Kokia kavos rūšis esate pagal savo Zodiako ženklą: Avinas – dvigubas espreso kavos puodelis

Papasakojome, koks kavos gėrimas simbolizuoja kiekvieną Zodiako ženklą.

Avinas – dviguba espreso kava

Avinai yra labai užsiėmę ir darbštūs žmonės. Jie nuolat stengiasi visur būti pirmi ir visur suspėti laiku. Dvigubas espreso gėrimas suteiks Avinams reikiamą energijos pliūpsnį ir leis jiems išlikti darbingiems iki pat vakaro.

Tarp šio ženklo atstovų dažnai pasitaiko pelėdų, kurias ryte gali pažadinti tik dviguba espreso kava. Nepamirškite, kad šis gėrimas yra kontraindikuotinas žmonėms, turintiems aukštą kraujospūdį ir širdies problemų.

Jautis – Mocha

Švelnus kavos gėrimas su pienu ir šokoladu yra Jaučio svajonių gėrimas. Šį ženklą valdanti Veneros planeta suteikia jiems jausmingumo ir romantikos. Jaučiai garsėja saldumynais ir yra vieni pagrindinių šokolado mėgėjų, todėl mokačino jiems puikiai tinka.

Dvyniai – Macchiato

Atsakymas į klausimą „kokia kava esate pagal savo zodiako ženklą” Dvyniams yra macchiato, jo amerikietiška ir Rytų Europos versija, kurioje espreso ir pieno santykis yra 1:1. Ispaniškai kalbančiose šalyse šis gėrimas vadinamas cortado.

Ši kava atspindi dvilypę Dvynių prigimtį. Juose dera kuklumas ir arogancija, drovumas ir įžūlumas, paslankumas ir užsispyrimas.

Panašiai ir jų puodelyje macchiato lygiomis dalimis yra kavos ir pieno – opozicijos, papildomumo ir simbolinės simbiozės įsikūnijimas.

Vėžys – Americano

Vėžiai yra pesimistiški ir nelabai savimi pasitikintys žmonės, kuriems trūksta ryžto gyvenime.

Jiems tinka Americano – ne toks stiprus kaip espreso, bet ir ne toks atskiestas kaip latte.

Šis gėrimas Vėžiams suteikia reikiamą energijos dozę, tačiau švelnesnį nei koncentruotas espreso.

Liūtas – Raf ant migdolų pieno

Ryškūs ir ambicingi Liūtai mėgsta neįprastą, turtingo skonio kavą, paruoštą su retos rūšies pienu ir, pageidautina, papildytą gardžiu sirupu ar riešutų pasta.

Griežtų ir klasikinių kavos gėrimų gerbėjai gali pasijuokti iš tokių pomėgių, bet ar Liūtui rūpi kitų žmonių nuomonė?

Mergelė – Cappuccino

Žemės ženklas Mergelė vertina mažus gyvenimo malonumus ir kasdienius ritualus. Joms būdingas konservatyvumas ir tradicijų laikymasis.

Štai kodėl kapučino yra puiki kava Mergelėms pagal horoskopą. Tai pats tradiciškiausias pieno kavos gėrimas, kuris Italijoje geriamas kasdien pusryčiams. Jis niekada nenusibosta ir garsėja tobula stiprumo, saldumo ir pieno putos pusiausvyra.

Svarstyklės – ledinė kava

Ledinė kava arba šaltasis gėrimas, gaminamas per kavos tirščius pilant šaltą vandenį, yra geras ženklas Svarstyklėms. Šiam ženklui taip pat tinka ledinės latės.

Faktas tas, kad Svarstyklės įkūnija šaltumą ir teisingumą. Šalta, cukruota ir gaivinanti kava padeda Svarstyklėms išlaikyti proto aiškumą ir dar geriau pralinksminti.

Skorpionas – kava su prieskoniais

Skorpiono zodiako ženklas garsėja ugninga ir aistringa prigimtimi. Kava su prieskoniais ir ryškiu skoniu pabrėžia jų ugningą prigimtį. Tik tikrai ryškus gėrimas gali pralinksminti Skorpionus.

Įprasta kava, atskiesta pienu, jiems skani kaip vanduo. Šio ženklo atstovai taip pat mėgsta neįprastus kavos priedus, pavyzdžiui, aitriąją papriką.

Šaulys – airiška kava

Šaulio zodiako ženklas garsėja didele valia, ambicijomis, azartiniais lošimais ir aštrių juokelių pomėgiu. Jiems idealiai tinka airiška kava, t. y. kava su airišku viskiu. Tačiau Šauliai nėra išrankūs alkoholiui ir gali priimti kitą alkoholinį priedą.

Tokia kava padeda Šauliams atsipalaiduoti ir kartu pralinksminti, sutvarkyti mintis ir nusiteikti produktyviam darbui. Kartu ugnies ženklo atstovai žino saiką ir jiems pakanka tik poros lašų alkoholio.

Ožiaragis – Espresso

Espresso, visų kavos gėrimų karalius, geriausiai tinka konservatyviems ir senamadiškiems Ožiaragiams. Šis ženklas gerbia laiko patikrintus dalykus, o jų griežta prigimtis leidžia gerti stiprią espreso kavą neskiestą ir be priedų.

Vandenis – tirpi kava

Atsakymas į klausimą „kokia kava esate pagal horoskopą” Vandeniams yra – jokia. Šio ženklo atstovai dažniau yra arbatos arba kakavos mėgėjai.

Jie retai jaučia gaivinančių gėrimų poreikį, bet dažnai nori išgerti ką nors ramaus ir atpalaiduojančio. Jei Vandeniai vis dėlto nori kavos, jie dažniau verda greitai paruošiamą tirpųjį gėrimą, kurį galima atskiesti pagal savo skonį.

Žuvys – Latte

Švelnaus skonio latte su daug putų idealiai tinka švelnioms ir jautrioms Žuvims. Žuvys retai geria kavą be priedų ir cukraus, mieliau renkasi saldžius gėrimus.

Joms patinka mąstyti apie gyvenimą, o tam joms reikia gliukozės ir daug kalorijų. Labiausiai šis ženklas mėgsta gerti latte iš aukštų, permatomų stiklinių, kuriose galima matyti putų lygį.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *