Kokioms moterims sekasi meilėje?

Neseniai ėjau gatve ir išgirdau dviejų draugių pokalbį. „Štai N, ji ne gražuolė ir niekuo ypatingai neišsiskiria iš kitų, o kokį vyruką pakabino. Šitiek metų kartu gyvena širdis į širdį…”

Nežinau, kiek objektyviai damos vertino aptarinėjamą savo draugę N, tačiau, iš visko sprendžiant, merginai akivaizdžiai pasisekė meilėje. Ir aš pagalvojau, kad ne visi, deja, supranta, kad ši „sėkmė“ iš tikrųjų apima daugybę ją sudarančių faktorių.

Jeigu tie faktoriai susiklostė teigiamai, teisingu būdu, mes galime priimti teisingus sprendimus, nesvarbu, kokiomis savybėmis pasižymėtume starto metu. O priėmusios teisingą sprendimą, gausime laimingus santykius.

Tai kokioms gi moterims dažniausiai sekasi meilėje?

Toms, kurios myli savo gyvenimą ir žino, kaip juo rūpintis. Ir kalba eina ne apie egoizmą. Kalba eina apie pasirinkimą, sprendimą pačiai susikurti sau gerovę. Tokios moterys puikiai pažįsta save ir žino savo poreikius, o taip pat moka surasti būdų juos patenkinti. Jos puoselėja savo gyvenimą kaip sodą. Iš meilės ir pagarbos sau pačiai ir savo sodui, jos neįsileis ten jokių prašalaičių, galinčių ištrypti ir išlaužyti viską, kas ten buvo pasodinta. Be to, gerbdami save, mes gerbiame ir kitus. Ir tai labai imponuoja aplinkiniams.

Toms, kurios moka prisiimti atsakomybę. Jos labai aiškiai suvokia savo indėlį į santykius. Jos turi žymiai mažiau reikalavimų, ką, jų nuomone, santykiuose turėtų daryti vyras, bet užtat visada galvoja, ką jos pačios gali gero nuveikti bendrų santykių labui.

Toms, kurios priima ir myli save. Jos nežaidžia su dirbtinai sukurtais įvaizdžiais ir kaukėmis, kurias moterys užsideda, kad jas pamiltų (tik tokią ir štai anokią mane galės mylėti). Kaukės nusiimamos, prie įvaizdžių priprantama. Greta gyvenančios aktorės įkyri ir jos pasiunčiamos tolėliau, jas pakeičia priimtinesniais variantais. O save mylinti moteris žino, kokia ji yra iš tikrųjų ir priima save būtent tokią – su savo jausmais, poreikiais, emocijomis. Ir ji bus mylima. Jai tinkamas vyras iš karto pamato šią moters vidinę Visatą, kuri jam patinka, net jeigu kažkuo ir nepatinka 🙂

Kai renkasi partnerį, tokios moterys vadovaujasi savo jausmais, o ne ilgiausiu pačių įvairiausių reikalavimų ir specifikacijų sąrašu, pavyzdžiui, akių spalva, piniginės storis, šešių kambarių butas ar Holivudo gražuolio išvaizda. Moteris visų pirma savęs paklausia štai ko: „Ar man su juo įdomu? Ar jaučiu šilumą, kai jis šalia? Ar su juo gerai jaučiuosi?”

Toms, kurios sprendžia kylančius sunkumus, o ne bėga nuo jų. Jeigu norisi santykių, tačiau nesigauna, galima keikti gyvenimą, vyrus, viską ir visus, galima manyti, kad tiesiog nesiseka. Visa tai – infantilumo ir psichologinio nesubrendimo požymiai. O galimas kitas variantas – pažvelgti į savo vidų ir pabandyti „ištraukti” iš ten į dienos šviesą visas tas problemas, kurios trukdo žengti link santykių.

O supratus savo klaidas, reikia keisti savo elgesio strategiją. Galima gyventi režimu darbas-namai ir namai – darbas, o galima pradėti lankytis tose vietose, kur esama daug žmonių. Galima užduoti sau klausimą, kokį indėlį į savo vienatvę įnešu aš pati? Galbūt apsileidau, nustojau savimi rūpintis? Galbūt pati vengiu tų vietų, kur galima susipažinti? Galbūt prisibijau vyrų? Nepragyvenau praeito išsiskyrimo ir dabar bijau, kam mane vėl sužeis? Galbūt atrodau nepasiekiama ir neprieinama? Esu agresyvi ir atstumiu žmones? Visiškai nesirūpinu savimi ir savo gyvenimu?

Kai pradedame uždavinėti klausimus, anksčiau ar vėliau ateis ir atsakymai.

Atminkite – niekas niekada nenugyvens jūsų gyvenimo už jus.

Bet jeigu pradėsime purenti savo sodo dirvą, joje būtinai, laikui bėgant, atsiras ir labai skanių vaisių.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *