas daugiausia susijęs su partnerio lūkesčiais: kažkas prisipažinimus nori girdėti kasdien, o kitam vieno „myliu” gali pakakti visam gyvenimui. Tuo vyrai mažai kuo skiriasi nuo moterų.

Kalbant apie pirmą prisipažinimą, čia vyrą dažnai sulaiko baimės.

Baimė, kad po žodžių reikia imtis veiksmų, kurie tuos žodžius patvirtins.

Baimė tapti pažeidžiamu, atstumtu, pakenkti savivertei. Aš atsiveriu ir tampu pažeidžiamas. O tai – baisu. Šią baimę dar labiau sustiprina visuomenės nuomonės spaudimas – pirmasis turi prisipažinti būtent vyras.

Kai meilės prisikaupia tiek daug, kad sunku išlaikyti savyje prisipažinimą, kai jis taip ir veržiasi į paviršių, vyras, įveikęs baimę, galiausiai prisipažįsta. Moterims derėtų tinkamai įvertinti šį nelengvą žingsnį.

Kalbant apie ilgalaikius santykius, daug kas priklauso nuo auklėjimo ir nuo to modelio, kurį vyras matė vaikystėje, stebėdamas tėvų santykius.

Jei šeimoje tėvai nuolat vienas kitam kalbėdavo apie meilę, užaugęs vyras mano, kad visiškai normalu dažnai kalbėti apie savo jausmus partneriui ir išgirsti atsakomuosius prisipažinimus.

Jei vaikystėje žmogui trūko meilės ir dabar santykiuose svarbu jausmus patvirtinti kiekvieną dieną, sutuoktiniui visada bus per mažai prisipažinimų. Tačiau tai jau nebe meilė. O prisipažinimai gali turėti žodžių ar veiksmų formą, ir tai priklauso nuo asmenybės ir kiekvienu atveju tai būna individualiai: vieniems svarbesni žodžiai, kitiems reikalingi poelgiai.

Svarbu žinoti savo partnerio polinkius ir prie jų prisiderinti.

Meilė ir santuoka – sprendimas, turintis įtakos kiekvienai mūsų bendro gyvenimo dienai. Pasitikėjimas partneriu ir abejonių nebuvimas: ar gyvenu su tinkamu partneriu, ar tai mano žmogus, ar jį myliu. Jei atsakysite sau: „Taip, myliu“, tai ir partneriui derėtų tai pasakyti.

Bet vėlgi, kiekvienas žmogus turi savo individualų santykių peržiūrėjimo ir apmąstymų laikotarpį. Vieni gali iš naujo įvertinti savo jausmus kiekvieną dieną, o kiti tai daro tik per savo vestuvių metines ar Valentino dieną.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *