Kokio amžiaus moterys labiausiai traukia vyrus?

Vyrams bendravimas su moterimi, nepriklausomai nuo jos amžiaus, reikalauja kruopštaus pasiruošimo. Apskritai, sąvoka „moters amžius“ yra labai miglota. Kas gali tiksliai pasakyti, kada baigiasi „jauna mergina“ ir prasideda „brandi moteris“?

Todėl reikėtų susitarti dėl sąlyginių šių amžiaus kategorijų ribų. Daug kas gali su jomis nesutikti, tačiau šiuo straipsnio autoriaus gyvenimo etapu, šios ribos jam atrodo taip: 18–27 metai – jauna mergina, vyresnė nei 27 – „brandi moteris“. Greičiausiai, kai sulaukiama 70 m., „jaunomis merginomis“ laikomos visos, jaunesnės nei 50-ies, bet kol kas autorius nuolankiai prašo priimti jo šiandieninį matymą.

Amžinas Kalėdų senelis arba santykiai su jauna mergina

„Pradėkime nuo santykių. Bendrauti su jaunomis merginomis lengva. Dėl amžiaus skirtumo aš esu protingesnis. Na, gerai, gal ne protingesnis – pavadinkim tai gyvenimiška patirtimi. Aš viską jau patyriau. Ko tik man nenutiko per visus tuos nugyventus metus! O dabar yra puiki galimybė išgyventi viską dar kartą. Visus santykius su jauna mergina galima apibūdinti vienu žodžiu – romantika.“

Būtent jos vyras ieško tokiuose santykiuose – to, kas pasimetė, užsimetė ir seniai jau išsitrynė iš jo pilkos kasdienybės. Tuos pačius pasivaikščiojimus mėnesienoje, bučinius laiptinėje, susižavėjimo kupinas akis, absoliučiai nenuspėjamus poelgius (išėjus pasivaikščioti spontaniškai išvažiuoti į Piterį savaitei, nušokti nuo tilto, įlipti į medį nukelti kačiuko, priskinti gėlių miesto gėlyne ir t. t.).

Nustebinti ir nudžiuginti ją nieko nekainuoja. Puokštė ramunių, nuskintų pakelėje, padarys ne mažesnį įspūdį, nei krepšys rožių iš gėlių parduotuvės. Nors rožės irgi nebloga idėja. Kartu palydėti saulę įdomiau, nei vakarieniauti ištaigingame restorane. O išvyka prie jūros sukels susižavėjimo audrą, net jei jūra visai netoli.

Vyras šalia jaunos merginos jaučiasi tarsi amžinas Kalėdų senelis – yra pasiruošęs, o svarbiausia, gali išpildyti bet kokį jos troškimą. Ir pačiam vyrui tai teikia malonumą.

Bendraujant su jauna mergina galima pliurpti visokias nesąmones. Svarbiausia pasitikėti savimi. Ji arba klausys nemirksėdama, arba juoksis. Ir tai, ir tai – puiku. Pirmuoju atveju – „koks tu protingas“, antruoju – „koks tu juokingas“. Ir net jos problemos, kuriomis ji gali pasidalinti, atrodo mielos ir naivios. Ir, žinoma, lengvai išsprendžiamos. Ji tiesiog dar neturi iš tiesų rimtų nemalonumų ir įsipareigojimų.

Citatos iš Omaro Chajamo arba santykiai su brandžia moterimi

„Brandi moteris“ – visai kas kita. Paprastai tokia moteris labai aiškiai žino, ko nori iš santykių su vyriškiu. Tačiau šis dalykas visai vyro negąsdina, net atvirkščiai, gali suveikti kaip dėmesį patraukiantis veiksnys.

Bendravimas vyksta visiškai kitame lygmenyje. Čia jau neapsieinama be bendrų pokalbių temų – ir tai gerai. Vyrui visada malonu suvokti, kad šalia jo ne šiaip graži moteris, bet ir įdomi pašnekovė. Čia raktiniai žodžiai yra „šalia jo“. Šis faktas pakelia vyro savigarbą.

Moteris įvertino ne tik jo romėnišką profilį ir reljefinius raumenis, bet ir puikią erudiciją bei skvarbų protą. O jei rimtai, bendravimas – santykių su brandžia moterimi pagrindas. Ir jei ši sritis tenkina abi puses, visose kitose srityse, greičiausiai, taip pat pavyks rasti sankirtos taškus.

Vyrui su brandžia moterimi nereikia apsimesti, kad jis geresnis ir kietesnis, nei yra iš tiesų. Neverta, nes moteris jį akimirksniu perpranta. Bet juk tiesiog būti tuo, kas esi – nuostabu. Ir maloniai nustebinti moterį vyras gali ir nori. Tik jai vargu ar padarys įspūdį vaikščiojimas ant rankų turėklais. Nustebinti gali, pvz., vietoje ir laiku pacituotas Omaras Chajamas.

Nedidelį, bet stilingą dėmesio ženklą, pavyzdžiui, iš „Swarovski“, vyras taip pat gali sau leisti. Nedidelį ir ne beprotiškai brangų, bet tą, kurį tikrai gali sau leisti! Jūs greičiausiai kaltinsite mane šykštumu, bet vyrui tikrai yra svarbu, kad dovanos kaina neverstų jo žaliuoti. Tokią dovaną vyrui malonu dovanoti. Ypač tokiai mielai, protingai ir įdomiai moteriai. Nors rožės tai pat nebloga idėja.

Stiprus seksas ir seksas be jėgų

Dabar išanalizuosime antrą svarbiausią santykių sudėtinę dalį – seksą.

Jaunystė ir gaivumas, žinoma, didžiulis jaunos merginos pliusas. Jai užtenka tiesiog išeiti iš dušo, o visu kitu pasirūpina gamta. Ir skruostų rausvumu, ir akių žvilgėjimu, ir odos stangrumu. Aistra ir švelnumas. Seksas su jauna mergina užklumpa nenuspėjamai staigiai. Jis nepripažįsta nei laiko, nei erdvės apribojimų, jis gali užklupti bet kurioje vietoje bet kuriuo laiku. Vyras turi puikią galimybę kažko išmokyti arba – ko tik nebūna – pačiam praturtinti savo patirtį kokiu nors nauju ryškiu pojūčiu. Svarbiausia, kad užtektų jėgų.

Seksas su brandžia moterimi gali būti ne mažiau aistringas, bet tuo pačiu ir daug… kokybiškesnis. Taip, kokybiškas – teisingas apibūdinimas, ir tai sakau neturėdamas omeny fiziologinio proceso.

Su amžiumi imi labiau vertinti psichologinį faktorių. Prabangi moteris tavo lovoje! Tai, kad ji prabangi – nediskutuojama. Taip, jai tenka paplušėti, kad atrodytų kaip „jauna mergina“, tai atima šiek tiek jėgų ir laiko, bet rezultatas to vertas! Ir perdėtą jaunystės įkarštį pakeičia brandumo patirtis. Brandi moteris leidžia vyrui pajusti, kad jis jai suteikia malonumą. Ir vyro savivertė pakyla iki debesų!

Tad vis dėlto ką pasirinkti? Jaunystę ar brandą? Patyrimą ar jaunystės naivumą? Bet juk ne tokia buvo užduotis! Ieškojome pliusų ir ten, ir ten. Ir radome!

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *