Kokią reikšmę turi vyro ir moters energiniai mainai

Vyrai ir moterys skiriasi ne tik fiziškai, bet ir savo energija. Moterį gamta apdovanojo neišsenkančiais moteriškos energijos resursais, kuriais ji turi periodiškai dalytis su vyru. Kitaip jis išdžiūtų kaip augalas be vandens. Jeigu moteris nesikeičia savo energija su vyru, ji įgauna vyriškų savybių ir ima vadovauti kitiems. Taip ji pažeidžia savo energinę prigimtį, nes moteris turi būti savotiškas energijos vandenynas, o vyras – per jį plaukiančio laivo kapitonas.

Kaip vyksta lyčių energiniai mainai?

Vyras gali nuversti kalnus dėl mylimos moters su sąlyga, kad ji reguliariai papildys jį savo energija. Jam kaip automobiliui reikia degalų, kad galėtų važiuoti.

Žmonos, graužiančios savo vyrus, kad jie nieko nepasiekia ir nesugeba uždirbti šeimai pakankamai pinigų, paprastai pačios būna dėl to kaltos. Pasitaiko ir atvirkštinis variantas: sėkmingas ir turtingas vyras gali būti sužlugdytas per kelias dienas, jeigu susidės su moterimi plėšrūne, kuri tik siurbia energiją, o pati nieko neduoda, arba su moterimi kekše, kuri iššvaisto savo energiją kitiems, o jam nepalieka.

Kokias būdais vyras gauna iš moters energijos?

1. Stebėdamas

Vyrui užtenka tiesiog stebėti moterį ir grožėtis ja. Tai yra paprasčiausias ir lengviausias būdas gauti moters energijos.

Merginos, kurios dėvi trumpus sijonėlius ir bambos nedengiančius marškinėlius, būna „gardus kąsnelis“ vyrų akims. Jie siurbia energiją kaip kokteilį per šiaudelį. Merginos irgi jaučia dėl to malonumą.

Ar pastebėjote, kad karštą vasaros dieną daugiausia vyrų žvilgsnių sutraukia merginos su ilgais sijonais ir suknelėmis? Kodėl? Apsinuoginusias merginas kiekvienas vyras nurenginėja savo žvilgsniu, o po ilgu sijonu slypi neišnaudotos moteriškos energijos šaltinis. Vyrai tai nujaučia.

Tą patį galima būtų pasakyti ir apie nuogų ar pusnuogių merginų nuotraukas socialiniuose tinkluose. Jos tuščiai švaisto savo moterišką energiją, sveikatą, sėkmę, meilę.

2. Bendraudamas

Vyras užkalbina patikusią merginą. Jeigu mergina sureaguoja teigiamai ir pajunta jam simpatiją, ji pokalbio metu dalijasi su juo savo energija.

3. Būdamas šalia

Po stebėjimo ir malonaus bendravimo prasideda suartėjimas, tuo metu energijos kanalas prasiplečia. Atstumas tarp vyro ir moters pamažu mažėja ir jie pereina prie kito etapo.

4. Prisiliesdamas

Per fizinį kontaktą vyras gauna iš moters labai daug energijos. Deja, dauguma vyrų pakankamai neįvertina prisilietimų svarbos. Susituokę vyrai pamiršta glamones ir apkabinimus, o moterys dėl to kenčia, nes joms prisilietimai – vienas geriausių būdų nusikratyti susikaupusios moteriškos energijos pertekliaus.

5. Rūpindamasis

Mažai kas žino apie šį energijos mainų būdą, todėl šeimose kyla dažni konfliktai dėl buitinių smulkmenų. Mylimos moters pagamintas maistas gali atgaivinti sunkų ligonį ir pavargusį žmogų. O prastai nusiteikusios ir panieką jaučiančios moters pagamintas valgis gali susargdinti ir atimti jėgas. Skalbdama, lygindama, valydama, tvarkydama moteris pripildo namus savo energijos. Jeigu vyras ją skriaudžia, žemina, išduoda, tai jis nieko gero iš savo gyvenimo namuose (ir už jų sienų) negali tikėtis.

6. Glamonėdamas

Šiai kategorijai priklauso bučiniai, glostymas, intymios glamonės. Svarbiausia – seksualinis susijaudinimas, preliudija, įžanga į svarbiausią aktą, kai vyras gaus milžinišką moteriškos energijos užtaisą.

7. Užsiimdamas seksu

Seksas su mylima moterimi suteikia vyrui galimybę pasinerti visa galva į moteriškos energijos okeaną. Ankstesni punktai taip pat yra vertingi, bet be gero sekso vyrui sunku pasiekti didelius laimėjimus ir materialinę gerovę.

Regis, viskas taip paprasta. Bet kodėl yra tiek daug šeimų, kurios vargsta ir nesutaria? Portalas „Woman“ rašo, kad dėl to iš dalies kaltas ir mūsų laikmetis. Moterys dabar dirba daugiau už vyrus. Savo energiją jos eikvoja darbe, namo grįžta jau išsunktos. Paskutines jėgas atiduoda buičiai, vaikams, o vyrui dažnai jau nieko nebelieka.

Išvada

Ezoterikos žinovai tvirtina, kad moteris akumuliuoja savyje ypatingą energiją, kuria turi dalytis. Vyrui reikia moteriškos energijos, kitaip jis išdžius kaip augalas. Moteris ir vyras energijos atžvilgiu sutverti vienas kitam. Per seksą jų biolaukai sukuria nematomą ryšį. Kai mylimieji trumpam išsiskiria, moteris ir toliau per atstumą maitina vyrą savo energija. Šis ryšys gali nutrūkti, kai vienas partnerių išduoda kitą. Neištikimybė nėra tik paprasčiausias seksas su kitu partneriu, tai – ryšio su artimu žmogumi nutraukimas. Po to neišvengiamai prasideda problemos poros gyvenime.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *